
SULIK [ olewam zasady ]
1 Czerwca - Dzień Dziecka - Wszyskiego najlepszego drogie dzieciaczki ;)...
PO rocznej przerwie :)
"Wszystkiego najlepszego z okazji dna dziecka dla każdego duzego i tego małego dzieciaczka który kryje sie w nas nawet tych najstarszych
Uśmiech prosze i w choć ten jeden dzień oderwijcie sie od swych powaznych spraw i obudźcie w sobie dzieciaka który się w was kryje
Życzył
mały Łukaszek :)"
he he he
moze i rok juz minol od tamtego watku, ale ja dalej mlodo sie czuje :]

Arczens [ Legend ]
Wielkie dzieki i nawzajem, mi mimo cwierc wiecza na karku mama sprezentowala bilet na Puchar Polski :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
SULIK -> bój się Boga - rok minął a Ty piszesz "minol" ;D

kris2000 [ Pretorianin ]
Dzieki i nawzajem

Valtor [ Lost In Fantasy ]
I jak tu cieszyć się z dnia dziecka, kiedy tyle nauki i pracy przede mną... ech...
No, ale cóż, życzę wszystkim obudzenia w sobie dziecka :-)

Satoru [ Child of the Damned ]
ja sie postarzałam o odrosty:D
już dostałam prezent, a Wy?:)))

gofer [ ]
Dzień Bąka...ciekawe, czy ktoś w domu złoży mi życzenia :-)

Valtor [ Lost In Fantasy ]
Satoru ---> A co dostałaś?
SULIK [ olewam zasady ]
a.i.n... - widzisz jak malo sie zmienia :)
jednak zmiennosc wg. czasu i dorastanie jest przereklamowana :)
Satoru - jak 2 czerwca zdam Polski ustny to bedzie moj prezent :)

Satoru [ Child of the Damned ]
Valtor - kosmetyki, i tak sie nie znasz (a moze?;)))
Klulik - ja licze ze 7 czerwca zdam dojcza:)

Stormcrow [ Pretorianin ]
dziekuje i wzajemne sle zyczenia....
SULIK - ja wczoraj zdalem angola i na tym zakonczylem swoja przygode z matura, to byl prezent wysmienity( bo koniec nauki - nie mam wstepnych :))
pozdrowienia dla dzieci i tych starszych, ktorzy nadal czuja w sobie czesc dziecinstwa!

merkav [ Aguś ]
:)

Valtor [ Lost In Fantasy ]
Satoru ---> A dlaczegóż to ja miałbym się nie znać? No wiesz, jak mogłaś... Może aż taki dzieciak ze mnie nie jest ;-)
Aczkolwiek w wielu sferach jak każdy pewnie jestem...

Qbaa [ Generaďż˝ ]
dzię - ku - je - my
i wzajemnie wsiśkiego najlepszego ;)
Adamss [ -betting addiction- ]
Cóż rzec... chyba tylko podziękować :). I nawzajem!

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
dziekuje tato

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Ja już dostałem prezent :) Oryginalne Call of Duty :) Nareszcie!

Valtor [ Lost In Fantasy ]
Heh, kto Wam te prezenty o takiej porze daje?

Quicky [ Senator ]
Dziekuje za zyczenia i... nawzajem :p

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci , tych dużych i tych małych !!! W końcu wszyscy jesteśmy dziećmi , i nieważne czy ktoś ma 7 czy 27 lat ! Tylko że z wiekiem coraz mniej prezentów , he he :)

Swidrygajłow [ ]
dzięki
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
jestem młodzieżą, ale jak dziecko to do 18 lat to DZIĘKI :)

Piotrus1pan [ Pretorianin ]
Dzieki ze pamietales o dzieciach i wzajmemne zyczenia.
TheAnswer [ Quetzal ]
Dzięki za zyczenia. I ja też pozdrawiam wszystkich na forum. Miłeo dnia.

ribik [ Konsul ]
Precz z dorosłością

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
DZIĘKI NAWZAJEM CO MI KUPISZ NA PREZENT SULIK ???????????????//
EJ ALE ROBICIE IMPREZE NA DZIEN DZIECKA ?????????? BO JA CHCE ROBIC ALE NIE WIEM CZY MORZNA!!!!

okix [ Ze Francesco ]
DZIEKI I NAWZAJEM :D
stanson_ [ sta-N-son ]
A ja, mimo 24 na karku, dostalem prezent od mamy, jak co roku zreszta :-P
bone_man [ Powered by ATI ]
Dzieki i nawzajem. Moze dostane, to co chcialem :P
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Dzięki i wzajemnie :) Ja jestem troche nieprzytomny bo dopiero o 3.00 wrociłem z koncertu Metallici co było dla mnie najlepszym prezentem :) Dzięki rodzice :*

Ophidia [ Konsul ]
Buuuuuuuuuuuuu, ja już nie jestem dzieckiem, nawet nastolatką, dwadzieścia lat już dobiło:(
Więc cieszcie się do oporu dzieciństwem.
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dziękuję :oP i dołączam się do życzeń ;o)

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Wszystkim małym i dużym dzieciom życzę wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka; spełnienia dziecięcych marzeń ;)

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Wszystkim dzieciakom najlepsiejsze życzenia w dniu Ich święta. :D
Ophidia ==> Jestem od Ciebie starszy więc tobie też składam ;)
btw dopóki mamy rodziców, dziadków itp., każdy jest dzieckiem, a zresztą dziecko zostaje w nas do końca życia.
3lm0 [ Pretorianin ]
Dzieki i wszystkim rowniez zycze spelnienia marzen :)

Ophidia [ Konsul ]
Doszły do mnie słuchy, że Stitch001 złożył mi życzenia:)
Stitch001----> dziękuję:)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Dzięki i wzajemnie dzieciaki:)
SirGoldi [ Gladiator ]
Dzięki i wzajemnie wszystkim (każdy to dziecko... DUŻE ale jest:)! Chyba jestem tu jako jeden z młodszych... Tzn. wśród udzielających się :)

Yo5H [ spammajster ]
Aloha, dzieki, vice versa i nawzajem ! (-;

mortan_battlehammer [ Legend ]
Wszystkim zycze kompa marzen :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
tez lubie dzieci - szczegolnie z musztarda...
wszystkiego najlepszego bachory - i badzcie ciszej jak spie w poludnie po nocnej zmianie bo jak wyjde do Was do wam grabki wsadze w ....

SirGoldi [ Gladiator ]
Mazio ---> Ale ty jesteś niepoprawny :) Twoje teksty mnie po prostu rozbrajają :D
[edit]
A kto złoży życzenia Soulcatcherowi?! (duże dziecko!!!) Trudno w takim razie ja...
No to Soul wyższych pensji i jak najmniej banów dla forumowiczów :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 09:43:19]
Stachu_PL [ Pretorianin ]
THX

Dorotkadk [ Konsul ]
dzieki i nawzajem
goldenSo [ AnomaliA ]
Podpisuje się pod postem Sir Goldiego

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
dzień dziecka a ja maturke ustna zdałem z anglika jeahhh teraz trzeba to oblać :P
ide się zapruć

MasterDD [ :-D ]
Fajny dzionek sie zapowiada, dziekówa za zyczonka :]
Dostalem troche hajcu na paliwo i jestem happy, znowu moge jezdzic motorem!!! hehe :D

Zacker [ Stanley ]
Dzięki, dzięki :)

szymaniak [ Konsul ]
Wielkie dzięki :d i na wzajem.

cycu2003 [ Senator ]
dzieki i wzajemnie najlepszego

Pvt. Creak [ Criav ]
hehe... dziękuję ;)

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
dzieki i wzajemnie :D
maug [ Junior ]
dziękuję dziękuje :)

techi [ Legend ]
Gacie Senioritas :)

Weakando [ Senator ]
hehe... dzięki :) W szkole miałem cały festyn, było karaoke, dużo wód i Mountain Dew za darmo :) Wszyscy na boisku siedzieli bo jakieś konkurencje klasowe były (rzucanie do kosza, biegi, testy itd.) :) gdyby to była poprzednia dyrektorka to pewnie byśmy mieli normalnie lekcje...

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
heheh, ja już swój prezencik dostałem - zdobionego memory sticka od Kingstona,64mb pojemnosci.

Pencil [ Konsul ]
Dzięki i nawzajem. :-)
Weakando --> heh, zazdroszczę :-). My mieliśmy normalne lekcje... :/
Luremaster [ Siewca Zagłady ]
Sprawa sie troche komplikuje jak ma sie w ten dzien urodziny :) Gdy bylem mlodszy bylo dla mnie powaznym problemem ze zamiast dwoch, dostawalem jeden prezent :) Ale i tak powinienem sie cieszyc, bo co maja powiedziec ci ktorzy urodzili sie 28 lutego :D

Weakando [ Senator ]
Pencil --> Tylko to jest dziwne, bo ta dyrektorka jest straszliwie nie miła dla nas, ale robi takie niespodzianki i w sumie jest dla nas dobra, ale nie miła :)

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Dziś nasze święto :P

eJay [ Gladiator ]
Dzieci dzieci dzieci:) Raobcie dzieci!!!:D

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
hehe widac ze Soulcatcher lubi wazeline, bo wykasowal wszystkie moje dzisiejsze posty tak trzymac

Mesiash666 [ Konsul ]
A ja z okaźji dnia dziecka z kolegą dwa piwa wypiełem :D
Thx za zicionaka i nawziajem!!

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
nie w miescie ;P

SirGoldi [ Gladiator ]
BAN!TA ---> Hehehe :) Poza tym uważaj bo życzenie o jak najmniejszą liczbe banów niekoniecznie musi dotyczyć wszystkich... :) Wkrótce może być wesoło banitka no nie? :P
[edit]
BAN!TA ----> BTW: Jak obchodzisz urodziny to jak kolega (rodzina itd.) składają ci życzenia, dają prezenty (w twoim przypadku to pomyłka:) dajesz im wazeline w zamian? LOL chciałbym coś takiego zobaczyć :)
Tymczasem BANita :*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 16:55:47]

o^scar^^ [ GRWD ]
a.i.n... <--- ludzie czasami sie mylą. Ja się dziwie czy tutaj są sami poliniści, że na pierwszy rzut oka widzą wszystkie błędy. Musze się bać bo nieraz możecie na mnie pokrzyczeć :]

PanSmok [ Konsul ]
DZIEKUJE WUJKU SULIKU!!!
SULIK [ olewam zasady ]
SirGoldi - wazelina przydtna rzecz - chetnie bym ja dostal w zamian za prezent dla kogos :>
mial bym czym ustrzelniac aparature chemiczna :)
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Sto lat dzieci, Sto lat :]

konioz [ Konsul ]
Wsiewo haroszewo for everybody. Najlepszego wszystkie "DZIECI":)
A tak BTW jak dzisiaj wracalem rano z koncertu Metlliki, jade sobie metrem, a tu nagle dzieciecym glosem "Naśtempna śtaćja Poje Mokotoskie". I na kazdej stacji inny dzieciecy glos.
Nie moglem ze smiechu, fajny motyw na dzien dziecka:)

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
jako ze ktos mi powiedzial ze dzieckiem jest sie do momentu utraty rodzicow to dziekuje , przylaczam sie do zyczen
osobicie to ja chcialym zostac "dzieckiem" do konca zycia , mowie oczywiscie o dzieciecej radosci z zycia, witalnosci, humoru , wesolosci i pogody ducha, energii, .... poza tym z zycia trzeba czerpac i cieszyc sie jego kazda chwila , a bycie powaznym i doroslym jest nudne :P