
Negocjator [ * ]
Rafa, zbuduj potęgę na Anfield ! ---- YNWA ----
Muszę się pochwalić moją radością bo kibicuję FC Liverpool i nareszcie
mogę powiedzieć, że coś się sensownego dzieje w tym klubie.
O krok od podpisania kontraktu z FCL jest Rafael Benitez (obecny trener Valencii)
jeden z, moim zdaniem, najlepszych szkoleniowców na świecie.
Jeśli prezesowi Rickowi Parry'emu uda się go zatrudnić to jest nadzieja na lepsze czasy na Anfield.
Pozdrawiam prawdziwych kibiców.
You will never walk alone !
Swidrygajłow [ ]
dlaczego kibicujesz Liverpoolowi? ten zespół gra najnudniejsza piłke na świecie
chyba nie dlatego ze gra tam (albo siedzie na ławie) Dudek?
Negocjator [ * ]
Swidrygajłow --> Faktycznie od kilku lat styl gry Liverpoolu jest mało atrakcyjny ale ja pamiętam
Liverpool za czasów Barnesa, Marsha, Rusha, młodego McManamana czy Fowlera.
I za tym tęsknię i na taką grę mam nadzieję wraz z przyjściem Beniteza.
Liczę że się doczekam.