GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zapomnialem swoj numer telefonu komórkowegio!!!

31.05.2004
18:12
[1]

bukers [ Konsul ]

zapomnialem swoj numer telefonu komórkowegio!!!

jak sprawdzic jaki mam numer qrcze :)

31.05.2004
18:13
[2]

xKx [ CLINIC ]

lol wyciągasz karte SIM i tam pisze :)

31.05.2004
18:15
smile
[3]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

xKX----> leze i sie smieje tam nie ma nr telefoinu tylko jest nr karty sim
bukers ---> jesli nie masz zastrzezonego nr to zadwon do kogos znajomego a jesli masz zastrzezony to wyslij mu smsa i tak poznasz swoj nr telefonu
swoja droga jak mozna zapomniec swoj nr telefonu hahahaaa

31.05.2004
18:15
[4]

przemek__ [ PRZEMEK ]

bukers >>> puszczasz komus sygnał, a on ci podaje twój numer jeżeli masz w sieci era telefon to możesz zadzwonić na specjalny numer, w którym automat dyktuje ci twój numer.
xKx >>> "jest napisane" :)

31.05.2004
18:15
smile
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ja też nigdy nie pamiętam. Wystarczy puścić sygnał do kogoś na komórę i odczytać.

31.05.2004
18:16
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

xKx-> LOL:D

31.05.2004
18:23
[7]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

nie roizumiem co was tak bawi... na niektorych kartach jest podany numer telefonu... np. na moich starych kartach sim era tak tak byl napisany numer tel

31.05.2004
18:41
[8]

TheAnswer [ Quetzal ]

Na książece którą ci dawali do telefonu( o ile masz na abonament) był pokazany numer pod który trzeba dzwonić aby się dowiedzieć jaki ma się swój numer.

31.05.2004
18:42
smile
[9]

Ophidia [ Konsul ]

Zapytaj znajomych, ktoś w końcu musiał mieć twój numer, heheh

31.05.2004
18:43
smile
[10]

merkav [ Aguś ]

N_U_N & EwUnIa_kR - no to z was tez LOL, moja starsza ma jakas stara karte i pisze na niej numer. Co WY na to ?

31.05.2004
18:46
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja na to pomidor:)

31.05.2004
18:48
[12]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

a ja na to nic ;)))

31.05.2004
18:52
[13]

xKx [ CLINIC ]

hehehe akurat tak sie pace na moja kartee i ja mam numeeer,ale dorwałem karteee kumpla a tam ni ma :) zamieeeesanie ... :P

31.05.2004
18:58
[14]

merkav [ Aguś ]

A ja WAM na to : nie ma to jak napisac kolejny nic nie wzoszacy post...

31.05.2004
19:03
smile
[15]

techi [ Legend ]

przemek__==> "pisze" jest uznawane w języku polskim za poprawną formę gramatyczna. Jest tak już od paru lat :)

31.05.2004
19:05
[16]

mortan_battlehammer [ Legend ]

koles se jaja robi czy jest jakis nienormlany ?

31.05.2004
19:07
[17]

Ophidia [ Konsul ]

bukers-----> i jak, masz ten numer? Jak się akcja potoczyła?

31.05.2004
19:09
smile
[18]

merkav [ Aguś ]

Banita - no przeciez to nasza narodowa cecha - narzekanie :) Jak kazdy Polak staram sie ja rozwijac :) A bawic sie nie pozwole ! Jak jest pies ogrodnika ! :)

31.05.2004
19:10
smile
[19]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

hmm ciekawe a ja mam swoj numer zapisany nawet w komorce - ksiazka tel. / numery wlasne -> siemens a 50 :)

zawsze mozna poprosic kogos zeby Ci podal jak juz pisali inni :)

...jak mozna zapomniec swojego numeru... :)

31.05.2004
19:17
smile
[20]

KayaKrk [ Pretorianin ]

Dramat po prostu...

31.05.2004
19:23
smile
[21]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

zadzwoń do kogoś
jak można numer swój zapomnieć.. no chyba, że ukradłeś komórke i chcesz numer poznać, no to się zgadzam

31.05.2004
19:28
[22]

amarok [ Generaďż˝ ]


przecież w ustawieniach telefonu jest twój numer.
poszukaj, a znajdziesz.
zamiast trochę pomyśleć, walisz taki wątek...

31.05.2004
19:37
[23]

bukers [ Konsul ]

mam juz zrobilem :)
hihhi na karcie sim byl numer ale tak w srodku pomiedzy innymi cyframi!!
napisalem koledze zeby mi dal moj numer he he

31.05.2004
20:04
[24]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

techi - Jeżeli sobie jaja robisz to rób to jakoś wyraźniej, bo jeszcze ktoś ci uwierzy i będzie tak mówił. A tu matury i egzaminy i mogą się skompromitować. A jeżeli mówisz poważnie, to współczuję.
Sorry za OT.

31.05.2004
20:14
smile
[25]

3lm0 [ Pretorianin ]

amorak ------> jezeli sie nie myle to nie we wszystkich telefonach jest podany nasz wlasny numer telefonu. Jezeli zapominacie swoj numer telefonu to zrobcie tak jak moja mama zapiszcie w swojej ksiazce telefonicznej: "moj numer kom." :)

31.05.2004
22:24
smile
[26]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

bukers============> bez urazy , ale coś ściemniasz kolego . Gdyby to był twój telefon , to mógłbyś luknąc na załącznik do fakturki i tam masz numer telefonu . No ale jak się ma telefon, ale nie płaci rachunków to tak jest .

31.05.2004
22:58
[27]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

takie małe sprostowanie. Na kartach ery jest wydrukowany nr telefonu a nie jakiś nr karty sim. Ale na kartach idei jest nr karty sim. A w plusie jak jest to nie wiem

31.05.2004
23:25
[28]

Anarki [ Demon zła ]

ja mam karte w plusie i nie widac na niej numeru :/....ale mam SE T610 i latwo moge sprawdzic jaki mam numer telefonu :)).........pusc do kogos sms...albo strzale....

31.05.2004
23:29
smile
[29]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

ale ona ma proble ludzie badzcie wyrozumiali
jak ja dostelem telefon to tez nie pamietalem jaki mam numer, nawet zapomnialem gdzie sie sprawdza

1.ksiazka telefonicz - wlasne numery
2.na duzej karcie z karty sim
3. na karcie sim
4. wyslij do sibie smsa :D

31.05.2004
23:30
smile
[30]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

sorki za blad mialo byc ON
chyba pojde spac

01.06.2004
02:10
[31]

gereg [ zajebisty stopień ]


i dlaczego smiejecie sie z xKx? na niektorych simach jest nr telefonu. na wiekszosci prepaidow. na wszystkich TakTakach.....


bukers - kazda siec ma numer infolinii do sprawdzenia wlasnego numeru . w erze jest to numer 602901 i oczywiscie jest to nr bezplatny.

01.06.2004
03:09
[32]

Numitor [ Konsul ]

gereg--> a w Idei jest o *555 i podaje numer w trzech jezykach i tez bezplatnie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.