GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skup miedzi w Szczecinie ------> ile za kg?

01.06.2004
16:52
[1]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Skup miedzi w Szczecinie ------> ile za kg?

Witam. Mam pewien problem otóż chciałbym wiedzieć jaki jest aktualny kurs tego kruszcu w Szczecinie bo nigdzie nie moge tego znaleść. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

01.06.2004
16:58
smile
[2]

o^scar^^ [ GRWD ]

Nie wiem dokładnie ponieważ nie interesuję się tym i nie mieszkam w Szczecinie ale miedz i inne metale jest bardzo droga, nawet to sie opłaca. Tylko nie chce sie nosić i zbierać.

01.06.2004
21:16
smile
[3]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

o^scar^^ ---> byś się zdziwił :>

01.06.2004
21:22
smile
[4]

techi [ Legend ]

Karl_o==> Kiedyś mi kumpel mówił, że jego koledzy zebrali coś kolo 100 kg stali i dostali 90 zł. A po zebraniu 120 aluminium 380 :)(albo coś mi się pomyliło, ale nie sadze) Nie znam skupów"Tom skupuje zlom" ;]

01.06.2004
21:28
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]


Teraz to kradna wszystko..Jeszcze wczoraj sasiad mial plot ze stali:D

01.06.2004
21:56
smile
[6]

peners [ SuperNova ]

Jeśli chodzi o miedź to jest dużo tańsza od aluminium ale tu gdzie ja mieszkam to się węgiel zbiera ( ja nie zbueram bo już wszytskie stanowiska są obsadzone )

01.06.2004
22:00
smile
[7]

gofer [ ]

peners - > a u mnie się chodzi na Ostrowy jumać pociągi :-))

01.06.2004
22:05
smile
[8]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Niedawno pralkę z kumplem tachałem :) Coś mi mignełło 8zł/kg? Nie wiem czy to możliwe za aluminium 3,5zł/kg to wiem na bank :) Ale to u mnie w Gliwicach :)

01.06.2004
22:23
smile
[9]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Nigdy nie bawiłem sie w takie triki , da się z tego wyżyć?:P:P

01.06.2004
22:48
[10]

TheMaster [ Konsul ]

Raz wynosiłem sąsiadce piecyk (takie 3) okazało się że był miedziany wyszło 12kg i 55zł za to. U nas z tego co wiem miedź droższa od alu.

02.06.2004
12:02
[11]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Spoko juz znalazlem, 14 zł za 1 kg miedzi a 8 zł za 1 kg aluminium :]

02.06.2004
12:30
[12]

Vein [ Sannin ]

karlo - chyba słabo... u nas (Białstok) na skupie za kawałekm iedzi brali 3.50 za 1 kilogram...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.