PiotrMx [ Generaďż˝ ]
Forum CM: Wakacje
Ogłaszam na wszystkich frontach przerwe wakacyjna do 14.06.
Iudex [ Konsul ]
Miłego wypoczynku Wodzu ;)
Qiuntus [ Pretorianin ]
Rowniez zycze udanego wypoczynku!!! PS. Pliczki juz poszly:) Pozdrawiam