GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Światynia pierworodnego zła ----->kody pomocy

01.06.2004
08:48
smile
[1]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Światynia pierworodnego zła ----->kody pomocy

Gdzie znajde kody do tej gry szukałem i nie mogę znależ.

01.06.2004
08:54
smile
[2]

caaramba [ Centurion ]

Hahaha, a po co ci kody ???

01.06.2004
13:39
smile
[3]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Zawsze dostaje w dupe.

01.06.2004
13:47
smile
[4]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

jesli grasz pierwszy raz w te gre to nie uzywaj kodow

btw. kody sa - ale zalosne, trainer +1 na kase nie dziala, wiec poczekaj na patcha v. 2.0 , na pewno zrobia nowy

01.06.2004
14:22
smile
[5]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

jakie sa te kody podajcie

01.06.2004
14:38
[6]

muhabor [ Konsul ]

w sieci jest pełno poradników do tej gry, znasz angielski ?

01.06.2004
15:03
smile
[7]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

nie za bardzo

01.06.2004
15:08
[8]

peners [ SuperNova ]

Jak możesz dostawać w dupe pewnie masz jakieś lebiodiwate postacie bo innego wytłumaczenia raczej nie ma może podaj jakie masz postacie statystyki a ja ci najwyżej w czymś doradze

01.06.2004
15:13
smile
[9]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Słuchaj na samy początku dostaje w dupe
bo gram drużyną zła

01.06.2004
15:14
[10]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

No to graj tą dobrą a na kodach nie graj bo ich nie ma :P

01.06.2004
15:17
[11]

muhabor [ Konsul ]

a moze grasz tylko jednym gostkiem? podaj skład druzyny

01.06.2004
15:22
smile
[12]

muhabor [ Konsul ]

dopiero na ostatnim poziomie Świątyni napotkałem wymagających przeciwników, wcześniej moja drużyna roznosi wszystko w pył. Mam paladyna, wojownika, kaplana zlodzieja i czarodzieja. Idę jak burza..

01.06.2004
16:22
[13]

peners [ SuperNova ]

muhabor dokładnie tam jest najlepiej mieć 5 osobowy team ja miałem 4 i miałem
Czarownika, Barbarzyńcę, Łowcę i Wojownika i rówznież szedłem tam jak burza tylko że najbardziej mnie zdenerwowało to iż na 1 poziomie świątyni to miałem 10lv te ograniczenie zrobili za małe jak na tą gre

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.