GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z H&D2

01.06.2004
16:27
[1]

zi0m [ Junior ]

problem z H&D2

Mam problem z uruchomieniem H&D2, odpala sie normalnie mam glowne menu, tworze profil, ale po wybraniu druzyny w jakim kolwiek trybie po wcisnieciu continue wychodzi mi do windowsa za kazdym razem. Jesli ktos wie jak to naprawic prosze o pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.