GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

-=CS=-Jak sprawdzić cd-key w rejestrze????

01.06.2004
16:31
smile
[1]

Krauso [ Legionista ]

-=CS=-Jak sprawdzić cd-key w rejestrze????

Mam do wszystkich pytanko...
Jak sprawdzić jaki się ma cd-key w rejestrze w kompie???? BO niewiem, a niechce używać programu typu "key changer". Czy ktoś może mi pomuc????

01.06.2004
16:34
smile
[2]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\CounterStrike\Settings i wyszukujesz klucz o nazwie : "KEY"

<<<===

01.06.2004
16:35
smile
[3]

Krauso [ Legionista ]

Dziękuję Bardzo za pomoc!!! Moje gg 9010319 ! Prawie cały czas dostępny piszcie!!!!

01.06.2004
16:51
[4]

o^scar^^ [ GRWD ]

taki wątek dawniej ja robiłem mogłeś wyszukać i pytaj sie na wątku federacji c-s'a tam znajdziesz napewno pomoc. Ludzie niepotrzebnie robia bałagan na tym forum.

01.06.2004
16:52
[5]

Krauso [ Legionista ]

A i jeszcze jedno!!! W pasku startowym w Uruchom wpisuję 'regedit' i nic się niepokazuje. Tak samo jest kiedy uruchamiam ten program ręcznie czyli w C:\WINDOWS\Regedit
Niewiem dlaczego tak się dzieje!!!! Proszę pomóżcie!!!!!

01.06.2004
16:56
[6]

o^scar^^ [ GRWD ]

U mnie jest wszystko dobrze. Hmm moze na tym kompie masz zablokowany rejestr (albo komuś chcesz ukraść cd-keya, np. w cafe). ;P

01.06.2004
16:59
[7]

Krauso [ Legionista ]

Niechce ukraść cd-keya w kafejce bo przecież mam swojego!!!! To po co mi inny jakiś????
Chce się tylko dowiedzieć jak się taki rzeczy sprawdza i dlaczego mi regedit niedziała???!!!
Nic niechcę ukraść!!!! Złodziej nie jestem!!!!

01.06.2004
17:00
[8]

Krauso [ Legionista ]

I jeszcze jedno! Mam XP-ka

01.06.2004
17:01
[9]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Moze nie masz uprawnien do korzystania z regeditu?? Jestes glownym uzytkownikiem kompa?? Moze na Twoj profil nalozono ograniczenia ??... Podaj system, kto korzysta z kompa ...

01.06.2004
17:02
smile
[10]

fifalk [ fifalkowiec ]

I TAK CI NIE WIERZE, ALE CO TAM... I TAK DOSTALES ODP.
ALE NA TWOIM MIEJSCU BYM JEDNAK ODLOZYL CSA I POCZYTAL SLOWNIK ORTOGRAFICZNY!!!!!

I NIE PISZ PORSZE BOLDEM, BO ON JEST DENERWUJACY

01.06.2004
17:02
smile
[11]

Krauso [ Legionista ]

Mam jeszcze jedno pytanko. Z jakiej strony mogę ściągnąć Half-Life???? PrOsZę PoDaJcIe LiNk

01.06.2004
17:04
[12]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Z polki sklepowej mozna sciagnac, tylko nie wychodz ze sklepu bez placenia :P...

01.06.2004
17:04
[13]

bebzoon [ bucydonna ]

masz cd-key - ściagnij ze steama :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

01.06.2004
17:05
smile
[14]

Krauso [ Legionista ]

Będe sobie pisał jak chcę! I sam sobie kup słownik ortograficzny! A tera odpowiedź na Piotrka K.
Jestem głównym użytkownikiem tego komputera.
Mam dwóch pozostałych użytkowników.
Wcześniej regedit mi chodził.

01.06.2004
17:06
[15]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Hmm, to chyba jakis wirus, bo innego wytlumaczenia nie mam :/...

01.06.2004
17:08
smile
[16]

Krauso [ Legionista ]

Mam AntyWirusa i żadnego wirusa mi on nie wykrywa! Też niewiem co się dzieje! Wcześniej mi regedit chodził.

01.06.2004
17:19
smile
[17]

Krauso [ Legionista ]

Napiszcie na gg 9010319
Na gg się lepiej gada!
Stat.: Dostępny

01.06.2004
17:29
smile
[18]

bebzoon [ bucydonna ]

po co na GG ?!

masz link jasniej juz sie nie da - https://www.steampowered.com/
przecież masz cd-key !!!

01.06.2004
18:07
[19]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Krauso --> powiedz wprost, że chcesz ukraść klucz z kafejki i tyle. Przecież to właśnie w kafejkach blokuje się rejestry, żeby nikt w nich nie grzebał w podobnym celu. Skoro piszesz, że masz klucz wpisany w komputerze, to znaczy, że masz zainstalowano albo CS'a, albo HL'a, więc po co pytasz, skąd ściągnąć HL'a?
Od razu widać, że chcesz zakosić klucz i to nie podlega dyskusji.

02.06.2004
12:31
smile
[20]

Krauso [ Legionista ]

I jeszcze jedno do Fifalk'a.
Sam sobie kup sŁownik ortograficzny po pisać nieumiesz!!!!

02.06.2004
13:21
smile
[21]

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]

Krauso ==>
nieumiesz ==> nie umiesz
niechodzę ==> nie chodzę
niewie ==> nie wie
niejestem ==> nie jestem
...............................................
Nie z czasownikami piszemy osobno!!!!

04.06.2004
14:55
smile
[22]

Cast Away [ Konsul ]

Krauso<----- nie zadawaj tylu pytań bo wkurw**** fifalka i przy okazji mnie. To mi wygląda na spam!?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.