GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MANHUNT

01.06.2004
16:50
[1]

spayki [ Centurion ]

MANHUNT

Witam, mam takie male pytanie. W sobote gralem w Manhant'a (swoja droga bardzo dobry tytul, niedlugo moja recka na Xbox.rev.pl , zgralem go na dysk i wszystko bylo ok, ale kiedy w niedziele chcialem wlaczyc gre to po intrze od razu konsola zaliczala zwis. Wczesniej grzebalem cos w opcjach konsoli. Nie wiem, moze ustawilem jakas blokade rodzicielska (chociaz X chyba tego nie ma) lub cos w tym stylu. Dopiero testuje mozliwosci X'a, a chwilowo jestem pozbawiony mozliwosci gry w nowa gre R*. Help please!

01.06.2004
17:05
smile
[2]

.Jacek 99. [ Senator ]

JEst bardzo podobny temat moze tam ktos pomoze...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.