GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konkurs dla młodych producentów hiphopu - do zgarnięcia fajne nagrody !

01.06.2004
10:45
smile
[1]

massca [ ]

Konkurs dla młodych producentów hiphopu - do zgarnięcia fajne nagrody !

witam
no, przynajmniej tak mi sie wydaje ze są fajne : nagroda główna to zestaw DJa : dwa adaptery Vestaxa i mikser, oprocz tego odtwarzacze mp3, płyty Tedego, ciuchy od Moro.

a to wszystko do zgarnięcia w konkursie, który organizujemy razem z wytwórnią Wielki Joł .

w najnowszym numerze Komputer Swiat NIEZBEDNIKA miedzy innymi pełna, darmowa wersja programu do robienia muzyki HipHop E-JAY 2.0.

zróbcie własny podkład w oparciu o ten program, wytnijcie z Niebędnika kupon i prześlijcie go razem z nagraniem do nas, a chłopaki z WielkiegoJoł ocenią Waszą robotę i przyznają pod koniec wakacji nagrody.

wiecej info na

www.wielkiejol.com
oraz na
www.komputerswiat.pl/ejay.html

pozdrawiam
massca.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 10:46:57]

01.06.2004
10:48
smile
[2]

bartek [ ]

Priv do Kuziego juz poszedl, przygotujcie sie na troche black, gansta rapu ;)))

eJay to nieco ulomny program, ale ze dwa razy w zyciu slyszalem amibtniejszy podklad pod rodzimy HH, wiec zle nie moze byc.

01.06.2004
10:50
smile
[3]

massca [ ]

spoko, działajcie chłopaki bez pośpiechu :)

01.06.2004
10:51
smile
[4]

bartek [ ]

Dlaczego w liczbie mnogiej? Wypraszam sobie.

01.06.2004
10:52
smile
[5]

Quicky [ Senator ]

massca ---> Dzieki za info, musze kupic tego waszego Niezbednika ;D

A co do konkursu... mozna sprobowac :)))

01.06.2004
16:11
[6]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Bartek- dzieki za info na GG :)
Zobacze czy bedzie ten niezbednik w kiosku, to kupie i cos sie pobawie, bo kiedys juz tez cos tam kombinowalem na ejay Hip Hop 3 ;-)
jak mi sie cos fajnego (jak na ten program) uda zrobic to wysle ;-)
Ale od rzzu mowie ze na tym programie nie da sie za duzo narobic

01.06.2004
16:14
smile
[7]

soze [ sick off it all ]

hahahaha ciekawe ilu bedzie robic w kacie i fordzu a potem zabijac sie i lamat to na jakiegos syfnego ejay:D????

chyba wygraaam;))

01.06.2004
18:23
smile
[8]

Quicky [ Senator ]

I kupilem Niezbednika, a przy okazji Eksperta - dobre robicie te gazetki ;) A reklama na forum GOL jest wyjatkowo skuteczna ;))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.