GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najlepszy wynik w "icy tower"

01.06.2004
11:01
[1]

pajkul [ Konsul ]

najlepszy wynik w "icy tower"

MÓJ JEST 24 TYS. PKT 458 FLOORS I 158 COMBOSÓW. JAKIE SĄ WASZE?

01.06.2004
11:07
[2]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ja ostatnio ściągłem, już nie pamiętam skąd, fajnego replaya - 495 schodków pokonanych jednym kombem. Tutaj screen z wynikiem, chwile później gościu zleciał.
Screen wygląda tak, bo nie mam żadnego programu którym można robic normalne screeny w icy.

01.06.2004
11:09
smile
[3]

pajkul [ Konsul ]

heh.. co za lipa!

01.06.2004
11:44
smile
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

to ja sie bede wychylał z moim 345 stopniem:)

01.06.2004
12:54
smile
[5]

Dorotkadk [ Konsul ]

ja tez w to gralam ale nie bede sie chwalic bo nie ma za bardzo czym:-(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.