GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gta vice city i auta!!!! Jak je dodac??

01.06.2004
16:10
[1]

muzykancik [ Legionista ]

Gta vice city i auta!!!! Jak je dodac??

Czesc moze wiecie jak dodac auta do gta vice city? mam pliki z autami ale nie wiem w jaki sposob je dac zeby bylo ok. z góry dziki!!

01.06.2004
16:31
smile
[2]

Lukas130 [ Chor��y ]

Oto przydatne linki, które być może coś ci pomogą: www.gta.pl i https://gta.ganja.pl .

02.06.2004
06:22
smile
[3]

piopio [ Legionista ]

No chyba jest jasne że musisz mieć specjalne programy co nie ?!?!

Wszystko znajdziesz na WWW.GTA.PL ! w dziale download .

02.06.2004
09:37
[4]

Big Money [ Senator ]

Jednakże należy zauważyć, że używanie tego programu do dodawania aut ma nie zawsze miłe konsekwencje - np. w moim przypadku gra wywalała do windowsa co chwile ... Dopiero reinstalacja pomogła :)

02.06.2004
09:39
[5]

Rendar [ Senator ]

U mnie nic takiego nie miało miejsca, chodziło ok.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.