Pejotl [ Senator ]
Forum CM: [Update] Nowy tekst w dziale Teksty
W Kąciku Pejotla z numerkiem 6 ukazał się tekscik o armii Rumuńskiej. Jak ktoś lubi pograć tą nacją to być może znajdzie tam coś ciekawego.
el f [ RONIN-SARMATA ]
Ciekawe, brakuje mi tylko działu "Lotnictwo" gdzie zaroiłoby się od poloników :-)
Swoją drogą te R-35, czy to nie przypadkiem nasze które przeszły praktycznie bez walki przez granicę we wrześniu 39 ?