
twostupiddogs6 [ Pretorianin ]
Reklama roku :))))
==> :)))))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
:D
lol

oksza [ Senator ]
haha!
a widzieliście warszawskie bannery "nie psuj atmosfery"?

RealRufus [ F E A R ]
<-----

eJay [ Gladiator ]
LOL:D

zmudix [ palnik ]
ROTFL prawie monitor piwem oplulem :DD

amarok [ Generaďż˝ ]
zaj...bista reklama.
piwko ode mnie dla jej twórcy.
jackowsky [ JVC ]
wy się śmiejcie... ale tych kajaków zabraknie dla wszystkich...

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
hehehe jaka reklama
Arczens [ Legend ]
Dobre, te w Wawie tez fajne Nie psujcie atmosfery i nie robcie tego dla jaj ;)

Dukke [ Pretorianin ]
Zajebiste.....

oksza [ Senator ]
Dal tych którzy nie widzieli:
https://www.schuman.org.pl/images/kartki/prosie.jpg
https://www.schuman.org.pl/images/kartki/ryba.jpg
https://www.schuman.org.pl/images/kartki/kaczka.jpg

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
hahah świetne.. ale w tv mówią serio.. oni mają duże szanse wygrania

techi [ Legend ]
Hehe z kajakami zajefajne :) Albo jak to mówią w Australi Jedwabiście wypiękniste ;]
Dagger [ Legend ]
==>oksza
IMO ten firmowy jest jednak lepszy.
CrazyMan [ Ur-Shak ]
hehe

holyfire [ Konsul ]
LOL & ROTFL :D

3lm0 [ Pretorianin ]
Jedna i druga reklama extra :P

oksza [ Senator ]
--->> Dagger
To kupili też TV?? Wow. No nie wiem, nie oglądam tv... Może w weekend wypatrzę.

oksza [ Senator ]
[poor edit]
aaaa, firmowy... ok :) no lepszy, lepszy...

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
:-)
MadBomber [ Chor��y ]
reklama jest wypas
A z partia L jest tak samo jak z ksiazka rok 1984.
Po zapoznaniu sie z nia, czlowiek obicuje sobie ze kazdego dnia bedzie poswiecal czastke siebie zeby najgorsze sny nigdy sie nie urzeczywistnily

iNkogNitO [ Pretorianin ]
buahahahaha....lol :-]

volvo95 [ Legend ]
Świetne :)
|kszaq| [ Konsul ]
moźe być
Paciek [ Centurion ]
DObre dobre... a nie widzialem tych bilbordow :P