U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
ma ktos pytania i zadania maturalne z infy ? 2004!!
jak wyzej o ile juz byla (niezbyt sie orientuje)
Lukxxx [ Pretorianin ]
Infe mozna bylo zdawac TYLKO ustnie wiec kazda szkola przygotowywala swoje wewnetrzne pytania