grompablo [ Konsul ]
Znalezione w sieci : Dzieci z Iraku mówią
-------->
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Moze by tak stworzyc kategorie ----> To Już Było !!! ;)

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
byłoooo juz :D

cycu2003 [ Senator ]
:P
Ophidia [ Konsul ]
ale to już było i nie wróci więcej, lalalallala lalalalla a my ciągle wciąż jesteśmy tacy sami
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Obrazowo ... Ale swoja droga dobrze wiedziec, ze kochasz Gola ....
Todd Rusell [ WOLVERINE ]
bylo :)
:)

kris2000 [ Pretorianin ]
stare ale kiedyś mnie śmieszylo

Milka^_^ [ Potępieniec ]
:/
kris2000 [ Pretorianin ]
---->może stare odświeżać

maniak kompa [ Pretorianin ]
było minęło
Swidrygajłow [ ]
nieprawda, nie było
grompablo [ Konsul ]
Zamiast mówic ze juz było z czego wynika ze nic nie robicie tylko przeglądacie takie wątki
wezcie sie do roboty zrobcie sami cos czym mozecie sie przed innymi pochwalic
Internet sluzy do nauki a nie tylko do zabawy

techi [ Legend ]
Swidrygajłow ma w sumie racje, bo jeszcze nie było z napisem "GROM PABLO KOCHA GOL :)

Adamss [ -betting addiction- ]
Swidrygajłow --> Nie kłóć się z większością :).

Dorotkadk [ Konsul ]
stare
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
z tą kategorią to już było
nie jest zły poysł :]

Dukke [ Pretorianin ]
Up

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
...
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Byyyyyyło :///
Conroy [ Dwie Szopy ]
:/

xKx [ CLINIC ]
było,ale zawse można obadac jesio raz :)