GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy to jest wirus ??

01.06.2004
08:45
smile
[1]

karollus [ parek v rohliku ]

Czy to jest wirus ??

Dostalem maila od [email protected], temat był taki: Hey,ya!=)) , a treść taka:

You have won !

Password -- .(tu są cyferki )..........

Dołączonyjest też plik o nazwie AttachedFile.zip o rozmiarze 207 kb

Co to jest ???????? Na szczęście nie otwierałem tego

01.06.2004
08:52
[2]

MOD [ Generaďż˝ ]

Dobra rada :od razu kasuj wszystkie mejle od nieznanych osob,szczegolnie te z zalacznikami.Mi ostatnio mnostwo mejli z dziwnymi zalacznikami przyszlo ,od razu pokasowalem.A jak otworzysz ten plik to przekonasz sie czy to wirus;)Mozesz tez poszukac info na wirusy.onet.pl

01.06.2004
08:55
[3]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Please press the "Delate" button.

01.06.2004
09:04
smile
[4]

karollus [ parek v rohliku ]

Czy ktoś dostał coś podobnego ?

01.06.2004
09:05
[5]

stanson_ [ sta-N-son ]

karollus --> na o2.pl mam skrzynke od okolo 4-5 lat i dziennie dostaje okolo 10 takich...

01.06.2004
09:15
smile
[6]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kasuj i sie nie przejmuj:)

01.06.2004
09:38
smile
[7]

Rendar [ Senator ]

Wirus, nie wirus - gówno jakieś. Tnij odrazu taki syfex, bo lepiej się nie przekonać na własnej skórze (czyt. kompie), że to jednak wiruch.

01.06.2004
09:40
smile
[8]

pajkul [ Konsul ]

Normala, najpierw ją wiadomość przeskanować - jest wirus - DO KOSZA!

01.06.2004
09:41
smile
[9]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Prawdopodobieństwo duże ze to jest Netsky.D bo tez nie dawno dostałem takiego maila

01.06.2004
10:24
smile
[10]

K_o_v_a_L [ Konsul ]

A grałeś w coś, że wygrałeś?? Tak właśnie wyglądają podchwytliwe maila z wirusami. Do kosza go !!

01.06.2004
10:39
[11]

jojko999 [ Konsul ]

teraz wirusiki podszywają się pod adresy innych nadawców tak że możesz dostać maila nawet od kolegi z załącznikiem a on nic o tym nie wie. Ja przed otwarcien zaglądam do źródła wiadomości znajomych jak mają załączniki. Jeśli "kolega" po angielsku do mnie pisze :) to wywalam.

A tamto to virus albo spam tak czy siak KOSZ

01.06.2004
10:49
[12]

pajkul [ Konsul ]

FDFGD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.