zi0m [ Junior ]
problem z H&D2
Mam problem z uruchomieniem H&D2, odpala sie normalnie mam glowne menu, tworze profil, ale po wybraniu druzyny w jakim kolwiek trybie po wcisnieciu continue wychodzi mi do windowsa za kazdym razem. Jesli ktos wie jak to naprawic prosze o pomoc.