spayki [ Centurion ]
MANHUNT HELP 4my
Witam, mam takie male pytanie. W sobote gralem w Manhant'a (swoja droga bardzo dobry tytul, niedlugo moja recka na Xbox.rev.pl , zgralem go na dysk i wszystko bylo ok, ale kiedy w niedziele chcialem wlaczyc gre to po intrze od razu konsola zaliczala zwis. Wczesniej grzebalem cos w opcjach konsoli. Nie wiem, moze ustawilem jakas blokade rodzicielska (chociaz X chyba tego nie ma) lub cos w tym stylu. Dopiero testuje mozliwosci X'a, a chwilowo jestem pozbawiony mozliwosci gry w nowa gre R*. Help please!