pajkul [ Konsul ]
najlepszy wynik w "icy tower"
MÓJ JEST 24 TYS. PKT 458 FLOORS I 158 COMBOSÓW. JAKIE SĄ WASZE?
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Ja ostatnio ściągłem, już nie pamiętam skąd, fajnego replaya - 495 schodków pokonanych jednym kombem. Tutaj screen z wynikiem, chwile później gościu zleciał.
Screen wygląda tak, bo nie mam żadnego programu którym można robic normalne screeny w icy.

pajkul [ Konsul ]
heh.. co za lipa!

mortan_battlehammer [ Legend ]
to ja sie bede wychylał z moim 345 stopniem:)

Dorotkadk [ Konsul ]
ja tez w to gralam ale nie bede sie chwalic bo nie ma za bardzo czym:-(