GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto m a podobny problem z tp sa ?!? - nie wiem co robić !

01.06.2004
05:51
smile
[1]

piopio [ Legionista ]

kto m a podobny problem z tp sa ?!? - nie wiem co robić !

4 marca wpłaciłem zadłżenie w wysokości 1500 zł do firmy INTRUM JUSTITIA , ale ta kwota nie doszła jeszcze do TPSA , qrcze to już 3 miesiąc (prawie) , byłem 10 razy w siedzibie TPSA na Jarosławskiej w Warszawie . rozmawiałem tam z kierownikiem ale I TO NIC NIE DAŁO !
Co mam robić ! Nie moge miec NEOSTRADY , musiałem załozyć co innego !

01.06.2004
06:01
smile
[2]

amarok [ Generaďż˝ ]


podałeś trochę mało szczegółów.
ale z twojej wypowiedzi wynika, że powinieneś iść do" INTRUM JUSTITIA" (pewnie to jakaś firma windykacyjna, wnioskując z twojej wypowiedzi).
jeżeli grzeczna rozmowa nic nie da - skierować sprawę do sądu.

niezłe miałeś to zadłużenie - wiesz, że zostałeś wciągnięty na black listę (kwota od 200 zł) i możesz mieć bardzo duże problemy z zakupem czegokolwiek na raty?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 06:07:15]

01.06.2004
06:36
smile
[3]

piopio [ Legionista ]

O TEJ BLACK LIŚCIE TO WIEM , ALE NA RATY NICZEGO NIE MAM ZAMIARU BRAĆ !

A ZADŁUZENIE BYŁO TAKIE BO TAK "NABIŁEM" PRZEZ NET !

01.06.2004
06:36
smile
[4]

piopio [ Legionista ]

Już ojciec mi nagadał , mam nadzieje że wy nie będziecie co ????????

01.06.2004
06:38
smile
[5]

piopio [ Legionista ]

aha a wszytskiemu winne są gołe panienki ! NIECHCĄCY ! wszedłem na taką stronę no i nie mogłem się ich pozbyć z pulpitu . A wtedy te dialery i inne były dla mnie czarną magią

01.06.2004
07:13
smile
[6]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Intrum Justica.

01.06.2004
07:16
smile
[7]

amoreg1234 [ użytkownik ]

jezu juz myslisz stereotypami, wplaciles kase dla IJ ale to tpsa jest winne oczywiscie...

01.06.2004
07:49
[8]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Brawo! W końcu ktoś się przyznał! W końcu nie ma "bo mój kuzyn taki co nie ma komputera, ten... wszedł na te strony... ale mnie nie było w domu, ja pojechałem sobie, bo nie wiedziałem... i ten... no i mam dialera...". gratuluję odwagi :).

A co do wątku - powinieneś iść do INTRUM JUSTITIA i tam wpłacić.

01.06.2004
08:45
[9]

Verminus [ Prefekt ]

Conroy ---->
Intrum Justica :)

A tak na marginesie to on już zapłacił... Czytajcie dokładnie obywatelu ;)

01.06.2004
09:00
[10]

Immacolata2 [ Centurion ]

czegos tu nie rozumiem - wplaciles pieniadze i posiadasz jak mniemam dowod wplaty?
pokazywales go kierownikowi w tepsie?
jesli tak to twardo podkreslaj fakt ze oplate juz uisciles i to co dzieje sie miedzy nimi a windykatorami guzik cie obchodzi
amarok podal ci jeden z mozliwych drog postepowania - zalatwic sprawe z windykatorami
ale w wiekszosci to szemrane firmy wiec prawie na pewno sie tam nie dogadasz
ja w podobnej sytuacji (dlug po ojcu) olalam windykatora) i wplacilam pieniadze wierzycielowi po prostu.. olalam windykatora

01.06.2004
09:03
[11]

Immacolata2 [ Centurion ]

przepraszam za pomylki - corka zaczela stukac po klawiaturze i rozproszyla mnie troche (sprobujcie odsuwac dziecku lapki od klawiszy i pisac jednoczesnie :))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.