GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem.

31.05.2004
20:57
smile
[1]

ksips [ Generaďż˝ ]

Problem.

Mam problem rodzice powiedzieli mi że kupią mi residenta i w tym problem nie wiem gdzie kupić resident evil 1,2 lub 3 na pc?

31.05.2004
21:02
[2]

Dukke [ Pretorianin ]

Idz do empiku , tam napewno bedzie :)

31.05.2004
21:02
[3]

White Star [ Soldier ]

prawdopodobnie w sklepie.....


ale internetowym czy takim zwykłym...podaj miasto w ktorym mieszkasz

31.05.2004
21:07
[4]

ksips [ Generaďż˝ ]

Katowice!

31.05.2004
21:11
smile
[5]

gofer [ ]

BAN!TA - > niech się zapyta Axla2000, on na pewno wie najlepiej :)

31.05.2004
21:13
[6]

TheAnswer [ Quetzal ]

Szukaj w interku sklepów internetowych

31.05.2004
21:16
[7]

ksips [ Generaďż˝ ]

No szukam najbardziej resident evil 1 i nigdzie nie ma.

31.05.2004
21:23
smile
[8]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

ojjj i nigdzie nie ma ?:D biedactwo
...hmmm... a tak na serio to po co Ci taki staruch :/ wez sobie kup 3 moze..lepiej na tym wyjdziesz, a i przystepnosc lepsza:) zreszta jak tam wolisz....

31.05.2004
21:28
[9]

ksips [ Generaďż˝ ]

Nie mi chodzi o każdą częśćna pc nie tylko o 1!

31.05.2004
21:34
[10]

iNfiNity! [ Senator ]

Wiesz co ... wydaję mi się że dopiero Resident 3 Nemesis dostępny jest na PC. Ale mogę się mylić!!!

31.05.2004
21:35
[11]

ksips [ Generaďż˝ ]

Nie ja grałem u kolegi w residenta 1 na pc!

31.05.2004
21:38
[12]

SirGoldi [ Gladiator ]

Możliwe że kolega miał płytke z Pleystation tylko miał emulator. Ale to w sumie nie problem. Tylko są nieraz problemy z grafiką i sterowaniem (nawet nie nieraz a zawsze jeśli chodzi o klawiszologie...). Dlatego zastanów się czy warto kupować Residenta czy nie lepiej jakąś nową fajną gierke?

31.05.2004
21:40
[13]

ksips [ Generaďż˝ ]

Nie bo on mi pokazywał oryginał na pc(poznałem po płycie).

01.06.2004
15:52
smile
[14]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Empik jest chyba w każdym mieście

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.