
Wid3 [ Pretorianin ]
Diablo
Mam pytanie jeżeli kupie dodatek do diablo :LORD OF DESTRUCTION i go zainstaluje to beędzie on chodził bez zainstalowanej gry diablo 2 ??
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
NIE.
Wid3 [ Pretorianin ]
Wiec musze mięć tez zainstalowańą Diablo 2 ??
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
TAK.

Wid3 [ Pretorianin ]
dzięki

Wid3 [ Pretorianin ]
A ile tak kosztuje diablo 2??

Wid3 [ Pretorianin ]
Co??WIesz??

bebzoon [ bucydonna ]
a tak z ...79,99 zł

Yo5H [ spammajster ]
D2 + LoD - 99zł, samego D2 raczej nie kupisz...
Wid3 [ Pretorianin ]
Czemu??

bebzoon [ bucydonna ]
ładniej brzmi: dlaczego
aleś Ty wygadamy...
donzoolo [ Senator ]
Bo nie oplaca im sie...
Wid3 [ Pretorianin ]
Ja napisałem CZEMU ,a nie dlaczego kpw.??

bebzoon [ bucydonna ]
kpw. a umiesz skorzystać z linka ?!

Wid3 [ Pretorianin ]
TAK!!!

Wid3 [ Pretorianin ]
LINK :) :) :) :)
Yo5H [ spammajster ]
Poprostu nie oplaca im sie juz sprzedawac samej 'podstawki'... a zestaw mozesz za 99 w kazdym MediaMarkcie kupic