
karollus [ parek v rohliku ]
Czy to jest wirus ??
Dostalem maila od [email protected], temat był taki: Hey,ya!=)) , a treść taka:
You have won !
Password -- .(tu są cyferki )..........
Dołączonyjest też plik o nazwie AttachedFile.zip o rozmiarze 207 kb
Co to jest ???????? Na szczęście nie otwierałem tego
MOD [ Generaďż˝ ]
Dobra rada :od razu kasuj wszystkie mejle od nieznanych osob,szczegolnie te z zalacznikami.Mi ostatnio mnostwo mejli z dziwnymi zalacznikami przyszlo ,od razu pokasowalem.A jak otworzysz ten plik to przekonasz sie czy to wirus;)Mozesz tez poszukac info na wirusy.onet.pl
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Please press the "Delate" button.

karollus [ parek v rohliku ]
Czy ktoś dostał coś podobnego ?
stanson_ [ sta-N-son ]
karollus --> na o2.pl mam skrzynke od okolo 4-5 lat i dziennie dostaje okolo 10 takich...

mortan_battlehammer [ Legend ]
kasuj i sie nie przejmuj:)

Rendar [ Senator ]
Wirus, nie wirus - gówno jakieś. Tnij odrazu taki syfex, bo lepiej się nie przekonać na własnej skórze (czyt. kompie), że to jednak wiruch.

pajkul [ Konsul ]
Normala, najpierw ją wiadomość przeskanować - jest wirus - DO KOSZA!

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Prawdopodobieństwo duże ze to jest Netsky.D bo tez nie dawno dostałem takiego maila

K_o_v_a_L [ Konsul ]
A grałeś w coś, że wygrałeś?? Tak właśnie wyglądają podchwytliwe maila z wirusami. Do kosza go !!
jojko999 [ Konsul ]
teraz wirusiki podszywają się pod adresy innych nadawców tak że możesz dostać maila nawet od kolegi z załącznikiem a on nic o tym nie wie. Ja przed otwarcien zaglądam do źródła wiadomości znajomych jak mają załączniki. Jeśli "kolega" po angielsku do mnie pisze :) to wywalam.
A tamto to virus albo spam tak czy siak KOSZ
pajkul [ Konsul ]
FDFGD