
pajkul [ Konsul ]
Wasza Największa Porażka Życiowa - Można się wygadać, to będzie łatwiej!
Jaka jest wasza największa porażka w życiu? Jestem ciekaw..
bartek [ ]
Lenistwo, a jesli chodzi o konkretna sytuacje, to chyba mam szczescie, bo sobie nie przypominam :)
Moze Ty przedstawisz nam najpierw swoja?

loksp [ Pretorianin ]
Zbytnia zazdrosc - to mnie zgubilo i stracilem moja najwieksza milosc w zyciu.. chlip...:/

pajkul [ Konsul ]
Moja nawiększa porażka życiowaa... hmmm.. Tak tak, zgubiłem skarpetkę, NIKE moja ulubiona lewa noga tera marznie, biała. Szukam...

hola' [ koniczynka ]
przyjebany watek jak malo!!!!!!

bartek [ ]
Zanim sie dopisales byl "malo", teraz jest "bardziej", mam nadzieje, ze dlugo tutaj nie zabawisz.
hola' [ koniczynka ]
bartek- jesli te slowa byly skierowane do mnie to wsadz se je w d.......a i dopis se jeszcze cos z czego sie ponapierd.....

pajkul [ Konsul ]
ale chuje!!

bartek [ ]
Czuje zapach baranow... ekhm... banow znaczy sie.