GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najzabawniejsze wątki na forum

31.05.2004
21:42
smile
[1]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Najzabawniejsze wątki na forum

Ostatnio czytałem w dołączonym do CDA Tipsomaniaku najlepsze ActionRedaction tak się zbrechtałem jak nigdy czy na forum też są takie wątki z których są totalne polewy ja napszykład brechtałem się z wątku trubala
zmienm swoja przyszlosc (bardzo powazny temat)
podajcie fajne linki

31.05.2004
21:51
smile
[2]

SirGoldi [ Gladiator ]

Rzeczywiście w wątku trubala1 polew był niezły :) Gość miał strasznie głupie a zarazem śmieszne wypowiedzi :)
Poza tym nie kojarzy mi się żaden śmieszny wątek... Za to najlepsze wypowiedzi ma Mazio który coraz rzadziej się pojawia ale na Premium nieraz siedzi i puszcza niezłe teksty :)

31.05.2004
21:55
[3]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

wypowiedzi Mazio, jak m.in. ściagałem techniaków i rockersów do wątku o hip-hopie :]

31.05.2004
21:56
[4]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

tzn. sposób w jaki on ich zachęcał do wejścia tam :]

31.05.2004
21:57
smile
[5]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Buahahhaahaha :)
V

31.05.2004
22:11
smile
[6]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Serio wątek trubala jest niezły ale też jakieś specjalnie śmieszne wątki nie miały tu miejsca. A szkoda:(

31.05.2004
22:17
smile
[7]

techi [ Legend ]

Wątek podany przez jaro jest wypasiony :)
Genialne odpowiedzi w stylu "O mało sie nie popłakałem :D I nie z płaczu a ze wzruszenia :D"

31.05.2004
22:22
[8]

iNfiNity! [ Senator ]

Vejt - o kurde, zajebisty :) Polew nieziemski :)

31.05.2004
22:25
smile
[9]

xywex [ mlask mlask! ]

"mam na imię Kamil, mam 15 lat, strasznie lubię jak dziewczyna nosi stringi...."

01.06.2004
07:54
smile
[10]

TheAnswer [ Quetzal ]

Żeeczywiście wątek TRUBALA jest nieziemski. Maksymalna polewa.(heheheheh)

01.06.2004
09:10
[11]

Ophidia [ Konsul ]

xywex masz rację te zdanie (mam na imię..................lubię jak dziewczyna nosi stringi) było powalające.
A tak na marginesie to powiem wam, że spotakałam sie z opiniami facetów, że stringi są najlepszym wynalazkiem od czasów koła.

01.06.2004
09:14
smile
[12]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Ophidia--> tu jest sprawa dyskusyjna bo jeszcze trzeba gdzies kompa wcisnąć:)), ale trubal i tak rzadzi LOL

01.06.2004
11:15
smile
[13]

jojko999 [ Konsul ]

a ten trubal to jeszcze gdzieś pisze? Ciekawy psychologiczny przypadek....hmm

01.06.2004
11:39
smile
[14]

mortan_battlehammer [ Legend ]

jojko999---> dzis patrzyłem to nie napisał nic od 12 maja, niestety

01.06.2004
11:59
smile
[15]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Nurzyk - Mazio odmienia sie jak Kazio :))

czyli "wypowiedzi Mazia"

pozdro

01.06.2004
12:09
[16]

YackOO [ Konsul ]

Nie widzieliście chyba wątku o dlubaniu w nosie! ;-)

Był pisany we wspaniłaych okolicznościach :D

01.06.2004
12:36
smile
[17]

Alick [ Konsul ]

Najzabawniejsze wątki zakładał mistszunio:
Jak rozkleić kropelkę ???
Czy da sie wyhodowac koguta z jajka kupionego w sklepie ?
Jak wydrukować świadectwo na komputerze ?
i wiele innych, równie ciekawych :)))

01.06.2004
13:12
smile
[18]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

trzeba potwierdzić ze Mistrzunio to miał wene :P

01.06.2004
15:26
[19]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

nie wiem ale zawsze najgłupsze wątki to robią Juniorzy

01.06.2004
15:45
smile
[20]

Drendron [ Legionista ]

A oto wątek-legenda...

01.06.2004
16:18
[21]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Mazio--> zwracam honor
"(...) wypowiedzi Mazia (...)"

:]

01.06.2004
16:39
smile
[22]

Alick [ Konsul ]

Kolega i jego kolega gej :))
ehh... ile to czasu juz minęło od tamtego wątku

01.06.2004
17:18
smile
[23]

Mesiash666 [ Konsul ]

Wątek mistrzunia mnie rozroił normalnie i w końcu nie wiemy jak sie historyjka skończyła... :( ale i tak jest zajebiście bekowy
trubl hehe terz dobry

01.06.2004
18:45
[24]

Werter [ 1488 ]

01.06.2004
18:49
smile
[25]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Wereter ----> Wielkie Dzięki !!! Jestem tu nie długo i tego wątku nie znałem. Zajebisty jest , cały czas brechtam , he he he he he............................

01.06.2004
19:32
smile
[26]

Rellik [ Kuciland seeker ]

To ja moze zglosze się do tych NAJzabawniejszych watków. Konkretnie zalozylem kiedys watek "POSZUKUJĘ!! Niejakiego..." Wystarczy przeczytac kilka pierwszych wpisow no i moj zeby zczaic jaką gafe zrobilem :P

A link do tego watku wygląda tak:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1926794


tak btw Brisk. napomknal ze to nawet numer roq :))))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.