
pajkul [ Konsul ]
Bukmaher - Finał pucharu Polski Legia Warszawa - Lech Poznań - Rewanż, W...
Typujcie Wyniki Meczu! Stawiam 2-1 Dla Lecha!
cycu2003 [ Senator ]
Ja obstawiam remis 1-1
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
3-0 dla Legii

Adamss [ -betting addiction- ]
Mój typ:
2:1 dla Legii, albo remis 1:1.
Lech! Lech! Kolejorz!

hola' [ koniczynka ]
sadze ze 2-0 dle legi ale w karnych wygra lech!!!!

SirGoldi [ Gladiator ]
3:0 dla Legii! Postawiłem 100 zł więc trzymajcie kciuki! :)
LEGIA DO BOJU!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 15:29:23]

pajkul [ Konsul ]
Trzymamy, trzymamy... ;)

Pencil [ Konsul ]
Zwycięstwo Legii, lecz Puchar dla Lecha.
Może będzie 2:1 lub 3:1.
Lech! Lech! Kolejorz!

Dukke [ Pretorianin ]
Moj typ to 2:1 oczywiscie dla Kolejorza :)
zarith [ ]
1:0 legia
bukmacher pisze się przez ch

xKx [ CLINIC ]
Legia 3-2 Lech
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
xkx---->rozumiem ze podales wynik dwumeczu:)))))
hubs [ Stand UP Speak UP ]
Legia 4:1
LEGIA LEGIA WARSZAWA

Maff [ Generaďż˝ ]
Oczywiscie LECH pojedzie Legie tak samo jak ostatnio.
2:0 dla LECHA!
Mastyl [ Legend ]
Legia 4 : 0 Lech

Khelben [ PointGuard ]
Legia - Lech 2:3