Draak55 [ Legionista ]
Wiecie co jesteście ..... niemili i to wszyscy na forum
Dlaczego nikt nie chce mi odpowiedzieć na małe proste pytanko związane z grą ????? dlatego że jetem juniorem he???
ja by ktoś miał zamiar mi odpowiedzieć na moje małe pytanko to Błłłłłagam to dla mnie bardzo ważne
pytanie zawarte jest w wątku pt"Blood Omen 2 błłłagam o pomoc" czy jakoś tak

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Ja jestem, na ten przykład, bardzo miły, ale nie znam odpowiedzi...
TheAnswer [ Quetzal ]
Wszyscy są mili ale są niemili dla osób ktore zakładają bezsensowne wątki.
xanat0s [ Wind of Change ]
Zapewniam cie, ze jak tylko ktos bedzie znal odpowiedz to ci ja napisze, bo niby dlaczego mialby nie napisac? Problemem jest to, ze twoj watek ulecial juz gdzies gleboko w odchlan forum i juz nikt o nim nie wie :] Wiec daje linka, moze ktos zna odpowiedz i ci pomoze?
BTW: Witam Juniora :)

Mrooofka [ because I want it ]
Ja tam jestem zawsze mila dla juniorow i wypraszam sobie takie oskarzenia Ty ******* :D:D J0ke :)
goldenSo [ AnomaliA ]
Tutaj tak juz jest trzeba sie dostosowac :]

White Star [ Soldier ]
i co...mam sie iść pochlastać bi jestem niemiły??

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Prawo dźungli , sorry koleś ale Life is Brutal :P
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
draak55 ---> ja zawsze staram sie pomgac jak umiem pomoc ale niestety nie gram w gry i mam wylaczone "kategorie tematyczne GRY AKCJI"
Ophidia [ Konsul ]
Jestem na forum od jakiegoś tam czasu i nie przypominam sobie, żebym kiedyś była niemiła, albo kogoś obraziła, prawda?

Weakando [ Senator ]
Przepraszamy już nie będziemy :)
Ophidia ---> To sie nazywa odpowiedzialność zbiorowa :)
Ewa Dżyzga [ Konsul ]
Nie generalizuj....
PS.Kto tu nie gra w gry?NUN jak nie masz pojęcia o grach to co ty tu robisz?Tu wszyscy tylko o grach gadamy!

Cast Away [ Konsul ]
Wow kolejny zajebisty watek!!!!!

Pvt. Creak [ Criav ]
ja tam jestem miły...

goldenSo [ AnomaliA ]
Tak o grach :) . Być może choć nietylko :D

techi [ Legend ]
Dobra ludzie wszyscy jesteśmy mili i jebiemy jeże(czy jakoś tak ;])
Więc jush mozna usunąć ten wątek

amarok [ Generaďż˝ ]
hmmm... fakt
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 19:25:44]

sadist [ ignoruj mnie ]
Niemiłych osób to jest pełno wszędzie,na ulicach czy w szkołach -ja odpowiadam tylko gdy mam o np jakiejs grze pojecie

Tyrone [ Generaďż˝ ]
ja tez jestem niemily?
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
ewa ------> czytaj ze zrozumieniem ;)))
Draak55 [ Legionista ]
ok ok sorry może nie wszyscy jesteście głu*** znaczy niemili

Tyrone [ Generaďż˝ ]
..glusi?
no nie martw sie juz
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
niemiłych osób to Ty jeszcze nie poznałeś.. :]
Marksman [ Promyk ]
Luuuudzie!! Wszystcy zginiemy!!
Draak - nie oczekuj, że wszędzie gdzie się pojawisz są tylko mili ludzie - świat byłby nudny... i nie genaralizuj...
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
BYŁO !!! :) i to duzo razy prawie z każdym wątku.
Jezli jest to nieznana gra to duzo osób ci nie odpowie

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Taaaa...jestem niemila, nieuprzejma, niekolezenska...poza tym wredna i zlosliwa :>
ale uwierz nie chcesz sie o tym przekonywac.....bo w tym wypadku
"niemila" to komplement:D

Dorotkadk [ Konsul ]
chetnie bym ci pomogla ale Blood Omen 2 to nie moja specjalnosc:-(