Pafcio [ Pretorianin ]
Problem po usuniętym wirusie.
Kiedy skanowałem dyski Pandą Atyvirus, program ten usunął mi jakiegoś wirusa. Od tego czasu przy starcie Windowsa, pokazuje się komunikat jak na screenie. W msconfig nie ma takiej zakładki bym mógł ją odhaczyć przy uruchamianiu systemu. Macie jakieś pomysły jak się pozbyć tego komunikatu?
Kamel [ Konsul ]
to mi wyglada na jakis plik powiazany z drukarka, czy przypadkiem nie miales podlaczonej drukarki, ktorej sterowniki ladowaly sie przy autostarcie?
Kamel [ Konsul ]
pomylilem sie. to jest powazniejsza sprawa. patrz link
Kamel [ Konsul ]
i jeszcze jeden
Pafcio [ Pretorianin ]
Kamel --> Dzięki! Zaraz ide coś rzeźbić, może się uda.