GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

T.Pratchett - Ostatni Bohater

01.06.2004
12:00
smile
[1]

Matt [ Knight of the Night ]

T.Pratchett - Ostatni Bohater

Czesc!

Czytal ktos tytulowa ksiazke? Proszynski wydal ja w dosc nietypowej formie przez co w ksiegarni kosztuje niemilosiernie duzo i choc Pratchett jest wart niemalze kazdych pieniedzy, to jednak wolalbym sie upewic czy warto. ;)

Matt

01.06.2004
12:02
[2]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Kazda warto jak jestes fanem. A o bibliotekach slyszales?

01.06.2004
12:02
smile
[3]

zarith [ ]

robo --> w bibliotekach raczej nowości nie ma:)

01.06.2004
12:38
[4]

Matt [ Knight of the Night ]

Nie dosc ze nie ma nowosci, to o Pratchetta trudno w ogole ...a przynajmniej w tych, ktore mam "pod reka".

Fanem oczywiscie jestem, co jednak nie znaczy ze kupie na slepo wszystko z nazwiskiem ulubionego autora na tej rzeczy. Nawet najlepszym zdarzaja sie wtopy to raz, a dwa to ksiazka kosztuje prawie 70PLN i to tylko dlatego ze jest w duzym formacie, co wcale jej wartosci merytorycznej nie dodaje ...no moze poza ilustracjami, ale bez nich tez nie bylo by zle.

To jak, czytal ktos? ;)

01.06.2004
12:40
[5]

garrett [ realny nie realny ]

to jest kolejna cześć o przygodach Straży ? Jeśli tak to u nas premiera jest chyba jutro wraz z wizytą Pratcheta w Poznaniu, po cichu liczę na autograf

01.06.2004
12:43
smile
[6]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


jutro... to on bedzie w krakowie.
w poznaniu bedzie pojutrze, a dzis jest w warszawie :)

a ksiazki nie kupie bo za te cene kupie sobie 3 inne do kolekcji.

01.06.2004
12:45
[7]

garrett [ realny nie realny ]

Bigos --> racja :)

01.06.2004
13:07
[8]

Matt [ Knight of the Night ]

Nowa ksiazka o strazy to "Na glinianych nogach", ktora w Melinie mozna bylo kupic (nie zamowic, kupic! :)) juz 2 tygodnie temu.

Ja tez wybieram sie na spotkanie z Pratchettem z Poznaniu - niech ktos z Wa-wy albo Krakowa napisze po powrocie, czy mozna bylo zlapac autograf!

...A Ostatniego Bohatera, mimo zaporowej ceny i tak bym kupil ...gdyby ktos mi napisal ze jest tak dobra jak reszta Swiata Dysku (po przeczytaniu ;))

01.06.2004
13:27
smile
[9]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

No dobra nie wiedzialem, ze to nowosc bo przeczytalem ja juz stostunkowo dawno :)

01.06.2004
13:32
[10]

Novus [ Generaďż˝ ]

Robo - jaka nowosc?!?! ta ksiazka wyszla jzu z 2-3 miesiace temu. Idz w ogole bo sie zaraz skonczy dzien dziecka...

01.06.2004
13:35
smile
[11]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

No, czyli jednak nie nowosc ;P

01.06.2004
13:39
[12]

Matt [ Knight of the Night ]

A jak nie nowosc to juz gorsza jakas? :)

Robo - czytales "Na glinianych nogach", czy "ostatniego bohatera"? Pierwsza to nowosc, druga ...juz troche mniej.

01.06.2004
14:08
[13]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ktoś z wawy sie wybiera na "spotknie" z Prathettem ?
czy będę jedynym GOL-owcem ?

01.06.2004
15:53
[14]

Matt [ Knight of the Night ]

Moze nie jedynym, ale watki z Pratchettem w tytule ewidentnie nie ciesza sie wsrod jego fanow wielka popularnoscia.
Moze Ty czytales Ostatniego Bohatera? ;)

01.06.2004
16:03
[15]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Matt=> jest osobny wątek odnośnie literatury fantastycznej i osobny watek o ogólniej literaturze, Prachett ma tam wielu fanów (np: mnie). Co do "ostatniego..." to został on wydany tak jak orginał. Ja wstrzymałem się z kupnem czekam aż Pruszyniak zrobi tak jak z "Erykiem" i wyda go bez obrazków za bardziej przystępną cenę...

01.06.2004
18:40
[16]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dibbler-->sporo w takim razie stracisz, bo moim zdaniem włąsnie rsunki stanowią połowę wartości ksiażki. Akurat w tym wypadku fabuła ani humor mnie nie zachwyciły, poprawne, ale Pratchetta stać na zdecydowanie wiecej i niejednokrotnie to pokazywał.

01.06.2004
18:44
[17]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Shadow==> Całkiem możliwe, w eryku też tak było... Ale nie dam 60zł za jeden wieczór czytania. Z tego samego powodu mimo ze jestem wieklkim fanem Gaimana zaśmiałem sie jak zobaczyłem "Wilki w ścianach"

01.06.2004
18:53
[18]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dibbler-->racja, dlatego ja go nie kupiłem, tylko przeczytałem w empiku :P A Gaimana to by ci nawet na poranne czytanie przy kawie nie starczyło :D

01.06.2004
19:00
[19]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Shadow==> Wiem... przeczytałem w empiku:)

02.06.2004
11:28
[20]

Matt [ Knight of the Night ]

Hm, czy warto bylo czy nie sam sie wkrotce przekonam, bo zamowilem sobie OB.
...A jutro spotkanie z Pratchettem :D

02.06.2004
12:13
smile
[21]

PanSmok [ Konsul ]

Matt -> powiem tak : warto po trzykroc. Kolejna odslona swiata dysku ktora ma w sobie "to cos"


P.S. Odrobine Szalony Artur rzadzi!!

02.06.2004
12:19
[22]

Matt [ Knight of the Night ]

Hehehe, wlasnie to chcialem uslyszec od samego poczatku!! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.