
LordMarian [ Junior ]
ManHunt
Witam! Jak przejść 12 level w więzieniu! Nawalam tym młotkiem wszystkich na różne sposoby i nie moge otworzyć drzwi dalej! Pomóżcie! gg - 8857144 albo e-mail [email protected]
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Rozwal jednego kolesia stylem violante, a drugiego stylem grousome. To wystarczy.
Później wejdzie gość z bejsbolem. Rozwal go. Weź kij i powtórz tą akcję, tylko, że z nowym "narzędziem pracy".
Wystarczy łącznie 5 trupów.
I nie wierz nikomu, kto mówi, że trzeba nawalać w kolesi ile wejdzie.

RealRufus [ F E A R ]
a jak ich rozwalić tymi sposobami ??
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Musisz przytrzymać przycisk na kolesiu, aż obręcz wokój jego głowy stanie się żółta i czerwona.
Przecież to jest w instrukcji w I misji.
Czy ja was muszę wszystkiego uczyć?

RealRufus [ F E A R ]
NO wszystkiego !! - THX
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Poprostu robisz coś takiego. --->
alienx22 [ Chor��y ]
Powiedzcie mi czy ta gra naprawde jest tak beznadziejna jak wszyscy mowia??
I czy obraz w calej grze jest taki paskowany ??

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Zaczalem wczoraj w to grac.. Gra ma cos w sobie-mozna sie odprezyc i zapokoic zadze krwi:>
alien22- obraz jest jak z kamery przemyslowej tzn wyrazniejszy- nie przeszkadza to w grze,a nawet dodaje klimatu.