bukers [ Konsul ]
zapomnialem swoj numer telefonu komórkowegio!!!
jak sprawdzic jaki mam numer qrcze :)
xKx [ CLINIC ]
lol wyciągasz karte SIM i tam pisze :)

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
xKX----> leze i sie smieje tam nie ma nr telefoinu tylko jest nr karty sim
bukers ---> jesli nie masz zastrzezonego nr to zadwon do kogos znajomego a jesli masz zastrzezony to wyslij mu smsa i tak poznasz swoj nr telefonu
swoja droga jak mozna zapomniec swoj nr telefonu hahahaaa
przemek__ [ PRZEMEK ]
bukers >>> puszczasz komus sygnał, a on ci podaje twój numer jeżeli masz w sieci era telefon to możesz zadzwonić na specjalny numer, w którym automat dyktuje ci twój numer.
xKx >>> "jest napisane" :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Ja też nigdy nie pamiętam. Wystarczy puścić sygnał do kogoś na komórę i odczytać.
EwUnIa_kR [ Legend ]
xKx-> LOL:D
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
nie roizumiem co was tak bawi... na niektorych kartach jest podany numer telefonu... np. na moich starych kartach sim era tak tak byl napisany numer tel
TheAnswer [ Quetzal ]
Na książece którą ci dawali do telefonu( o ile masz na abonament) był pokazany numer pod który trzeba dzwonić aby się dowiedzieć jaki ma się swój numer.

Ophidia [ Konsul ]
Zapytaj znajomych, ktoś w końcu musiał mieć twój numer, heheh

merkav [ Aguś ]
N_U_N & EwUnIa_kR - no to z was tez LOL, moja starsza ma jakas stara karte i pisze na niej numer. Co WY na to ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
a ja na to pomidor:)
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
a ja na to nic ;)))
xKx [ CLINIC ]
hehehe akurat tak sie pace na moja kartee i ja mam numeeer,ale dorwałem karteee kumpla a tam ni ma :) zamieeeesanie ... :P
merkav [ Aguś ]
A ja WAM na to : nie ma to jak napisac kolejny nic nie wzoszacy post...

techi [ Legend ]
przemek__==> "pisze" jest uznawane w języku polskim za poprawną formę gramatyczna. Jest tak już od paru lat :)
mortan_battlehammer [ Legend ]
koles se jaja robi czy jest jakis nienormlany ?
Ophidia [ Konsul ]
bukers-----> i jak, masz ten numer? Jak się akcja potoczyła?

merkav [ Aguś ]
Banita - no przeciez to nasza narodowa cecha - narzekanie :) Jak kazdy Polak staram sie ja rozwijac :) A bawic sie nie pozwole ! Jak jest pies ogrodnika ! :)

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
hmm ciekawe a ja mam swoj numer zapisany nawet w komorce - ksiazka tel. / numery wlasne -> siemens a 50 :)
zawsze mozna poprosic kogos zeby Ci podal jak juz pisali inni :)
...jak mozna zapomniec swojego numeru... :)

KayaKrk [ Pretorianin ]
Dramat po prostu...

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
zadzwoń do kogoś
jak można numer swój zapomnieć.. no chyba, że ukradłeś komórke i chcesz numer poznać, no to się zgadzam
amarok [ Generaďż˝ ]
przecież w ustawieniach telefonu jest twój numer.
poszukaj, a znajdziesz.
zamiast trochę pomyśleć, walisz taki wątek...
bukers [ Konsul ]
mam juz zrobilem :)
hihhi na karcie sim byl numer ale tak w srodku pomiedzy innymi cyframi!!
napisalem koledze zeby mi dal moj numer he he
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
techi - Jeżeli sobie jaja robisz to rób to jakoś wyraźniej, bo jeszcze ktoś ci uwierzy i będzie tak mówił. A tu matury i egzaminy i mogą się skompromitować. A jeżeli mówisz poważnie, to współczuję.
Sorry za OT.

3lm0 [ Pretorianin ]
amorak ------> jezeli sie nie myle to nie we wszystkich telefonach jest podany nasz wlasny numer telefonu. Jezeli zapominacie swoj numer telefonu to zrobcie tak jak moja mama zapiszcie w swojej ksiazce telefonicznej: "moj numer kom." :)

Lupus [ starszy general sztabowy ]
bukers============> bez urazy , ale coś ściemniasz kolego . Gdyby to był twój telefon , to mógłbyś luknąc na załącznik do fakturki i tam masz numer telefonu . No ale jak się ma telefon, ale nie płaci rachunków to tak jest .
kowal24 [ Widzew Łódź ]
takie małe sprostowanie. Na kartach ery jest wydrukowany nr telefonu a nie jakiś nr karty sim. Ale na kartach idei jest nr karty sim. A w plusie jak jest to nie wiem
Anarki [ Demon zła ]
ja mam karte w plusie i nie widac na niej numeru :/....ale mam SE T610 i latwo moge sprawdzic jaki mam numer telefonu :)).........pusc do kogos sms...albo strzale....

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
ale ona ma proble ludzie badzcie wyrozumiali
jak ja dostelem telefon to tez nie pamietalem jaki mam numer, nawet zapomnialem gdzie sie sprawdza
1.ksiazka telefonicz - wlasne numery
2.na duzej karcie z karty sim
3. na karcie sim
4. wyslij do sibie smsa :D

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
sorki za blad mialo byc ON
chyba pojde spac
gereg [ zajebisty stopień ]
i dlaczego smiejecie sie z xKx? na niektorych simach jest nr telefonu. na wiekszosci prepaidow. na wszystkich TakTakach.....
bukers - kazda siec ma numer infolinii do sprawdzenia wlasnego numeru . w erze jest to numer 602901 i oczywiscie jest to nr bezplatny.
Numitor [ Konsul ]
gereg--> a w Idei jest o *555 i podaje numer w trzech jezykach i tez bezplatnie :)