GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiecie co jesteście ..... niemili i to wszyscy na forum

31.05.2004
18:11
[1]

Draak55 [ Legionista ]

Wiecie co jesteście ..... niemili i to wszyscy na forum

Dlaczego nikt nie chce mi odpowiedzieć na małe proste pytanko związane z grą ????? dlatego że jetem juniorem he???


ja by ktoś miał zamiar mi odpowiedzieć na moje małe pytanko to Błłłłłagam to dla mnie bardzo ważne

pytanie zawarte jest w wątku pt"Blood Omen 2 błłłagam o pomoc" czy jakoś tak

31.05.2004
18:13
smile
[2]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ja jestem, na ten przykład, bardzo miły, ale nie znam odpowiedzi...

31.05.2004
18:20
[3]

TheAnswer [ Quetzal ]

Wszyscy są mili ale są niemili dla osób ktore zakładają bezsensowne wątki.

31.05.2004
18:20
[4]

xanat0s [ Wind of Change ]

Zapewniam cie, ze jak tylko ktos bedzie znal odpowiedz to ci ja napisze, bo niby dlaczego mialby nie napisac? Problemem jest to, ze twoj watek ulecial juz gdzies gleboko w odchlan forum i juz nikt o nim nie wie :] Wiec daje linka, moze ktos zna odpowiedz i ci pomoze?

BTW: Witam Juniora :)

31.05.2004
18:20
smile
[5]

Mrooofka [ because I want it ]

Ja tam jestem zawsze mila dla juniorow i wypraszam sobie takie oskarzenia Ty ******* :D:D J0ke :)

31.05.2004
18:23
[6]

goldenSo [ AnomaliA ]

Tutaj tak juz jest trzeba sie dostosowac :]

31.05.2004
18:25
smile
[7]

White Star [ Soldier ]

i co...mam sie iść pochlastać bi jestem niemiły??

31.05.2004
18:27
smile
[8]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Prawo dźungli , sorry koleś ale Life is Brutal :P

31.05.2004
18:28
[9]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

draak55 ---> ja zawsze staram sie pomgac jak umiem pomoc ale niestety nie gram w gry i mam wylaczone "kategorie tematyczne GRY AKCJI"

31.05.2004
18:30
[10]

Ophidia [ Konsul ]

Jestem na forum od jakiegoś tam czasu i nie przypominam sobie, żebym kiedyś była niemiła, albo kogoś obraziła, prawda?

31.05.2004
18:44
smile
[11]

Weakando [ Senator ]

Przepraszamy już nie będziemy :)
Ophidia ---> To sie nazywa odpowiedzialność zbiorowa :)

31.05.2004
18:55
[12]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]

Nie generalizuj....



PS.Kto tu nie gra w gry?NUN jak nie masz pojęcia o grach to co ty tu robisz?Tu wszyscy tylko o grach gadamy!

31.05.2004
18:56
smile
[13]

Cast Away [ Konsul ]

Wow kolejny zajebisty watek!!!!!

31.05.2004
18:57
smile
[14]

Pvt. Creak [ Criav ]

ja tam jestem miły...

31.05.2004
18:58
smile
[15]

goldenSo [ AnomaliA ]

Tak o grach :) . Być może choć nietylko :D

31.05.2004
18:59
smile
[16]

techi [ Legend ]

Dobra ludzie wszyscy jesteśmy mili i jebiemy jeże(czy jakoś tak ;])
Więc jush mozna usunąć ten wątek

31.05.2004
19:26
smile
[17]

amarok [ Generaďż˝ ]

hmmm... fakt


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 19:25:44]

31.05.2004
19:29
smile
[18]

sadist [ ignoruj mnie ]

Niemiłych osób to jest pełno wszędzie,na ulicach czy w szkołach -ja odpowiadam tylko gdy mam o np jakiejs grze pojecie

31.05.2004
19:57
smile
[19]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

ja tez jestem niemily?

31.05.2004
19:57
[20]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

ewa ------> czytaj ze zrozumieniem ;)))

31.05.2004
20:02
[21]

Draak55 [ Legionista ]

ok ok sorry może nie wszyscy jesteście głu*** znaczy niemili

31.05.2004
20:08
smile
[22]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

..glusi?
no nie martw sie juz

31.05.2004
20:09
[23]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

niemiłych osób to Ty jeszcze nie poznałeś.. :]

31.05.2004
20:22
[24]

Marksman [ Promyk ]

Luuuudzie!! Wszystcy zginiemy!!

Draak - nie oczekuj, że wszędzie gdzie się pojawisz są tylko mili ludzie - świat byłby nudny... i nie genaralizuj...

31.05.2004
20:29
[25]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]


BYŁO !!! :) i to duzo razy prawie z każdym wątku.

Jezli jest to nieznana gra to duzo osób ci nie odpowie

31.05.2004
21:20
smile
[26]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Taaaa...jestem niemila, nieuprzejma, niekolezenska...poza tym wredna i zlosliwa :>
ale uwierz nie chcesz sie o tym przekonywac.....bo w tym wypadku
"niemila" to komplement:D

01.06.2004
13:06
smile
[27]

Dorotkadk [ Konsul ]

chetnie bym ci pomogla ale Blood Omen 2 to nie moja specjalnosc:-(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.