GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki dobry film na DVD ?? Dostępny w wypożyczalniach

01.06.2004
10:25
smile
[1]

Mesiash666 [ Konsul ]

Jaki dobry film na DVD ?? Dostępny w wypożyczalniach

Polećcie jakieś dobre filmy które są już dostępne w wypożyczalniach na DVD...
Bo chce coś dzisiaj obejrzeć a w sumie nie wiem co wyporzyczyć

01.06.2004
10:29
[2]

zarith [ ]

no w dzień dziecka to chyba tylko harry potter:) a jak nie, to proponuję taki staroć (ale wybitny) 'hardware' - coś w rodzaju fallouta ale z przesłaniem:)

01.06.2004
10:31
smile
[3]

Mesiash666 [ Konsul ]

Ale coś nowego a harwere wim widziałem juz go 2 razy :) trzeci nie mam ochoty w sumie

01.06.2004
10:54
smile
[4]

Banananan [ Dezerter ]

Heh, a czy jest tak, że w każdej wypożyczalni są inne filmy dostępne? :)
No i dla kogo chcesz ten film wypożyczyć, bo nie wiadomo co podawać... :)

01.06.2004
10:59
smile
[5]

Mesiash666 [ Konsul ]

coś dobrego, komiedia bekowa, dobry film akcji byle nie romansidło
dla mnie i dla dwóch kumpli takie pod browarka

01.06.2004
11:01
smile
[6]

zarith [ ]

jak komedia bekowa to 'rozrabiaki w waszyngtonie'

01.06.2004
11:02
smile
[7]

Mesiash666 [ Konsul ]

Takie od lat 3 do lat 4?? te dzieciaki?? czy bardziej powazne??

01.06.2004
11:17
[8]

zarith [ ]

takie w wieku 17-18 :) poważny film nie jest, ale śmieszny bardzo (jak ktoś lubi naprawdę głupie, powtarzam głupie komedie)

01.06.2004
11:18
smile
[9]

człowiek_widmo [ Legionista ]

polecam rock in rio Iron maiden na dvd

01.06.2004
11:25
[10]

|kszaq| [ Konsul ]

racja albo jakiś koncercik mety (S&M)!

01.06.2004
11:25
[11]

bebzoon [ bucydonna ]

weź sobie "kampanięn braci" na dvd i masz dzionek z głowy !!!
10 płytek
polecam

01.06.2004
11:28
smile
[12]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Czas apokalipsy - film dobry na wszystko :)

01.06.2004
11:38
smile
[13]

mortan_battlehammer [ Legend ]

skoro komedia to moze bedzie w wyporzyczalni taki film Snatch, po polsku Przekret, ale pomysł bebzoona tez jest niczego sobie:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.