GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak TO SIE PISZE PO NIEMIECKU??

01.06.2004
12:57
[1]

bukers [ Konsul ]

jak TO SIE PISZE PO NIEMIECKU??

bezeugen CZY TO JEST POTWIERDZIĆ??
DAJCIE JAKIS LINK DO FREE TRANLATORA NIEMIECKIEGO!!

01.06.2004
13:05
smile
[2]

zmudix [ palnik ]

Ponizej link do wszelkiej masci slownikow, w tym pol-niem niem-pol

01.06.2004
13:10
[3]

bukers [ Konsul ]

NO TO TEZ MAM ALE MI CHODZI O TLUMACZA ZDAN TAK JAK TRANSLATE TO ROBI!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.