GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktoś mi wyjaśni ... :)

31.05.2004
22:04
smile
[1]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Czy ktoś mi wyjaśni ... :)

....j ak oni to do cholery zrobili :)

Ściągnijcie sobie (spoko nie ma wirusów:>), odpalcie (Power Point potrzebny) i postępujcie wg instrukcji :D

Za jasną cholerę nie mogę dojść jak to zrobili, że ZA KAŻDYM razem trafia :|

Może ktoś z Was mi to wyjaśni :D

31.05.2004
22:06
[2]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

Gdyby tam cos jeszcze bylo :) - Error 404

31.05.2004
22:08
[3]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

ja w Win XP nie mam Power Ponta :( buuuuuuuuuu, ide spać pa

31.05.2004
22:09
[4]

K@mil [ Wirnik ]

Error 404

Ale jesli chodzi o to ze sa te karty, mamy wybrac jeden, i to znika, to tu nie ma ani odrobiny magii - wszystkie karty znikaja i pojawiaja sie nowe, nie tylko to co wybralismy.

31.05.2004
23:15
[5]

Vein [ Sannin ]

za każdym razem pokazuje inne karty

31.05.2004
23:23
[6]

tsunami [ PS3 ]

error...

31.05.2004
23:25
[7]

Forset [ Legionista ]

Doslownie boskie te karty :) tak niesamowicie zaskakuja pieknym terminem literackim "Strona, której szukasz, mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lub jest tymczasowo niedostępna."



Chetnie wroce do tematu gdy podasz aktualny link :)

31.05.2004
23:30
smile
[8]

Anarki [ Demon zła ]

error....

01.06.2004
14:18
smile
[9]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Łeeee... sorawka moja wielka jest :)

01.06.2004
14:18
smile
[10]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

[edit]

Miała być duża literka zamiast małej w nazwie pliku :)

01.06.2004
14:19
smile
[11]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

kurde - dopiero teraz przeczytałem :) No tak - niemniej jest to sprytne :)

01.06.2004
14:21
smile
[12]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Hmm... bylo ;)

Nie na mnie takie numery :)

01.06.2004
14:23
smile
[13]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

wez mnie nawet nie wnerwiaj :)

zaraz pokombinuje

01.06.2004
14:25
[14]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

a srka tez nie czytalem :)

01.06.2004
14:26
[15]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

TO JEST PROSTE JAK BUDOWE CEPA :).

DOWUD 1

screen przedstwaia okran gdzie wybierasz 1 karte

jak mozna zauwazyc kazda karta jest inna ...

a teraz...

01.06.2004
14:27
[16]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

to jest proste jak budowa cepa :)

screen 1 przedstwia pole wyboru, w ktorym wybieramy 1 z kart.
jak widac kada karta jest inna....

ale...

01.06.2004
14:28
[17]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Ale staroc... Poprostu karty z ekranu gdzie wybieramy karte,nie powtarzaja sie w momencie gdy mamy stwierdzic czy karta ,ktora wybralismy jest.Cala filozofia:) Ale na pierwszy rzut oka niezle:D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 14:35:28]

01.06.2004
14:29
[18]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

uoopp... za duba,ale cos mi sie zrabalo i myslalem ze tego nic nie wyszlo z udostepniania. moja wina....sory

screen 2
pokazuje ekran gdzie niby twoja karta zostala usunieta z tali...nic mniej mylnego.

nic on nie znalaz ani nie usunal.... ale wymienil wszytkie karty na inne ...

porownajcie :)

koniec

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.