GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

thief kto pszeszedł

01.06.2004
14:37
smile
[1]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

thief kto pszeszedł

kto jaka czesc pszeszdl tej gry.

01.06.2004
14:41
[2]

bone_man [ Powered by ATI ]

W pelni przeszedlem tylko 2 czesc. Pierwsza mniej wiecej do polowy.

01.06.2004
18:20
smile
[3]

Misio-Jedi [ Legend ]

Piotrus1pan --- > Kategoria wątku - "gry akcji" - Jak Thief jest grą akcji to Diablo jest samochodówką.

01.06.2004
18:25
[4]

zarith [ ]

thief ewidentnie jest grą akcji:). a jeśli o mnie chodzi, to nie przeszedłem zadnej, a grałem w 1 i 2

01.06.2004
18:32
smile
[5]

Misio-Jedi [ Legend ]

zarith --- > no, w sumie jak się zastanowić to w każdej grze jest jakaś akcja, a więc - wszysstkie gry są grami akcji !!!

01.06.2004
20:56
smile
[6]

peners [ SuperNova ]

Grałem kiedyś w 2 której nie przeszedłem teraz była w Clicku! więc go kupiłem jak co miesiąc i może jeszcze raz będe w niego grać prawdę mówiąc jak grałem w thiefa 2 dwa lata temu to doszedłem tylko do banku dalej juz nie dałem rady

01.06.2004
21:05
[7]

zgnilek [ Chor��y ]

Piotrus1pan --> 1 i 2, a czemu pytasz?

01.06.2004
22:12
[8]

GunDAlf [ Legionista ]

1 na expert, w 2 czegos brakuje.....

02.06.2004
09:04
[9]

Lechiander [ Wardancer ]

1 z wielką i ogromną radością i satysfakcją

2 też, ale czasami przeginali i klimat juz nie ten był

02.06.2004
09:13
smile
[10]

loksp [ Pretorianin ]

naucz sie polskiego najpierw................:D LOL

02.06.2004
09:26
[11]

Lechiander [ Wardancer ]

loksp ---> Język polski wymaga także, aby zaczynać zdanie z wielkiej litery i kończyć jakimś normalnym znakiem interpunkcyjnym! Nie mówiąc już o typowo polskich "języczkach"!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.