guzol [ LEXUS ]
Program do obrazów cd
Witam!
Czy znacie jakis DARMOWY, dobry program, zeby mozna bylo nim nagrac obraz( powinien obslugiwac wiele formatów) na płytę i odwrotnie zeby z plyty mogl utworzyc obraz na dysk?
Musi oblugiwac te dwie strony. Uzywalem alcohola ale juz 30 dni sie skonczylo i clona cd tez nie chcę. Najlepiej , jak juz wspomnialem żeby był darmowy
Jezeli znacie takie programy to podajcie nazwe
Pozdrawiam
Eliash [ Generaďż˝ ]
Chyba Burn4Free ma takie opcje
jojko999 [ Konsul ]
Alkohol 120% przez 30 dni jest za free
guzol [ LEXUS ]
Alkohola juz jak napisalem wczesniej mialem. Zobaczę teraz tego Burn4Free

jojko999 [ Konsul ]
sorry- gafa

techi [ Legend ]
No wiesz Nero nagrywa chyba obrazy, ale nie jest za darmo :) Czasami się trafi serial....;]
guzol [ LEXUS ]
techi--> Nero mam. Tylko nero nagrywa obrazy , a ja chcę aby nagrywało i tworzyło
Mam UltraISO ale on tylko te dwie operacje wykonuje jak sama nazwa wsakzuje z obrazami ISO, i płatny jest niestety
amarok [ Generaďż˝ ]
bajki opowiadasz.
ultra iso tworzy także pliki *.bin *.nrg (nero) oraz *.img (clonecd) - ale odpada, bo jest płatny.
wracając do tematu, najlepiej zrobić to tak:
obrazy płyt montować do daemon tools'a.
tworzy wtedy wirtualny napęd cd, z którym wiadomo co zrobić.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 18:27:20]
guzol [ LEXUS ]
no ok, ale gdzie mam ustawic zeby tworzył tez bin, nrg, img. Jak zrobie utworz obraz cd, to w wyborze jest napisane tylko pliki iso.

guzol [ LEXUS ]
Nero tez tworzy obrazy czy tylko je wypala?

o^scar^^ [ GRWD ]
CloneCD rob obrazy a mozesz je odczytywac Demonem tak jak mówił amarok :]
W32.Blaster [ Pretorianin ]
Proponuje Nero, nie wiem skąd go można ściągnąć, poszukaj na googlach a napewno znajdziesz.Jest to naprawde dobry nagrywacz obrazów z pliku.