
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
To sie nazywa tuning.... kompuera
:)

tomirek [ ]
kilka dni temu dawalem tego linka :) Na tym forum bylo juz wszystko :)

Dorotkadk [ Konsul ]
niezle komus sie musialo nudzic

CFH [ Pretorianin ]
spoko wyglad :D hehe ale ktos sie musial niezle napracowac.
ZZar [ Konsul ]
Żal mi tego kompa ,wygląda terz jak kupa złomu, jeszcze ta myszka i klawiatura ohydne, wrzucić wszystko do kanałów na pół roku i będzie to samo. Już wolę mody takie jak dozownik vodki , albo ekspress do kawy hehehe

sebastian5555 [ Centurion ]
bylo niedawno ale spox

amarok [ Generaďż˝ ]
znowu chyba mam deja vu...

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
o w morde !!!
respekt !!
kawał dobrej roboty

RealRufus [ F E A R ]
Ile razy to jeszcze będzie ????????

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
RealRufus ---> jeszcze pewnie z 5 razy

~~isztar~~ [ Konsul ]
jak dla mnie to wygląda jak osrany
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
ja wiem, z pięć razy już było :)
Dukke [ Pretorianin ]
haha ludzie to maja pomysly , nic tylko pogratulowac fantazji

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Żeby tak niszczyć klawiaturkę logitecha ? :]
Wszystko fajnie, ale jest jakiś umiar :)

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
jaaaki milusi:)))

karol1989 [ Pretorianin ]
Mam identyczną klawiaturę i nigdy bym jej tak nie zniszczył....
Obudowa, to jeszcsze rozumiem, ale po co malować mysz i klawiaturę??
Wole nie wiedzieć jak wygląda jego monitor...:)

Pvt. Creak [ Criav ]
było ;) ale i tak spox
Jajo [ Pretorianin ]
Spox sprzecik :P Ale szkoda tylko tej mychy i klawiatury tak niszcyc...

mortan_battlehammer [ Legend ]
bylo:), jak to ktos ładnie ujal w innym wątku na ten temat, co bedzie jak hl2 bedzie totalna kaszaną ?:)