
fifalk [ fifalkowiec ]
polska muzyka na niemieckiej stacji tv - pozytywne zaskoczenie :-)
wlasnie przed chwila skakalem sobie po programach w tv i bardzo milo mnie zaskoczyla jedna rzecz. na niemieckiej stacji - viva2 lecial kawalek wwo i vienio & pele - u ciebie w miescie. nareszcie polska muzyka dociera poza granice naszego kochanego kraju :-)
ue? ;-)

Dorotkadk [ Konsul ]
kto by sie spodziwal
Swidrygajłow [ ]
może to było w magazynie osobliwości?

techi [ Legend ]
Kiedys na Vivie leciała E. Górniak :)

bebzoon [ bucydonna ]
Vadera widziałem na amerykańskiej MTV;
co to jest Vienio ? a Pele => TEN Pele ?

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Przedwczoraj też zauważyłem ten klip WWO z autobusem , na VIVA PLUS. Nie słucham hip-hopu ale cieszy mnie że polskie piosenki (sic!) lecą w niemieckiej telewizji. Cieszmy się !
Elum [ Generaďż˝ ]
Górniak, Myslovitz, Makowiecki... "T Raperzy znad Wisły" nie są pierwsi :)

soze [ sick off it all ]
biorac pod uwage ze sponsorem(jednym z wielu)jest viva a piosenka leci w pasmie sms..i glosuje polonia:D
mimo wszystko kozak klip naprawde dobrze zrobiony co dziwi i cieeeeeszy!:D
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
na niemieckim Mtv widziałem Myslovitz, ale to gdzieś rok temu

zarith [ ]
jak dziś pamiętam jak we wczesnych dziewiędziesiątych ray cokes z mtv zapowiedział i puścił 'son of the blue sky' wilków...

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Zgadzam się ! Klip jest profesjonalny , muza też jest na poziomie.
xKx [ CLINIC ]
Ja też potwierdzam.Tele wyśmienity,normaaalnie wypaśny! Oby więceh PolHH zagranicą :) W końcu "kejne grenzen" :)