GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Trainz 2004 HELP!

01.06.2004
13:06
[1]

wiesław2 [ Konsul ]

Problem z Trainz 2004 HELP!

O co w tym chodzi?

Mial ktos kiedys taki problem z trainz 2004 pl

???


-->>

01.06.2004
13:53
smile
[2]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Ja mam oryginalną wersja (49 zł) i takich problemów nie miałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.