GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ma ktoś na sprzedaż (lub wie za ile moge kupić) sprzęt do kompa?

01.06.2004
13:57
smile
[1]

Metal_mozgu [ Konsul ]

Ma ktoś na sprzedaż (lub wie za ile moge kupić) sprzęt do kompa?

Mam kompa: Intel Celeron 533 MHz, 128 RAM, GeForce 2. Chce sobie go troche przebudować. Mam zamiar kupić 512 RAM, procesor około 3 MHz z wbudowaną kompatobilną płytą główną i GeForce 4. Ile musze kasy wydać na taki sprzęt? Może być używany, ale żeby chodził! Może ktoś ma coś takiego na sprzedaż? Jak tu nikt nie będzie miał takiego sprzętu, to na allegro coś kupie. Poczekam na propozycje jakiś tydzień, no może miesiąc. Prowadze handel wymienny tzn. ja coś daje z moich aukcji (patrz niżej) TOBIE o tej samej wartości co sprzęt.

01.06.2004
14:13
smile
[2]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Nie polecam kupna procka 3MHz - z deka przestarzały sprzęt.....

01.06.2004
14:14
[3]

Swidrygajłow [ ]


ale z płytą kompotobilną to juz coś

01.06.2004
14:15
smile
[4]

guzol [ LEXUS ]

Na 3 Mhz to sobie pograsz we wszystkiego gry jakie są:) Nie mówiąc juz o pelnej wydajnosci w programach:P

01.06.2004
14:25
smile
[5]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Aaaaa faktycznie nie doczytałem - procek 3MHz ma być w komplecie z kompatybilną płytą główną. Wtedy to ma sens - chyba od ZX48k będzie pasowała...

01.06.2004
14:27
smile
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a ja chce kasete "same letnie przeboje"...kurde Bojsi i ich samer miks. je ah

01.06.2004
15:09
smile
[7]

Metal_mozgu [ Konsul ]

BAN!TA---> co masz do sprzedania za sekrety króla?
ILEK---> chcesz samą kasetę same letnie przeboje czy cały zestaw? co masz do sprzedania za te kasete/zestaw?

01.06.2004
15:25
[8]

Swidrygajłow [ ]

Metal_mózgu - dałeś sie nabrać, Ilek ma już te wszystkie kasety, zawsze jak przechodze pod jego blokiem to słychac tę muzę przez otwarte okno

01.06.2004
15:31
[9]

stanson_ [ sta-N-son ]

Odpowiadajac na pytanie autora, i zakladajac, ze chodzilo jednak o 3GHz a nie MHz :-) to jakies 1500zł musisz liczyc: 1100zł procek (ale nie Pentium, Athlon)z plyta i RAMem + 500 zł za Geforce 4 Ti (mozna kupic juz za 400zł).

01.06.2004
15:34
[10]

guzol [ LEXUS ]

stanson--> nie wiadomo o jakiego GF4 mu chodzi, moze o MX lub 4800. Chociaz najpopularniejsze jest GF4 Ti 4200.
Za 400 zł dostanie sie ti 4200?

01.06.2004
15:35
[11]

stanson_ [ sta-N-son ]

guzol --> tak, na allegro za 399,99 Creative GeForce 4 TI 64MB (niestety nie jest to cos najpotezniejszego podobno:).

Ja teraz woze sie z zamiarem kupna i biore jakiejsc innej firmy, miedzy 450 a 500zł.

01.06.2004
15:36
smile
[12]

neXus [ Fallen Angel ]

mam do sprzedania karte Albatrona GF 4 Ti 4200 AGP x8 jak by cie interesowalo :)
handel wymienny - ja ci dam karte a ty mi gotowke :)))

01.06.2004
15:39
[13]

Weakando [ Senator ]

Nie sądze... Ti 4200 to są nawet dobre karty i raczej po 500 zł stoją.

01.06.2004
15:39
smile
[14]

guzol [ LEXUS ]

stanson--> fakt, Creativa raczej bym nie wziął. Ponoc bardzo dobre są MSI, Leadtek

01.06.2004
15:39
[15]

stanson_ [ sta-N-son ]

neXus --> dzieki, dopiero sie przymierzam do karty (w przyszlym miesiacu), poki co modernizuje procka i plytke glowna z RAMem...

01.06.2004
15:41
[16]

qwertyuiopl [ Junior ]

neXus---> ile chcesz za tre karte??
a GeForce4MX jest dobra? chodzą pod nią płynnie wszystkie gry? bo mi kolega chce sprzedać za 150 zł

01.06.2004
15:47
smile
[17]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

qwertyuiopl ------> 150 potarguj sie do 100 i bierz. Może i jest dobra ale nie do gier:P A serio to mam taką i pilnie zbieram kase na nową.

01.06.2004
15:49
smile
[18]

Weakando [ Senator ]

qwertyuiopl ---> Zależy co masz... ale ja bym tego nie brał za nic w świecie :/

01.06.2004
16:18
[19]

Vasago [ spamer ]

Mozesz miec problemy zeby wymienic to na P4 3GHz,ale z calego serca zycze powodzenia :))

01.06.2004
18:00
smile
[20]

neXus [ Fallen Angel ]

Chcę ją opchnąc za jakieś 350 złociszy. W przeciągu 2 tyg wymieniam ją na FX 5700 Ultra...
Acha - karta ta ładnie się podkręca z 250/513 na 280/580

Ew moch troche zaczekać ze sprzedażą :)

01.06.2004
18:21
[21]

guzol [ LEXUS ]

Ja mam do sprzedania Sapphire Radeon 9100 Atlantis 64 MB DDR 128 bit

02.06.2004
14:53
[22]

Metal_mozgu [ Konsul ]

A ma ktoś na sprzedaż Radeon'a 9800 XT?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.