GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

To sie nazywa tuning.... kompuera

01.06.2004
12:37
smile
[1]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

To sie nazywa tuning.... kompuera

:)

01.06.2004
12:41
smile
[2]

tomirek [ ]

kilka dni temu dawalem tego linka :) Na tym forum bylo juz wszystko :)

01.06.2004
12:46
smile
[3]

Dorotkadk [ Konsul ]

niezle komus sie musialo nudzic

01.06.2004
12:51
smile
[4]

CFH [ Pretorianin ]

spoko wyglad :D hehe ale ktos sie musial niezle napracowac.

01.06.2004
12:53
[5]

ZZar [ Konsul ]

Żal mi tego kompa ,wygląda terz jak kupa złomu, jeszcze ta myszka i klawiatura ohydne, wrzucić wszystko do kanałów na pół roku i będzie to samo. Już wolę mody takie jak dozownik vodki , albo ekspress do kawy hehehe

01.06.2004
12:57
smile
[6]

sebastian5555 [ Centurion ]

bylo niedawno ale spox

01.06.2004
12:57
smile
[7]

amarok [ Generaďż˝ ]


znowu chyba mam deja vu...

01.06.2004
12:59
smile
[8]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

o w morde !!!
respekt !!
kawał dobrej roboty

01.06.2004
12:59
smile
[9]

RealRufus [ F E A R ]

Ile razy to jeszcze będzie ????????

01.06.2004
13:07
smile
[10]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

RealRufus ---> jeszcze pewnie z 5 razy

01.06.2004
22:20
smile
[11]

~~isztar~~ [ Konsul ]

jak dla mnie to wygląda jak osrany

01.06.2004
22:22
[12]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

ja wiem, z pięć razy już było :)

01.06.2004
22:51
[13]

Dukke [ Pretorianin ]

haha ludzie to maja pomysly , nic tylko pogratulowac fantazji

01.06.2004
22:55
smile
[14]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Żeby tak niszczyć klawiaturkę logitecha ? :]
Wszystko fajnie, ale jest jakiś umiar :)

01.06.2004
22:55
smile
[15]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

jaaaki milusi:)))

01.06.2004
23:24
smile
[16]

karol1989 [ Pretorianin ]

Mam identyczną klawiaturę i nigdy bym jej tak nie zniszczył....
Obudowa, to jeszcsze rozumiem, ale po co malować mysz i klawiaturę??
Wole nie wiedzieć jak wygląda jego monitor...:)

01.06.2004
23:27
smile
[17]

Pvt. Creak [ Criav ]

było ;) ale i tak spox

02.06.2004
00:05
[18]

Jajo [ Pretorianin ]

Spox sprzecik :P Ale szkoda tylko tej mychy i klawiatury tak niszcyc...

02.06.2004
00:38
smile
[19]

mortan_battlehammer [ Legend ]

bylo:), jak to ktos ładnie ujal w innym wątku na ten temat, co bedzie jak hl2 bedzie totalna kaszaną ?:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.