
Krauso [ Legionista ]
-=CS=-Jak sprawdzić cd-key w rejestrze????
Mam do wszystkich pytanko...
Jak sprawdzić jaki się ma cd-key w rejestrze w kompie???? BO niewiem, a niechce używać programu typu "key changer". Czy ktoś może mi pomuc????

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\CounterStrike\Settings i wyszukujesz klucz o nazwie : "KEY"
<<<===

Krauso [ Legionista ]
Dziękuję Bardzo za pomoc!!! Moje gg 9010319 ! Prawie cały czas dostępny piszcie!!!!
o^scar^^ [ GRWD ]
taki wątek dawniej ja robiłem mogłeś wyszukać i pytaj sie na wątku federacji c-s'a tam znajdziesz napewno pomoc. Ludzie niepotrzebnie robia bałagan na tym forum.
Krauso [ Legionista ]
A i jeszcze jedno!!! W pasku startowym w Uruchom wpisuję 'regedit' i nic się niepokazuje. Tak samo jest kiedy uruchamiam ten program ręcznie czyli w C:\WINDOWS\Regedit
Niewiem dlaczego tak się dzieje!!!! Proszę pomóżcie!!!!!
o^scar^^ [ GRWD ]
U mnie jest wszystko dobrze. Hmm moze na tym kompie masz zablokowany rejestr (albo komuś chcesz ukraść cd-keya, np. w cafe). ;P
Krauso [ Legionista ]
Niechce ukraść cd-keya w kafejce bo przecież mam swojego!!!! To po co mi inny jakiś????
Chce się tylko dowiedzieć jak się taki rzeczy sprawdza i dlaczego mi regedit niedziała???!!!
Nic niechcę ukraść!!!! Złodziej nie jestem!!!!
Krauso [ Legionista ]
I jeszcze jedno! Mam XP-ka
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Moze nie masz uprawnien do korzystania z regeditu?? Jestes glownym uzytkownikiem kompa?? Moze na Twoj profil nalozono ograniczenia ??... Podaj system, kto korzysta z kompa ...

fifalk [ fifalkowiec ]
I TAK CI NIE WIERZE, ALE CO TAM... I TAK DOSTALES ODP.
ALE NA TWOIM MIEJSCU BYM JEDNAK ODLOZYL CSA I POCZYTAL SLOWNIK ORTOGRAFICZNY!!!!!
I NIE PISZ PORSZE BOLDEM, BO ON JEST DENERWUJACY

Krauso [ Legionista ]
Mam jeszcze jedno pytanko. Z jakiej strony mogę ściągnąć Half-Life???? PrOsZę PoDaJcIe LiNk
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Z polki sklepowej mozna sciagnac, tylko nie wychodz ze sklepu bez placenia :P...
bebzoon [ bucydonna ]
masz cd-key - ściagnij ze steama :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Krauso [ Legionista ]
Będe sobie pisał jak chcę! I sam sobie kup słownik ortograficzny! A tera odpowiedź na Piotrka K.
Jestem głównym użytkownikiem tego komputera.
Mam dwóch pozostałych użytkowników.
Wcześniej regedit mi chodził.
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Hmm, to chyba jakis wirus, bo innego wytlumaczenia nie mam :/...

Krauso [ Legionista ]
Mam AntyWirusa i żadnego wirusa mi on nie wykrywa! Też niewiem co się dzieje! Wcześniej mi regedit chodził.

Krauso [ Legionista ]
Napiszcie na gg 9010319
Na gg się lepiej gada!
Stat.: Dostępny

bebzoon [ bucydonna ]
po co na GG ?!
masz link jasniej juz sie nie da - https://www.steampowered.com/
przecież masz cd-key !!!
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
Krauso --> powiedz wprost, że chcesz ukraść klucz z kafejki i tyle. Przecież to właśnie w kafejkach blokuje się rejestry, żeby nikt w nich nie grzebał w podobnym celu. Skoro piszesz, że masz klucz wpisany w komputerze, to znaczy, że masz zainstalowano albo CS'a, albo HL'a, więc po co pytasz, skąd ściągnąć HL'a?
Od razu widać, że chcesz zakosić klucz i to nie podlega dyskusji.

Krauso [ Legionista ]
I jeszcze jedno do Fifalk'a.
Sam sobie kup sŁownik ortograficzny po pisać nieumiesz!!!!

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]
Krauso ==>
nieumiesz ==> nie umiesz
niechodzę ==> nie chodzę
niewie ==> nie wie
niejestem ==> nie jestem
...............................................
Nie z czasownikami piszemy osobno!!!!

Cast Away [ Konsul ]
Krauso<----- nie zadawaj tylu pytań bo wkurw**** fifalka i przy okazji mnie. To mi wygląda na spam!?