GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konia z rzędem temu ... kto...

01.06.2004
17:15
smile
[1]

nagumo [ Pretorianin ]

Konia z rzędem temu ... kto...

Konia z rzędem temu ... kto znajdzie na stronie ERY ( www.era.pl) stronę z informacją o programie Era Premia
Nie zebym sie w to bawil ale DO DIABLA jesli pisze ze informacje o tym mozna znalezc na www.era.pl to powinny tam byc!

Pomozcie, bo za chwile ze zlosci wszamam podkladke pod mysz :/ a probuje to znalezc od godziny i nic!

A jesli wpisze w okienku szukaj na stronie Ery, slowa Era Premia to szuka i szuka i szuka...

01.06.2004
17:18
[2]

mAcKa [ Centurion ]

Proszę bardzo

01.06.2004
17:20
smile
[3]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

He he ! Mam to samo ! Szukanie na Plus.pl informacji o ofercie i programie lojalnościowym = istny koszmar ! Sieci komórkowe powinny zmienić firmy które im obsługują strony www !!! To samo jest też na Idei podobno ! Skandal !

01.06.2004
17:21
[4]

mAcKa [ Centurion ]

zajeło mi to niecałą minutę, chociaż wogóle nie korzystam z tej strony i jej nie znam

01.06.2004
17:21
[5]

nagumo [ Pretorianin ]

WOW!Jestem pod wrażeniem! Dzieki!

Ale jak tam wejsc po kolei idac od strony glownej? Po jakich zakladkach? Bo to jest ciagle dla mnie zagadka.

01.06.2004
17:23
smile
[6]

nagumo [ Pretorianin ]

Juz wiem! poprzez zakladke Dla stalych abonentow, ale ze mnie staly abonent...

01.06.2004
17:25
[7]

nagumo [ Pretorianin ]

eCHESTER80 --> bo trzeba szukac na plusgsm.pl :) (zartuje, mam nadzieje ze nieumyslnie wpisales plus.pl)

01.06.2004
17:36
smile
[8]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

nagumo ----> no tak , mój błąd , hehe :) Nieumyślnie wpisałem plus.pl , miało być oczywiście tak jak ty napisałeś.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.