GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

1 Czerwca - Dzień Dziecka - Wszyskiego najlepszego drogie dzieciaczki ;)...

01.06.2004
00:16
smile
[1]

SULIK [ olewam zasady ]

1 Czerwca - Dzień Dziecka - Wszyskiego najlepszego drogie dzieciaczki ;)...

PO rocznej przerwie :)

"Wszystkiego najlepszego z okazji dna dziecka dla każdego duzego i tego małego dzieciaczka który kryje sie w nas nawet tych najstarszych

Uśmiech prosze i w choć ten jeden dzień oderwijcie sie od swych powaznych spraw i obudźcie w sobie dzieciaka który się w was kryje

Życzył
mały Łukaszek :)"

he he he
moze i rok juz minol od tamtego watku, ale ja dalej mlodo sie czuje :]

01.06.2004
00:18
smile
[2]

Arczens [ Legend ]

Wielkie dzieki i nawzajem, mi mimo cwierc wiecza na karku mama sprezentowala bilet na Puchar Polski :D

01.06.2004
00:19
smile
[3]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

SULIK -> bój się Boga - rok minął a Ty piszesz "minol" ;D

01.06.2004
00:20
smile
[4]

kris2000 [ Pretorianin ]

Dzieki i nawzajem

01.06.2004
00:22
smile
[5]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

I jak tu cieszyć się z dnia dziecka, kiedy tyle nauki i pracy przede mną... ech...

No, ale cóż, życzę wszystkim obudzenia w sobie dziecka :-)

01.06.2004
00:23
smile
[6]

Satoru [ Child of the Damned ]

ja sie postarzałam o odrosty:D

już dostałam prezent, a Wy?:)))

01.06.2004
00:25
smile
[7]

gofer [ ]

Dzień Bąka...ciekawe, czy ktoś w domu złoży mi życzenia :-)

01.06.2004
00:26
smile
[8]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

Satoru ---> A co dostałaś?

01.06.2004
00:26
[9]

SULIK [ olewam zasady ]

a.i.n... - widzisz jak malo sie zmienia :)
jednak zmiennosc wg. czasu i dorastanie jest przereklamowana :)

Satoru - jak 2 czerwca zdam Polski ustny to bedzie moj prezent :)

01.06.2004
00:30
smile
[10]

Satoru [ Child of the Damned ]

Valtor - kosmetyki, i tak sie nie znasz (a moze?;)))

Klulik - ja licze ze 7 czerwca zdam dojcza:)

01.06.2004
00:30
smile
[11]

Stormcrow [ Pretorianin ]

dziekuje i wzajemne sle zyczenia....
SULIK - ja wczoraj zdalem angola i na tym zakonczylem swoja przygode z matura, to byl prezent wysmienity( bo koniec nauki - nie mam wstepnych :))

pozdrowienia dla dzieci i tych starszych, ktorzy nadal czuja w sobie czesc dziecinstwa!

01.06.2004
00:32
smile
[12]

merkav [ Aguś ]

:)

01.06.2004
00:32
smile
[13]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

Satoru ---> A dlaczegóż to ja miałbym się nie znać? No wiesz, jak mogłaś... Może aż taki dzieciak ze mnie nie jest ;-)
Aczkolwiek w wielu sferach jak każdy pewnie jestem...

01.06.2004
00:43
smile
[14]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

dzię - ku - je - my

i wzajemnie wsiśkiego najlepszego ;)

01.06.2004
00:54
[15]

Adamss [ -betting addiction- ]

Cóż rzec... chyba tylko podziękować :). I nawzajem!

01.06.2004
01:01
smile
[16]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

dziekuje tato

01.06.2004
02:09
smile
[17]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Ja już dostałem prezent :) Oryginalne Call of Duty :) Nareszcie!

01.06.2004
02:43
smile
[18]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

Heh, kto Wam te prezenty o takiej porze daje?

01.06.2004
02:57
smile
[19]

Quicky [ Senator ]

Dziekuje za zyczenia i... nawzajem :p

01.06.2004
03:22
smile
[20]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci , tych dużych i tych małych !!! W końcu wszyscy jesteśmy dziećmi , i nieważne czy ktoś ma 7 czy 27 lat ! Tylko że z wiekiem coraz mniej prezentów , he he :)

01.06.2004
07:34
smile
[21]

Swidrygajłow [ ]

dzięki

01.06.2004
07:39
[22]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


jestem młodzieżą, ale jak dziecko to do 18 lat to DZIĘKI :)

01.06.2004
07:39
smile
[23]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Dzieki ze pamietales o dzieciach i wzajmemne zyczenia.

01.06.2004
07:48
[24]

TheAnswer [ Quetzal ]

Dzięki za zyczenia. I ja też pozdrawiam wszystkich na forum. Miłeo dnia.

01.06.2004
07:51
smile
[25]

ribik [ Konsul ]

Precz z dorosłością

01.06.2004
07:52
smile
[26]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


DZIĘKI NAWZAJEM CO MI KUPISZ NA PREZENT SULIK ???????????????//
EJ ALE ROBICIE IMPREZE NA DZIEN DZIECKA ?????????? BO JA CHCE ROBIC ALE NIE WIEM CZY MORZNA!!!!

01.06.2004
07:54
smile
[27]

okix [ Ze Francesco ]

DZIEKI I NAWZAJEM :D

01.06.2004
08:07
[28]

stanson_ [ sta-N-son ]

A ja, mimo 24 na karku, dostalem prezent od mamy, jak co roku zreszta :-P

01.06.2004
08:18
[29]

bone_man [ Powered by ATI ]

Dzieki i nawzajem. Moze dostane, to co chcialem :P

01.06.2004
08:22
[30]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Dzięki i wzajemnie :) Ja jestem troche nieprzytomny bo dopiero o 3.00 wrociłem z koncertu Metallici co było dla mnie najlepszym prezentem :) Dzięki rodzice :*

01.06.2004
08:45
smile
[31]

Ophidia [ Konsul ]

Buuuuuuuuuuuuu, ja już nie jestem dzieckiem, nawet nastolatką, dwadzieścia lat już dobiło:(
Więc cieszcie się do oporu dzieciństwem.
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!

01.06.2004
08:51
smile
[32]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dziękuję :oP i dołączam się do życzeń ;o)

01.06.2004
08:57
smile
[33]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Wszystkim małym i dużym dzieciom życzę wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka; spełnienia dziecięcych marzeń ;)

01.06.2004
08:58
smile
[34]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Wszystkim dzieciakom najlepsiejsze życzenia w dniu Ich święta. :D
Ophidia ==> Jestem od Ciebie starszy więc tobie też składam ;)
btw dopóki mamy rodziców, dziadków itp., każdy jest dzieckiem, a zresztą dziecko zostaje w nas do końca życia.

01.06.2004
08:59
[35]

3lm0 [ Pretorianin ]

Dzieki i wszystkim rowniez zycze spelnienia marzen :)

01.06.2004
09:01
smile
[36]

Ophidia [ Konsul ]

Doszły do mnie słuchy, że Stitch001 złożył mi życzenia:)
Stitch001----> dziękuję:)

01.06.2004
09:20
smile
[37]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Dzięki i wzajemnie dzieciaki:)

01.06.2004
09:23
[38]

SirGoldi [ Gladiator ]

Dzięki i wzajemnie wszystkim (każdy to dziecko... DUŻE ale jest:)! Chyba jestem tu jako jeden z młodszych... Tzn. wśród udzielających się :)

01.06.2004
09:26
smile
[39]

Yo5H [ spammajster ]

Aloha, dzieki, vice versa i nawzajem ! (-;

01.06.2004
09:38
smile
[40]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Wszystkim zycze kompa marzen :D

01.06.2004
09:40
smile
[41]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

tez lubie dzieci - szczegolnie z musztarda...

wszystkiego najlepszego bachory - i badzcie ciszej jak spie w poludnie po nocnej zmianie bo jak wyjde do Was do wam grabki wsadze w ....

01.06.2004
09:43
smile
[42]

SirGoldi [ Gladiator ]

Mazio ---> Ale ty jesteś niepoprawny :) Twoje teksty mnie po prostu rozbrajają :D

[edit]
A kto złoży życzenia Soulcatcherowi?! (duże dziecko!!!) Trudno w takim razie ja...
No to Soul wyższych pensji i jak najmniej banów dla forumowiczów :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 09:43:19]

01.06.2004
10:51
[43]

Stachu_PL [ Pretorianin ]

THX

01.06.2004
12:25
smile
[44]

Dorotkadk [ Konsul ]

dzieki i nawzajem

01.06.2004
12:55
[45]

goldenSo [ AnomaliA ]

Podpisuje się pod postem Sir Goldiego

01.06.2004
13:12
smile
[46]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

dzień dziecka a ja maturke ustna zdałem z anglika jeahhh teraz trzeba to oblać :P

ide się zapruć

01.06.2004
13:46
smile
[47]

MasterDD [ :-D ]

Fajny dzionek sie zapowiada, dziekówa za zyczonka :]

Dostalem troche hajcu na paliwo i jestem happy, znowu moge jezdzic motorem!!! hehe :D

01.06.2004
13:49
smile
[48]

Zacker [ Stanley ]

Dzięki, dzięki :)

01.06.2004
13:55
smile
[49]

szymaniak [ Konsul ]

Wielkie dzięki :d i na wzajem.

01.06.2004
14:33
smile
[50]

cycu2003 [ Senator ]

dzieki i wzajemnie najlepszego

01.06.2004
14:37
smile
[51]

Pvt. Creak [ Criav ]

hehe... dziękuję ;)

01.06.2004
14:50
smile
[52]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

dzieki i wzajemnie :D

01.06.2004
14:57
[53]

maug [ Junior ]

dziękuję dziękuje :)

01.06.2004
15:16
smile
[54]

techi [ Legend ]

Gacie Senioritas :)

01.06.2004
15:26
smile
[55]

Weakando [ Senator ]

hehe... dzięki :) W szkole miałem cały festyn, było karaoke, dużo wód i Mountain Dew za darmo :) Wszyscy na boisku siedzieli bo jakieś konkurencje klasowe były (rzucanie do kosza, biegi, testy itd.) :) gdyby to była poprzednia dyrektorka to pewnie byśmy mieli normalnie lekcje...

01.06.2004
15:45
smile
[56]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

heheh, ja już swój prezencik dostałem - zdobionego memory sticka od Kingstona,64mb pojemnosci.

01.06.2004
16:00
smile
[57]

Pencil [ Konsul ]

Dzięki i nawzajem. :-)

Weakando --> heh, zazdroszczę :-). My mieliśmy normalne lekcje... :/

01.06.2004
16:08
[58]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Sprawa sie troche komplikuje jak ma sie w ten dzien urodziny :) Gdy bylem mlodszy bylo dla mnie powaznym problemem ze zamiast dwoch, dostawalem jeden prezent :) Ale i tak powinienem sie cieszyc, bo co maja powiedziec ci ktorzy urodzili sie 28 lutego :D

01.06.2004
16:14
smile
[59]

Weakando [ Senator ]

Pencil --> Tylko to jest dziwne, bo ta dyrektorka jest straszliwie nie miła dla nas, ale robi takie niespodzianki i w sumie jest dla nas dobra, ale nie miła :)

01.06.2004
16:21
smile
[60]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Dziś nasze święto :P

01.06.2004
16:26
smile
[61]

eJay [ Gladiator ]


Dzieci dzieci dzieci:) Raobcie dzieci!!!:D

01.06.2004
16:40
smile
[62]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


hehe widac ze Soulcatcher lubi wazeline, bo wykasowal wszystkie moje dzisiejsze posty tak trzymac

01.06.2004
16:44
smile
[63]

Mesiash666 [ Konsul ]

A ja z okaźji dnia dziecka z kolegą dwa piwa wypiełem :D

Thx za zicionaka i nawziajem!!

01.06.2004
16:45
smile
[64]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

nie w miescie ;P

01.06.2004
16:50
smile
[65]

SirGoldi [ Gladiator ]

BAN!TA ---> Hehehe :) Poza tym uważaj bo życzenie o jak najmniejszą liczbe banów niekoniecznie musi dotyczyć wszystkich... :) Wkrótce może być wesoło banitka no nie? :P

[edit]
BAN!TA ----> BTW: Jak obchodzisz urodziny to jak kolega (rodzina itd.) składają ci życzenia, dają prezenty (w twoim przypadku to pomyłka:) dajesz im wazeline w zamian? LOL chciałbym coś takiego zobaczyć :)
Tymczasem BANita :*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 16:55:47]

01.06.2004
16:54
smile
[66]

o^scar^^ [ GRWD ]

a.i.n... <--- ludzie czasami sie mylą. Ja się dziwie czy tutaj są sami poliniści, że na pierwszy rzut oka widzą wszystkie błędy. Musze się bać bo nieraz możecie na mnie pokrzyczeć :]

01.06.2004
16:56
smile
[67]

PanSmok [ Konsul ]

DZIEKUJE WUJKU SULIKU!!!

01.06.2004
17:22
[68]

SULIK [ olewam zasady ]

SirGoldi - wazelina przydtna rzecz - chetnie bym ja dostal w zamian za prezent dla kogos :>
mial bym czym ustrzelniac aparature chemiczna :)

01.06.2004
17:25
[69]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Sto lat dzieci, Sto lat :]

01.06.2004
17:53
smile
[70]

konioz [ Konsul ]

Wsiewo haroszewo for everybody. Najlepszego wszystkie "DZIECI":)

A tak BTW jak dzisiaj wracalem rano z koncertu Metlliki, jade sobie metrem, a tu nagle dzieciecym glosem "Naśtempna śtaćja Poje Mokotoskie". I na kazdej stacji inny dzieciecy glos.
Nie moglem ze smiechu, fajny motyw na dzien dziecka:)

01.06.2004
17:59
smile
[71]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

jako ze ktos mi powiedzial ze dzieckiem jest sie do momentu utraty rodzicow to dziekuje , przylaczam sie do zyczen
osobicie to ja chcialym zostac "dzieckiem" do konca zycia , mowie oczywiscie o dzieciecej radosci z zycia, witalnosci, humoru , wesolosci i pogody ducha, energii, .... poza tym z zycia trzeba czerpac i cieszyc sie jego kazda chwila , a bycie powaznym i doroslym jest nudne :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.