Karl_o [ APOCALYPSE ]
Skup miedzi w Szczecinie ------> ile za kg?
Witam. Mam pewien problem otóż chciałbym wiedzieć jaki jest aktualny kurs tego kruszcu w Szczecinie bo nigdzie nie moge tego znaleść. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

o^scar^^ [ GRWD ]
Nie wiem dokładnie ponieważ nie interesuję się tym i nie mieszkam w Szczecinie ale miedz i inne metale jest bardzo droga, nawet to sie opłaca. Tylko nie chce sie nosić i zbierać.

Karl_o [ APOCALYPSE ]
o^scar^^ ---> byś się zdziwił :>

techi [ Legend ]
Karl_o==> Kiedyś mi kumpel mówił, że jego koledzy zebrali coś kolo 100 kg stali i dostali 90 zł. A po zebraniu 120 aluminium 380 :)(albo coś mi się pomyliło, ale nie sadze) Nie znam skupów"Tom skupuje zlom" ;]

eJay [ Gladiator ]
Teraz to kradna wszystko..Jeszcze wczoraj sasiad mial plot ze stali:D

peners [ SuperNova ]
Jeśli chodzi o miedź to jest dużo tańsza od aluminium ale tu gdzie ja mieszkam to się węgiel zbiera ( ja nie zbueram bo już wszytskie stanowiska są obsadzone )

gofer [ ]
peners - > a u mnie się chodzi na Ostrowy jumać pociągi :-))

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Niedawno pralkę z kumplem tachałem :) Coś mi mignełło 8zł/kg? Nie wiem czy to możliwe za aluminium 3,5zł/kg to wiem na bank :) Ale to u mnie w Gliwicach :)

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Nigdy nie bawiłem sie w takie triki , da się z tego wyżyć?:P:P
TheMaster [ Konsul ]
Raz wynosiłem sąsiadce piecyk (takie 3) okazało się że był miedziany wyszło 12kg i 55zł za to. U nas z tego co wiem miedź droższa od alu.
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Spoko juz znalazlem, 14 zł za 1 kg miedzi a 8 zł za 1 kg aluminium :]
Vein [ Sannin ]
karlo - chyba słabo... u nas (Białstok) na skupie za kawałekm iedzi brali 3.50 za 1 kilogram...