
Wid3 [ Pretorianin ]
Opłaca sie kupić gre Polanie 2 ????
Dziś w szkole w nią grałem i w miare mi sie spodobała ale to było demo.Jestem fanem gier RPG i juz duzo przeszedłem i POLANIE 2 mnie troche zainterosowało.Opłaca sie??

Wid3 [ Pretorianin ]
Odpisze ktoś??

Wid3 [ Pretorianin ]
Czekam prosze!!Napiszcie !Bo niewiem czy sie kala czy strace kase
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
według mnie nie warto

Wid3 [ Pretorianin ]
Dzięki ,ale poczekam na opinie innych :) Ale twoja daje do myślenia jeszcxze raz dzieki
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
dobiło mnie to bo z tego co pamietam to sie tam karmi lud mlekiem
kwajz [ Generaďż˝ ]
To przecież zależy od gustu! Polanie II to mieszanka RPG i RTS. Może najlepiej byłoby gdybyś przeczytał jakąś recenzję i dowiedział się czegoś na temat tej gry? Według mnie powinieneś zdecydować sam, a nie pytać się innych osób.
Wid3 [ Pretorianin ]
WIEM ze musze decydowac sam ale sie chciałem upewnić czy WAM sie ona podoba
Verminus [ Prefekt ]
Mnie się podoba.
Ale jakie to ma znaczenie - to Ty będziesz w nią grał :/ Ściągnij sobie demo i się przekonaj, zresztą gra kosztuje teraz 39 zł więc wiele nie stracisz

goldenSo [ AnomaliA ]
Dziś w szkole w nią grałem i w miare mi sie spodobała ale to było demo.Jestem fanem gier RPG i juz duzo przeszedłem i POLANIE 2 mnie troche zainterosowało.Opłaca sie??
Chyba wyraźnie określił że ma demo :D
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Jest tam opcja cRPG dosc uboga, idzie sie kolesiem, wykonuje kłesty i dostaje doswiadczenie ... cos ala pseudodiablo. Jesli masz zamiar pograc w cos takiego, albo w RTSa to kup. Sam siedzialem nad tym chwile, trza wspierac polskie produkcje ;)

slowik [ Legend ]
jesli pasjonuje ciebie wycinanie wielkich armi w czasie drogi do wypelnienia questa to mozesz .... ale to staje sie nudne ...
xKx [ CLINIC ]
Gra zrobiona nawet fajnie i mnie sie osobiście podoba :) Aleee to zależyyyy od guusta :)
Azorsky [ Konsul ]
Moim zdaniem się opłaca. Bardzo sympatyczna gra w klimatach Starej Baśni

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Mi ta gierka się podobała :)
ttwizard [ Generaďż˝ ]
IMO słabiutka gierka...
o^scar^^ [ GRWD ]
dalej idziemy doić krowe :] gra mi sie podoba ale nie kupił bym jej :] lepiej sobie kup Sacreda lub Colina4 lub Farcry :] lub eh zaduzo by wyminiać :]
Raziel [ Action Boy ]
jest w porządku, śmieszy jednak fakt że jako glowny surowiec wybrano mleko. Jednak jeszcze zabawniejszy jest fakt że krowy karmi się też mlekiem:))))
<mURdOcK> [ Chor��y ]
świetna gra ze świetną grafiką. Jak najbardziej się opłaca

pisz [ nihilista ]
mi też się podobała - przyjemna gierka z b. ładną grafiką - nic w sumie takiego specjalnego ale polskie i nawet tanie :]

Zodiac [ ex-gladiator ]
Bardzo fajna gra z dobrą grafiką. Żaden to hit, jakby parę rzeczy poprawili byłby to na pewno produkt niesamowity. Ale pograć warto, jak najbardziej. Fajny klimat, ciekawe misje, ogólnie mnie się podobał bardzo.

muhabor [ Konsul ]
taak, bardzo dobra jak na polskie warunki. warto kupić, szczególnie że teraz jest przeceniona!