GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem po usuniętym wirusie.

01.06.2004
10:24
[1]

Pafcio [ Pretorianin ]

Problem po usuniętym wirusie.

Kiedy skanowałem dyski Pandą Atyvirus, program ten usunął mi jakiegoś wirusa. Od tego czasu przy starcie Windowsa, pokazuje się komunikat jak na screenie. W msconfig nie ma takiej zakładki bym mógł ją odhaczyć przy uruchamianiu systemu. Macie jakieś pomysły jak się pozbyć tego komunikatu?

01.06.2004
10:33
[2]

Kamel [ Konsul ]

to mi wyglada na jakis plik powiazany z drukarka, czy przypadkiem nie miales podlaczonej drukarki, ktorej sterowniki ladowaly sie przy autostarcie?

01.06.2004
10:39
[3]

Kamel [ Konsul ]

pomylilem sie. to jest powazniejsza sprawa. patrz link

01.06.2004
10:41
[4]

Kamel [ Konsul ]

i jeszcze jeden

01.06.2004
10:51
[5]

Pafcio [ Pretorianin ]

Kamel --> Dzięki! Zaraz ide coś rzeźbić, może się uda.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.