GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ZORRO- TVP1 godz:9:55 w sobote.

31.05.2004
21:56
smile
[1]

Cast Away [ Konsul ]

ZORRO- TVP1 godz:9:55 w sobote.

Jestem ciekaw czy ktoś z Was ogląda ten film. Ja osobiście nigdy nie byłem strasznym fanem Zorro ale jak zacząłem oglądać te odcinki to do tej pory nie mogę sie oderwać. Moim zdaniem film jest super i akcja sie dobrze toczy i ogólnie film jest extra. A co Wy sądzicie na ten temat???

31.05.2004
22:20
[2]

Klemens [ Generaďż˝ ]

Echhh, wychowalem sie na tym filmie, podobnie jak wczesniej moi rodzice. TVP ma u mnie wielki plus, ze w miare regularnie wznawia ten serial.

Swoja droga - w tym samym bloku reklamowym mogli tez i puscic po wielu latach "Kacze opowiesci" - znow poczulbym sie mlody( i piekny):)))))))))

31.05.2004
22:21
smile
[3]

Yo5H [ spammajster ]

Mozna obejrzec z rodzinka podczas sniadanka (:

31.05.2004
22:39
smile
[4]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

czase sie lezka w oku kreci, jak bylem maly to sie to ogladalo :D

31.05.2004
23:10
smile
[5]

olivier [ unterfeldwebel ]

Cast Away. Może nie zauważyłeś ale chyba memo ci się zdezaktualizowało...

31.05.2004
23:16
smile
[6]

tomirek [ ]

Widzialem kilka odcinkow. Faktycvznie milo sie oglada. Pamietam jak jako male dziecko ogladalem ten serial jeszcze w wersji czarnobialej :) Zdaje sie, ze go pokolorowali (a moze z 25-27 lat temu ogladalem to na czarnobialym TV?) :)

31.05.2004
23:20
smile
[7]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Też oglądałem wieki temu,jeszcze na czarno-białym telewizorze... :-)D

01.06.2004
12:27
smile
[8]

Dorotkadk [ Konsul ]

stare ale jare:-D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.