
Ragn'or [ Konsul ]
Mam prośbę do panów ze Strategy First
Może już czas stworzyć strategię rozgrywającą się po 2 W.Ś.?-np.w czasie"zimnej wojny".Ciekawe,czy ktoś pamięta taką starą grę p.t."Balance of Power"?
Zainteresowanym wyjaśniam,że chodziło o zwiększanie globalnych wpływów jednego z dwóch supermocarstw.Można było wspierać opozycję w każdym państwie,wysyłać "doradców" wojskowych,a czasem,gdy potrzeba tego wymagała -pokaźne siły zbrojne.Często dokonywało się zamachów stanu,politycznych zabójstw,wywoływało zamieszki, a wszystko to w celu doprowadzenia do tego,by dany kraj sam rzucił się w nasze ramiona(możliwość zainstalowania bazy z bronią A).Oczywiście każdą Twoją akcję kontrowało( i kontrolowało)drugie mocarstwo.Wiązało się to ze swego rodzaju licytacją na prestiż na arenie międzynarodowej.Jeśli nikt nie chciał ustąpić...GAME OVER,a jeśli ustąpił późno-no cóż,tracił dużo prestiżu.Na szczęście doradcy służyli swoimi cennymi sugestiami.Wielką przyjemnością było włączenie trybu mapy"Wpływy" i popatrzeć jak 2/3 świata zabarwia się na czerwono:).Może czas wskrzesić ten pomysł na strategię.
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Wszystko fajnie, ale czy ktoś ze Strategy First przeczyta ten wątek? Znają chociaż adres Gry Online?

Ragn'or [ Konsul ]
Taaa...To bardziej w sferze pobożnych życzeń(moich).