GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Medal of Honor

01.06.2004
18:03
[1]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Medal of Honor

Mam problem do wyszukiwania serwerow uzywam Ase ale tam znajduje Mi tylko 2 polskie serwery moze wie ktos w czym tkwi problem??

01.06.2004
18:10
[2]

olivier [ unterfeldwebel ]

Jeśli już to mówi się swojsko Eye nie Ase. Problem tkwi w ustawieniach wysietlania po lewej, radzę poodchaczać "ptaszki" z niektórych kwadracików jak kraj, patch, itp a najlepiej ze wszystkich i poodchaczać jeszcze raz to co cię interesuje.

02.06.2004
21:44
smile
[3]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

mam jeszcze pytanko Mam oryginalnego moha czy musze do niego jakies patche scigac ???

02.06.2004
22:39
[4]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

^UP^

02.06.2004
23:04
[5]

Ward [ Generaďż˝ ]

oj tak !
Wiem bo mój sąsiad pogrywa w to jak dziki rex
szukaj patch 1.11 ma ponad 15 mb i gdzieś jest na medalowych stronach, poszukaj w sieci.
Wycyganiłem od niego płytę z dodatkami i widzę że bez tego nie da się pograć - i pamiętaj zaznaczyć w eye że to jest wersja 1.11 , tam gdzieś jest taka zakładka chyba po lewej stronie .

03.06.2004
09:35
smile
[6]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

kto mi powie jak zainastalowac patcha mowi Mi cos o nie poprawnwj wersji :(

03.06.2004
09:55
[7]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

aha no i kto Mi jeszcze powie ze jak sie lacze z serwerem mam Serwer Conection Timed Out nie na wszytskich serwerach tak mam ale mam an takich gdzie najweiecej ludzi gra

03.06.2004
15:53
smile
[8]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

^UP^

03.06.2004
21:12
smile
[9]

Lim [ Senator ]

wiara w to że na GOL'u wszystkiego się można dowiedzieć mnie zadziwia :)
no ale w sprawie MOH to dobrze kolega trafił- jeśli nie dałeś sobie rady to zrób jak radzę.
otwierasz edytor rejestru i szukasz
HKEY_LOCAL_MACHNE --->Software--->EA GAMES----> Medal of Honor AA--->
i zmieniasz wartość klucza z 1.1.12.130 na 1.1.12.200
Jeszcze jakieś pytania ?
jak nie to miłej zabawy !

04.06.2004
12:50
[10]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Lim ---> Jak otworzyc edytro rejestru jestem calkowicie ciemny nigdy tego nie robilem :D wiec nie mam pojecia
oatch nie chce Mi sie zainstalowac ale gre mam oryginalna a w oryginalnej chyba powonno dzialac nie??

04.06.2004
12:59
smile
[11]

matchaus [ Legend ]

Pszczoła ---> Większość polskiej sceny gra (grała?) na patchu 1.11.

Jeśli będziesz chciał go zainstalować, to... wywali Ci komunikat, że nie masz wersji UK or US...

Wobec tego otwierasz w katalogu "windows" plik regedit.exe (ostrożnie z tym plikiem! :) i szukasz wartości podanej na screenie. Zmieniasz wartość na 200 (miałeś bodajże 110) i DOPIERO WTEDY INSTALUJESZ PATCHA!
Wtedy raz, że zobaczysz więcej serverów, to dwa - może zaczną cię wpuszczać :)

04.06.2004
13:02
smile
[12]

Lim [ Senator ]

wpisujesz w uruchom REGEDIT i otwiera sie edytor rejestru tam szukasz wymienionych gałęzi (znajdziesz klikasz na + znowu znajdziesz , klik na + aż dokopiesz się do Medal of Honor AA ) i tam zmieniasz na końcu tak jak podałem ;)
aa- jak zmieniasz? Zaznaczasz wartość tak by była zaznaczona na niebiesko i naciskasz np. F2 (to te klawisze z góry:) potem zmieniasz ostatnią część po kropce na 200 (albo wpisujesz całe 1.1.12.200 od nowa - tylko nie pomyl się)
jak wpiszesz to klik na Enter i gotowe , zamykasz edytor rejestru i wtedy będziesz mógł zainstalować patch 1.11

04.06.2004
13:03
smile
[13]

Lim [ Senator ]

o cześć mati :)
praca społeczna ? wracaj TU zaraz.

04.06.2004
13:06
smile
[14]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

hehe dzieki wielkie :) teraz elegancko wytlumaczyliscie :P

04.06.2004
13:08
[15]

Hakim [ Konsul ]

Pszczoła ------> możesz też zrobić to inaczej (łatwiej?).
Utwórz plik tekstowy o takiej treści:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Medal of Honor Allied Assault\1.1.12.200]

Zapisz go gdzieś, daj mu koniecznie rozszerzenie .reg (np. mohaa.reg) i uruchom ten plik. Potwierdź informację, że chcesz dodać wpis do rejestru i powinno być ok.
pzdr

04.06.2004
13:24
smile
[16]

matchaus [ Legend ]

Jestem, jestem miły Limq :)

Pszczoła ---> Cała przyjemność po naszej stronie :)
Grywało sie drzewiej w tego "Mośka", oj... grywało :)

Hakim ---> Celna uwaga!

04.06.2004
13:34
smile
[17]

Lim [ Senator ]

Mati ---> byle tylko koledze pszczole nie zakręciło się w głowie od nadmiaru pomysłów :)
- no i dzięki za małego limka , jeszcze wczoraj żona mi powiedziała :
zrób cos żeby nie być taki...duży, hehe
- muszę jej pokazać jak mnie koledzy ,,widzą'' :)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.