GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do obrazów cd

01.06.2004
15:32
[1]

guzol [ LEXUS ]

Program do obrazów cd

Witam!

Czy znacie jakis DARMOWY, dobry program, zeby mozna bylo nim nagrac obraz( powinien obslugiwac wiele formatów) na płytę i odwrotnie zeby z plyty mogl utworzyc obraz na dysk?
Musi oblugiwac te dwie strony. Uzywalem alcohola ale juz 30 dni sie skonczylo i clona cd tez nie chcę. Najlepiej , jak juz wspomnialem żeby był darmowy

Jezeli znacie takie programy to podajcie nazwe

Pozdrawiam

01.06.2004
15:40
[2]

Eliash [ Generaďż˝ ]


Chyba Burn4Free ma takie opcje

01.06.2004
16:28
[3]

jojko999 [ Konsul ]

Alkohol 120% przez 30 dni jest za free

01.06.2004
18:09
[4]

guzol [ LEXUS ]

Alkohola juz jak napisalem wczesniej mialem. Zobaczę teraz tego Burn4Free

01.06.2004
18:11
smile
[5]

jojko999 [ Konsul ]

sorry- gafa

01.06.2004
18:11
smile
[6]

techi [ Legend ]

No wiesz Nero nagrywa chyba obrazy, ale nie jest za darmo :) Czasami się trafi serial....;]

01.06.2004
18:18
[7]

guzol [ LEXUS ]

techi--> Nero mam. Tylko nero nagrywa obrazy , a ja chcę aby nagrywało i tworzyło

Mam UltraISO ale on tylko te dwie operacje wykonuje jak sama nazwa wsakzuje z obrazami ISO, i płatny jest niestety

01.06.2004
18:22
[8]

amarok [ Generaďż˝ ]


bajki opowiadasz.
ultra iso tworzy także pliki *.bin *.nrg (nero) oraz *.img (clonecd) - ale odpada, bo jest płatny.

wracając do tematu, najlepiej zrobić to tak:
obrazy płyt montować do daemon tools'a.
tworzy wtedy wirtualny napęd cd, z którym wiadomo co zrobić.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 18:27:20]

01.06.2004
18:36
[9]

guzol [ LEXUS ]

no ok, ale gdzie mam ustawic zeby tworzył tez bin, nrg, img. Jak zrobie utworz obraz cd, to w wyborze jest napisane tylko pliki iso.

01.06.2004
18:51
smile
[10]

guzol [ LEXUS ]

Nero tez tworzy obrazy czy tylko je wypala?

01.06.2004
18:57
smile
[11]

o^scar^^ [ GRWD ]

CloneCD rob obrazy a mozesz je odczytywac Demonem tak jak mówił amarok :]

01.06.2004
19:03
[12]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Proponuje Nero, nie wiem skąd go można ściągnąć, poszukaj na googlach a napewno znajdziesz.Jest to naprawde dobry nagrywacz obrazów z pliku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.