GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wasza Największa Porażka Życiowa - Można się wygadać, to będzie łatwiej!

01.06.2004
09:51
smile
[1]

pajkul [ Konsul ]

Wasza Największa Porażka Życiowa - Można się wygadać, to będzie łatwiej!

Jaka jest wasza największa porażka w życiu? Jestem ciekaw..

01.06.2004
10:04
[2]

bartek [ ]

Lenistwo, a jesli chodzi o konkretna sytuacje, to chyba mam szczescie, bo sobie nie przypominam :)
Moze Ty przedstawisz nam najpierw swoja?

01.06.2004
10:20
smile
[3]

loksp [ Pretorianin ]

Zbytnia zazdrosc - to mnie zgubilo i stracilem moja najwieksza milosc w zyciu.. chlip...:/

01.06.2004
10:36
smile
[4]

pajkul [ Konsul ]

Moja nawiększa porażka życiowaa... hmmm.. Tak tak, zgubiłem skarpetkę, NIKE moja ulubiona lewa noga tera marznie, biała. Szukam...

01.06.2004
10:44
smile
[5]

hola' [ koniczynka ]

przyjebany watek jak malo!!!!!!

01.06.2004
10:46
smile
[6]

bartek [ ]

Zanim sie dopisales byl "malo", teraz jest "bardziej", mam nadzieje, ze dlugo tutaj nie zabawisz.

01.06.2004
10:50
[7]

hola' [ koniczynka ]

bartek- jesli te slowa byly skierowane do mnie to wsadz se je w d.......a i dopis se jeszcze cos z czego sie ponapierd.....

01.06.2004
10:55
smile
[8]

pajkul [ Konsul ]

ale chuje!!

01.06.2004
10:57
smile
[9]

bartek [ ]

Czuje zapach baranow... ekhm... banow znaczy sie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.