GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomoc z Power Pointem ?? !! ??

31.05.2004
22:37
[1]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

pomoc z Power Pointem ?? !! ??

czy ktos z Was moglby mi pomoc i powiedziec jak wstawic dzwiek do prezentacji ?

probowalem wstaw--filmy i dzwieki ale niestety dzwiek leci tylko przez chwile na poczatku

01.06.2004
06:18
[2]

XaRaF [ Pretorianin ]

dźwięk wstawiasz poprawnie, teraz jeszcze tylko musisz edytować jego właściwości

PPM na ikonce głośniczka odpowiadającej wstawionemu dźwiękowi -> Edytuj obiekt dźwiękowy -> W pętli do zatrzymania
lub jeśli potrzebujesz coś więcej [menu] Pokaz slajdów -> Animacja niestandardowa

pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.