GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu "znalezione w sieci"

01.06.2004
08:01
smile
[1]

Trael [ Konsul ]

Z cyklu "znalezione w sieci"

Nie wiem czy było czy nie, ale wrzucę. Niezły polew :)

Perełki RADIA MARYJA!!

*Dziś 8 marca. Doskonała okazja aby............. wszystkie
kobiety wyznały swoje grzechy.

*Słuchaczka: Czy jak się modlę codziennie i spowiadam, ale
też używam wibratora -wie ksiądz, co to jest? - ale po to, aby
nie grzeszyć z mężczyznami, to grzeszę?

*o. Rydzyk: Ja już nie mogę się na to wychowanie seksualne
patrzeć. I popatrzcie, jak ono jest wprowadzane w Polsce.
Rękami katolików jest wprowadzane. To jest normalny instruktaż.
Dzieci się instruuje, jak robić samogwałt, jak sobie robić
dobrze... bez Boga.

*Ekspert Radia Maryja: Filmy rysunkowe są narzędziem
dewastacji psychiki dziecka. Ich bohaterowie są głosicielami
satanizmu... na przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie
zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi
do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

*telefon do RM: Ojciec mówi o pornografii, a może
zaczęlibyśmy jej zwalczanie od kościołów, od tych kobiet, które
przystępują do komunii w spódniczkach tak krótkich, że im cały
interes widać, a kapłan, zamiast to przez mikrofon zganić, to
tylko się oblizuje.

*Słuchaczka: Niestety jestem za tym, że jak dziecko jest
chore... to znaczy płód jest chory nieuleczalnie, to powinno
się dopuszczać aborcję.
Prowadzący audycję: To panią powinno się w pierwszej
kolejności zabić, a nie to dziecko.

*o. Rydzyk: Byłem w Białymstoku i widziałem taki perfidny
plakat. Taki wielki... niby był przeciwko AIDS. Pisało na
nim: "Wszyscy to robicie, ale róbcie to z głową". Jakież to
wstrętne... wszyscy robicie, a przecież ja tego nie robię.

*Słuchaczka: Ja dzwonię ze Stanów. U nas jest już taka
deprawacja i kultura śmierci, że w szkołach stoją automaty do
sprzedaży prezerwatyw.
o. Jacek: To pani nie dzwoni ze Stanów, tylko z piekła.


[mocny text...heheh]

*telefon do RM: Ja sam na sobie dokonałem eutanazji, bo się
zatruwam trucizną o nazwie alkohol. Dzisiaj byłem w kościele -
pierwszy raz od wielu lat - i jak posłuchałem co wy tam za
idiotyzmy wygadujecie, to Bogu dziękuję, że jestem
alkoholikiem. Nazywam się Marian z Płocka...

*Słuchaczka RM: Idę sobie ulicą, patrzę, a tu takie 16-letnie
kurwy wkładają za wycieraczki samochodów ulotki agencji
towarzyskich. Patrzę za chwilę, a jedną taką ulotkę wyciąga
nasz ksiądz proboszcz. No to pytam się jego, po co mu ona. A
ksiądz odpowiedział, że przyda się jako zakładka do książki.

*Słuchaczka: Słuchałam pana wypowiedzi i muszę przyznać, że
była ona na bardzo niskim poziomie, wręcz na żenującym.
o. Rydzyk: Widzicie... to telefonował do Radia Maryja szatan,
choć o niewieścim głosie. A jeśli to nie sam szatan dzwonił, to
jego niewolnik o imieniu Urszula.

*telefon do RM: Najdroższy ojcze Rydzyku. Jesteśmy z tobą.
Jakby ktoś chciał na ciebie rękę podnieść, to ja nie wiem co
bym mu zrobiła... najdroższy i uwielbiony ojcze. Ty jesteś dla
mnie więcej jak Bóg... (płacz) Sto razy więcej jak Bóg...
ukochany ojcze. Oni wszyscy będą musieli z tego kiedyś zdać
świadectwo. Przed Bogiem i przed tobą, bo ty będziesz siedział
na jego prawicy.

*o. Rydzyk: Kochani... należy siać, siać, siać! Trzeba siać,
aby urosło. Siać... siać, a jak nie będziecie siać, to... to i
tak urośnie.

*Słuchaczka: Moja siostra nie ma już jednej nogi, a teraz
jest w szpitalu i grozi jej druga amputacja.
o. Piotr: Ale Chrystus ją kocha i ma w tym zapewne jakiś plan.

*Słuchacz: Wy tylko alleluja, alleluja, alleluja i do
przodu... siać, siać i siać. Czy to nie jest już nudne?
o. Piotr: A pan się schlał po prostu jak świnia...

*Prowadzący audycję: Pani Rozalio... czy może pani już
zakończyć swoją wypowiedź? Już dosyć głupot pani, jak na jeden
raz, powiedziała.

*Słuchaczka: A ci kolarze co to jadą z pielgrzymką do
Hiszpanii, to powinni jechać przez Gwadelupę, bo będzie im
bliżej.
Prowadzący audycję: Bardzo dziękujemy za ten telefon, z tym,
że w Hiszpanii nie ma Gwadelupy, tylko w Meksyku, a to by było
trochę za daleko... ale dziękujemy.

*Gość RM: A co robisz, ojcze Jacku, gdy widzisz, teraz w
lecie, piękną, skąpo ubraną dziewczynę?
o. Jacek: To rzeczywiście trudne pytanie, ale tylko trudne na
oko. Bo ja wtedy natychmiast myślę o wielkości Stwórcy, który
był w stanie coś tak doskonałego stworzyć. I jestem dla niego
pełen wdzięczności.

*Słuchacz: Ksiądz nie chciał pochować za darmo mojego ojca.
Jak się zapytałem, co mam zrobić, bo jest lato i gorąco, to on
odpowiedział: "Zamarynuj go sobie"
Prowadzący audycję: No... pan jest chyba członkiem SLD.

*o. Rydzyk: A ta prostytucja na drogach? Jakież to wstrętne.
I popatrzcie, kto się koło tych narzędzi diabła zatrzymuje.
Popatrzcie... góry mięsa z hormonami - bo przecież nie ludzie.
Trzeba siać, siać... tak, tak... zwierzęta z hormonami. A potem
przychodzą z płaczem do księży.

*o. Rydzyk: Wykosztowaliście się na te kiełbasy, na te szynki
na święta, a teraz co? Nawet na bilet nie macie, by pojechać do
Częstochowy.

*telefon do RM: Poszłam do księdza i żalę się, że już nie mam
siły, bo przez 15 lat żyję pod jednym dachem z pijakiem, a
ksiądz westchnął i powiedział: "Ty masz jednego pijaka, a ja
mam ich całą parafię."

*telefon do RM: Miałam do usunięcia ząb... i to mądrości.
Bardzo się bałam i poszłam do kościoła i modliłam się: "Panie
Jezu, co to będzie, co to będzie...?" I taka mi wtedy myśl
przyszła do głowy: "to ja się boję o ból zęba, a przecież Jego
na tym krzyżu bardziej bolało." No i zaczęłam się modlić i
ofiarowałam Jezusowi ten ząb. Poszłam do dentystki, a Jezus mi
to wynagrodził i wcale mnie nie bolało.

*ekspert RM: Masoni są narzędziem szatana, a ich znakiem jest
słońce. Zwróćcie uwagę, że ten znak starają się umieścić
wszędzie. Na przykład w Polsacie się ono pojawia i na butelkach
wody "Bonaqua" i jako logo partii UW. Żebyśmy mieli kilkaset
takich ojców Rydzyków w Polsce, to nie musielibyśmy się bać
masonerii.

*o. Rydzyk: Polska stała się krajem misyjnym dla pogan. Ich
wysłannikami są prostytutki przy drogach. Siać... trzeba siać,
siać, siać...

*telefon do RM:
- Ja sobie taką modlitwę wymyśliłam sama. Mogę powiedzieć?
- Prosimy...
- Jak to dobrze, że jesteś ojcze Rydzyku, jak to dobrze, że
Ciebie ta mama urodziła, niepokalana...

*ekspert RM: Jest taka książka dla dzieci pt. "Doktor
Dollitle". To jest straszna książka i na dodatek lektura. Ona
równa zwierzęta z człowiekiem, czyli równa człowieka ze
zwierzęciem. To jest doktryna masońska: świnia jest taka sama
jak i ja.

*słuchaczka RM: Pierwsze słowa, które usłyszałam na antenie
Maria Radyja, to znaczy Radia Maryja, to to, jak ojciec Tadeusz
powiedział, że katolik to ciapa. Bardzo mnie to uderzyło i
wtedy po raz pierwszy zaczęłam myśleć.

*o. Rydzyk: Trzeba pić zioła, bo to nie chemia, Ale jak się
je pije na przykład o północy, stojąc na jednej nodze, to już
wtedy zaczyna się okultyzm i diabeł.

*słuchacz RM: Chciałem pozdrowić moją zmarłą siostrę. Żeby
zawsze była zdrowa.

*o. Rydzyk: Mówią niektórzy, że Ojciec Święty jest
konserwatystą. Pewnie, że jest, bo na tych biwakach rozmaitych
jadał konserwy, bo je lubi...

*telefon od RM: Postuluję wyrzucenie z nazwy telewizji Polsat
liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy zostanie? Sat
zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny, zobaczymy całą
prawdę: Sat-an!

*ekspertka RM: Telewizja i gry komputerowe mogą być przyczyną
masturbacji, która będzie później przeszkadzała w tworzeniu
więzi rodzinnych. Badania na całym świecie wykazują, że
masturbacja jest główną przyczyną rozwodów na całym świecie.

*przypadkowe wejście na antenę dźwiękowca RM zdenerwowanego
odgłosami remontu w rozgłośni:
Kurwa, chuju, przestań wiercić. Jak ja kurwa mogę miksy robić
w takich kurwa pierdolonych warunkach, co cholera!

*rozmowa na antenie RM:
- Jak to jest ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała
pieniądze na RM i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma
wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
- Może źle zbierała...

*telefon do RM: Człowiek, który nie modli się i nie słucha
RM, jest jak to bydlę...

Hehe no i kolejne

*ekspert na antenie RM: Weźmy słowo "komputer". Wszystkie
litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w
alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6. Co
otrzymamy? Otrzymamy 666. A więc komputer i internet to
narzędzia diabła

01.06.2004
10:13
smile
[2]

Rendar [ Senator ]

Nie zły LOL!

A swoją droga to te całe RM to IMO zapycha tylko eter....

01.06.2004
10:16
smile
[3]

kris2000 [ Pretorianin ]

tak jakby troche w innym świecie żyli..

01.06.2004
10:22
smile
[4]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

hmmm, no taaa..... chyba zaczne sluchac radia maryja ;>

01.06.2004
10:54
smile
[5]

Stachu_PL [ Pretorianin ]

JA też :)

01.06.2004
11:00
[6]

Immacolata2 [ Centurion ]

*Słuchaczka: Słuchałam pana wypowiedzi i muszę przyznać, że
była ona na bardzo niskim poziomie, wręcz na żenującym.
o. Rydzyk: Widzicie... to telefonował do Radia Maryja szatan,
choć o niewieścim głosie. A jeśli to nie sam szatan dzwonił, to
jego niewolnik o imieniu Urszula.

tego akurat nie znalam :)))
musze pokazac mezowi, niech dowie sie ze nie jestem jego niewolnica tylko szatana :D

01.06.2004
11:13
[7]

Skirsnik [ Legionista ]

Ale LOL :D Buhahahaha...

01.06.2004
12:20
smile
[8]

Dorotkadk [ Konsul ]

niezle

01.06.2004
12:41
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]

Rydzyk roxxx:D

01.06.2004
12:54
smile
[10]

goldenSo [ AnomaliA ]

no coz OWNED :D

01.06.2004
13:09
smile
[11]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

no to nieźle hahaha :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.