
Cast Away [ Konsul ]
Postrzelaj sobie...
Ta gierka dla tych którzy bardzo ale to bardzo sie nudzą. Troche lipna i szybko sie nudzi. Warto zagrać. Jak była juz to sorry.
Cast Away [ Konsul ]
No i oczywiście zły temat wybrałem tzn. pomyliło mi sie i z rozpedu wsadziłem post do ,, Na kazdy temat" SORRY

Pvt. Creak [ Criav ]
bieda totalna

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
potwierdzam....

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Fajne :) Za cholere nie mogłem trafić w butelke :P
volvo95 [ Legend ]
Takie sobie ...

mortan_battlehammer [ Legend ]
beznadzieja

Tyrone [ Generaďż˝ ]
smutno mi jak w to gram...
maczu [ Konsul ]
tak jak mowisz. lipa
White Star [ Soldier ]
oage not found:/

3lm0 [ Pretorianin ]
Na dluzszy czas to lipa ale jak komus sie nudzi tak jak mi to calkiem fajne :P

CrazyMan [ Ur-Shak ]
nuda !!

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
fajne :] ale nudzi się jak cholera

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Cienkie... Można byłoby zrobić reloada na 'r", bo tak nie zdążam przeładować...

Dukke [ Pretorianin ]
Moze byc..

cycu2003 [ Senator ]
zajerzdza nuda

Qba Dębowy [ Konsul ]
cienkieeeeeeee..........!!!!!!!!!!

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
beznadzieja :[

Dorotkadk [ Konsul ]
nie jest zla chociaz moglaby byc ciekawsza