
karollus [ parek v rohliku ]
Jaki darmowy program do edycji rejestru ??
Pora na wielkie porządki w moim kompie..Jv16 power tools juz mialem i skonczył sie 30 dniowy okres próbny. Jaki jest dobry i darmowy program do usuwania zbędnych wpisów w rejestrze ?? Najlepiej żeby od razu dawał mozliwość wyszukiwania powtarzających się plików

Rendar [ Senator ]
Całkiem darmowy jest RegEdit.
bartek [ ]
:)
karollus [ parek v rohliku ]
a EasyCleaner dobry jest ??
bartek [ ]
Ponoc niespecjalnie:

jojko999 [ Konsul ]
<====== Rendar

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Ja ze swojej strony polecam REGCLEANER!!!!!Jest dobry i do tego darmowy:D

karollus [ parek v rohliku ]
Odpaliłem starszą wersję jv16 power tools !!! jeaaa, wcześniej nie chciała mi działać. Jak usunąć duplikujące się pliki ??

Peterrek [ 420 ]
ALEX2150 -->Mam pytanie do tego programu. Włączam go i pojawia mi się spis plików. Czy mogę je wszystkie bezpiecznie skasować?

mortan_battlehammer [ Legend ]
jv16 power tools, reg cleaner i registry mechanic
ps. use wyszukiwarka luke <---- takich tematów jest od groma :)

bebzoon [ bucydonna ]
Peterrek --> ale o jakie pliki chodzi ? o zdublowane czy zbędne wpisy w rejestrze ?
jesli o zdublowane to przejrzyj ich lokalizację i dopiero wtedy usuń wybrane zgodnie ze zdrowym rozsądkiem - nie polecam automatycznie; przy zdublowanych mp3 nie zdało to egzaminu...
jesli chodzi o wpisy w rejestrze to usuń te które zwiazane są z usuniętymi wczesniej programami, skrótami z pulpitu itp.
i zawsze rób kopię - w razie jak jakis program po czyszczeniu nie odpali możesz przywrócic wpisy
pozdr
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
RegEdit najlepszy :]