
Cast Away [ Konsul ]
ZORRO- TVP1 godz:9:55 w sobote.
Jestem ciekaw czy ktoś z Was ogląda ten film. Ja osobiście nigdy nie byłem strasznym fanem Zorro ale jak zacząłem oglądać te odcinki to do tej pory nie mogę sie oderwać. Moim zdaniem film jest super i akcja sie dobrze toczy i ogólnie film jest extra. A co Wy sądzicie na ten temat???
Klemens [ Generaďż˝ ]
Echhh, wychowalem sie na tym filmie, podobnie jak wczesniej moi rodzice. TVP ma u mnie wielki plus, ze w miare regularnie wznawia ten serial.
Swoja droga - w tym samym bloku reklamowym mogli tez i puscic po wielu latach "Kacze opowiesci" - znow poczulbym sie mlody( i piekny):)))))))))

Yo5H [ spammajster ]
Mozna obejrzec z rodzinka podczas sniadanka (:

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
czase sie lezka w oku kreci, jak bylem maly to sie to ogladalo :D

olivier [ unterfeldwebel ]
Cast Away. Może nie zauważyłeś ale chyba memo ci się zdezaktualizowało...

tomirek [ ]
Widzialem kilka odcinkow. Faktycvznie milo sie oglada. Pamietam jak jako male dziecko ogladalem ten serial jeszcze w wersji czarnobialej :) Zdaje sie, ze go pokolorowali (a moze z 25-27 lat temu ogladalem to na czarnobialym TV?) :)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Też oglądałem wieki temu,jeszcze na czarno-białym telewizorze... :-)D

Dorotkadk [ Konsul ]
stare ale jare:-D