GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ManHunt

01.06.2004
13:40
smile
[1]

LordMarian [ Junior ]

ManHunt

Witam! Jak przejść 12 level w więzieniu! Nawalam tym młotkiem wszystkich na różne sposoby i nie moge otworzyć drzwi dalej! Pomóżcie! gg - 8857144 albo e-mail [email protected]

01.06.2004
19:45
[2]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Rozwal jednego kolesia stylem violante, a drugiego stylem grousome. To wystarczy.
Później wejdzie gość z bejsbolem. Rozwal go. Weź kij i powtórz tą akcję, tylko, że z nowym "narzędziem pracy".
Wystarczy łącznie 5 trupów.
I nie wierz nikomu, kto mówi, że trzeba nawalać w kolesi ile wejdzie.

01.06.2004
19:46
smile
[3]

RealRufus [ F E A R ]

a jak ich rozwalić tymi sposobami ??

01.06.2004
19:49
[4]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Musisz przytrzymać przycisk na kolesiu, aż obręcz wokój jego głowy stanie się żółta i czerwona.
Przecież to jest w instrukcji w I misji.
Czy ja was muszę wszystkiego uczyć?

01.06.2004
19:51
smile
[5]

RealRufus [ F E A R ]

NO wszystkiego !! - THX

01.06.2004
19:52
[6]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Poprostu robisz coś takiego. --->

02.06.2004
10:01
[7]

alienx22 [ Chor��y ]

Powiedzcie mi czy ta gra naprawde jest tak beznadziejna jak wszyscy mowia??

I czy obraz w calej grze jest taki paskowany ??

02.06.2004
11:02
smile
[8]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Zaczalem wczoraj w to grac.. Gra ma cos w sobie-mozna sie odprezyc i zapokoic zadze krwi:>
alien22- obraz jest jak z kamery przemyslowej tzn wyrazniejszy- nie przeszkadza to w grze,a nawet dodaje klimatu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.