
Piotrus1pan [ Pretorianin ]
Światynia pierworodnego zła ----->kody pomocy
Gdzie znajde kody do tej gry szukałem i nie mogę znależ.

caaramba [ Centurion ]
Hahaha, a po co ci kody ???

Piotrus1pan [ Pretorianin ]
Zawsze dostaje w dupe.

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
jesli grasz pierwszy raz w te gre to nie uzywaj kodow
btw. kody sa - ale zalosne, trainer +1 na kase nie dziala, wiec poczekaj na patcha v. 2.0 , na pewno zrobia nowy

Piotrus1pan [ Pretorianin ]
jakie sa te kody podajcie
muhabor [ Konsul ]
w sieci jest pełno poradników do tej gry, znasz angielski ?

Piotrus1pan [ Pretorianin ]
nie za bardzo
peners [ SuperNova ]
Jak możesz dostawać w dupe pewnie masz jakieś lebiodiwate postacie bo innego wytłumaczenia raczej nie ma może podaj jakie masz postacie statystyki a ja ci najwyżej w czymś doradze

Piotrus1pan [ Pretorianin ]
Słuchaj na samy początku dostaje w dupe
bo gram drużyną zła
Milka^_^ [ Potępieniec ]
No to graj tą dobrą a na kodach nie graj bo ich nie ma :P
muhabor [ Konsul ]
a moze grasz tylko jednym gostkiem? podaj skład druzyny

muhabor [ Konsul ]
dopiero na ostatnim poziomie Świątyni napotkałem wymagających przeciwników, wcześniej moja drużyna roznosi wszystko w pył. Mam paladyna, wojownika, kaplana zlodzieja i czarodzieja. Idę jak burza..
peners [ SuperNova ]
muhabor dokładnie tam jest najlepiej mieć 5 osobowy team ja miałem 4 i miałem
Czarownika, Barbarzyńcę, Łowcę i Wojownika i rówznież szedłem tam jak burza tylko że najbardziej mnie zdenerwowało to iż na 1 poziomie świątyni to miałem 10lv te ograniczenie zrobili za małe jak na tą gre