
LULAS1 [ Legionista ]
słuchaj mnie
Wybrałbym LiteOn ponieważ ufam tej firmie

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
xle kliknales
aby odpowiedz ukazala sie pod pytaniem musisz kliknac "odpowiedz" a nie "nowy watek"

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
wątek do kasacji.. :)
Nikt nie jest idealny, każdy błędy popełnia :) Pozdrawiam

Dorotkadk [ Konsul ]
mozna i tak

Rendar [ Senator ]
Super! Bądź sobą - wybierz Pepsi!
A na poważnie to klikaj uważniej w guziczki ;-)