GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

polska muzyka na niemieckiej stacji tv - pozytywne zaskoczenie :-)

01.06.2004
16:10
smile
[1]

fifalk [ fifalkowiec ]

polska muzyka na niemieckiej stacji tv - pozytywne zaskoczenie :-)

wlasnie przed chwila skakalem sobie po programach w tv i bardzo milo mnie zaskoczyla jedna rzecz. na niemieckiej stacji - viva2 lecial kawalek wwo i vienio & pele - u ciebie w miescie. nareszcie polska muzyka dociera poza granice naszego kochanego kraju :-)

ue? ;-)

01.06.2004
16:12
smile
[2]

Dorotkadk [ Konsul ]

kto by sie spodziwal

01.06.2004
16:13
[3]

Swidrygajłow [ ]

może to było w magazynie osobliwości?

01.06.2004
16:15
smile
[4]

techi [ Legend ]

Kiedys na Vivie leciała E. Górniak :)

01.06.2004
16:17
smile
[5]

bebzoon [ bucydonna ]

Vadera widziałem na amerykańskiej MTV;

co to jest Vienio ? a Pele => TEN Pele ?

01.06.2004
16:17
smile
[6]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Przedwczoraj też zauważyłem ten klip WWO z autobusem , na VIVA PLUS. Nie słucham hip-hopu ale cieszy mnie że polskie piosenki (sic!) lecą w niemieckiej telewizji. Cieszmy się !

01.06.2004
16:18
[7]

Elum [ Generaďż˝ ]

Górniak, Myslovitz, Makowiecki... "T Raperzy znad Wisły" nie są pierwsi :)

01.06.2004
16:27
smile
[8]

soze [ sick off it all ]

biorac pod uwage ze sponsorem(jednym z wielu)jest viva a piosenka leci w pasmie sms..i glosuje polonia:D

mimo wszystko kozak klip naprawde dobrze zrobiony co dziwi i cieeeeeszy!:D

01.06.2004
16:29
[9]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

na niemieckim Mtv widziałem Myslovitz, ale to gdzieś rok temu

01.06.2004
16:30
smile
[10]

zarith [ ]

jak dziś pamiętam jak we wczesnych dziewiędziesiątych ray cokes z mtv zapowiedział i puścił 'son of the blue sky' wilków...

01.06.2004
16:30
smile
[11]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Zgadzam się ! Klip jest profesjonalny , muza też jest na poziomie.

01.06.2004
16:37
[12]

xKx [ CLINIC ]

Ja też potwierdzam.Tele wyśmienity,normaaalnie wypaśny! Oby więceh PolHH zagranicą :) W końcu "kejne grenzen" :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.