Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
pomoc z Power Pointem ?? !! ??
czy ktos z Was moglby mi pomoc i powiedziec jak wstawic dzwiek do prezentacji ?
probowalem wstaw--filmy i dzwieki ale niestety dzwiek leci tylko przez chwile na poczatku
XaRaF [ Pretorianin ]
dźwięk wstawiasz poprawnie, teraz jeszcze tylko musisz edytować jego właściwości
PPM na ikonce głośniczka odpowiadającej wstawionemu dźwiękowi -> Edytuj obiekt dźwiękowy -> W pętli do zatrzymania
lub jeśli potrzebujesz coś więcej [menu] Pokaz slajdów -> Animacja niestandardowa
pozdrawiam