
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Najzabawniejsze wątki na forum
Ostatnio czytałem w dołączonym do CDA Tipsomaniaku najlepsze ActionRedaction tak się zbrechtałem jak nigdy czy na forum też są takie wątki z których są totalne polewy ja napszykład brechtałem się z wątku trubala
zmienm swoja przyszlosc (bardzo powazny temat)
podajcie fajne linki

SirGoldi [ Gladiator ]
Rzeczywiście w wątku trubala1 polew był niezły :) Gość miał strasznie głupie a zarazem śmieszne wypowiedzi :)
Poza tym nie kojarzy mi się żaden śmieszny wątek... Za to najlepsze wypowiedzi ma Mazio który coraz rzadziej się pojawia ale na Premium nieraz siedzi i puszcza niezłe teksty :)
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
wypowiedzi Mazio, jak m.in. ściagałem techniaków i rockersów do wątku o hip-hopie :]
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
tzn. sposób w jaki on ich zachęcał do wejścia tam :]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Buahahhaahaha :)
V

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Serio wątek trubala jest niezły ale też jakieś specjalnie śmieszne wątki nie miały tu miejsca. A szkoda:(

techi [ Legend ]
Wątek podany przez jaro jest wypasiony :)
Genialne odpowiedzi w stylu "O mało sie nie popłakałem :D I nie z płaczu a ze wzruszenia :D"
iNfiNity! [ Senator ]
Vejt - o kurde, zajebisty :) Polew nieziemski :)

xywex [ mlask mlask! ]
"mam na imię Kamil, mam 15 lat, strasznie lubię jak dziewczyna nosi stringi...."

TheAnswer [ Quetzal ]
Żeeczywiście wątek TRUBALA jest nieziemski. Maksymalna polewa.(heheheheh)
Ophidia [ Konsul ]
xywex masz rację te zdanie (mam na imię..................lubię jak dziewczyna nosi stringi) było powalające.
A tak na marginesie to powiem wam, że spotakałam sie z opiniami facetów, że stringi są najlepszym wynalazkiem od czasów koła.

mortan_battlehammer [ Legend ]
Ophidia--> tu jest sprawa dyskusyjna bo jeszcze trzeba gdzies kompa wcisnąć:)), ale trubal i tak rzadzi LOL

jojko999 [ Konsul ]
a ten trubal to jeszcze gdzieś pisze? Ciekawy psychologiczny przypadek....hmm

mortan_battlehammer [ Legend ]
jojko999---> dzis patrzyłem to nie napisał nic od 12 maja, niestety

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Nurzyk - Mazio odmienia sie jak Kazio :))
czyli "wypowiedzi Mazia"
pozdro
YackOO [ Konsul ]
Nie widzieliście chyba wątku o dlubaniu w nosie! ;-)
Był pisany we wspaniłaych okolicznościach :D

Alick [ Konsul ]
Najzabawniejsze wątki zakładał mistszunio:
Jak rozkleić kropelkę ???
Czy da sie wyhodowac koguta z jajka kupionego w sklepie ?
Jak wydrukować świadectwo na komputerze ?
i wiele innych, równie ciekawych :)))

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
trzeba potwierdzić ze Mistrzunio to miał wene :P
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
nie wiem ale zawsze najgłupsze wątki to robią Juniorzy

Drendron [ Legionista ]
A oto wątek-legenda...
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Mazio--> zwracam honor
"(...) wypowiedzi Mazia (...)"
:]

Alick [ Konsul ]
Kolega i jego kolega gej :))
ehh... ile to czasu juz minęło od tamtego wątku

Mesiash666 [ Konsul ]
Wątek mistrzunia mnie rozroił normalnie i w końcu nie wiemy jak sie historyjka skończyła... :( ale i tak jest zajebiście bekowy
trubl hehe terz dobry
Werter [ 1488 ]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Wereter ----> Wielkie Dzięki !!! Jestem tu nie długo i tego wątku nie znałem. Zajebisty jest , cały czas brechtam , he he he he he............................

Rellik [ Kuciland seeker ]
To ja moze zglosze się do tych NAJzabawniejszych watków. Konkretnie zalozylem kiedys watek "POSZUKUJĘ!! Niejakiego..." Wystarczy przeczytac kilka pierwszych wpisow no i moj zeby zczaic jaką gafe zrobilem :P
A link do tego watku wygląda tak:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1926794
tak btw Brisk. napomknal ze to nawet numer roq :))))