GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opłaca sie kupić gre Polanie 2 ????

31.05.2004
17:45
smile
[1]

Wid3 [ Pretorianin ]

Opłaca sie kupić gre Polanie 2 ????

Dziś w szkole w nią grałem i w miare mi sie spodobała ale to było demo.Jestem fanem gier RPG i juz duzo przeszedłem i POLANIE 2 mnie troche zainterosowało.Opłaca sie??

31.05.2004
17:48
smile
[2]

Wid3 [ Pretorianin ]

Odpisze ktoś??

31.05.2004
17:52
smile
[3]

Wid3 [ Pretorianin ]

Czekam prosze!!Napiszcie !Bo niewiem czy sie kala czy strace kase

31.05.2004
17:52
[4]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

według mnie nie warto

31.05.2004
17:55
smile
[5]

Wid3 [ Pretorianin ]

Dzięki ,ale poczekam na opinie innych :) Ale twoja daje do myślenia jeszcxze raz dzieki

31.05.2004
17:55
[6]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

dobiło mnie to bo z tego co pamietam to sie tam karmi lud mlekiem

31.05.2004
17:56
[7]

kwajz [ Generaďż˝ ]

To przecież zależy od gustu! Polanie II to mieszanka RPG i RTS. Może najlepiej byłoby gdybyś przeczytał jakąś recenzję i dowiedział się czegoś na temat tej gry? Według mnie powinieneś zdecydować sam, a nie pytać się innych osób.

31.05.2004
17:57
[8]

Wid3 [ Pretorianin ]

WIEM ze musze decydowac sam ale sie chciałem upewnić czy WAM sie ona podoba

31.05.2004
18:08
[9]

Verminus [ Prefekt ]

Mnie się podoba.
Ale jakie to ma znaczenie - to Ty będziesz w nią grał :/ Ściągnij sobie demo i się przekonaj, zresztą gra kosztuje teraz 39 zł więc wiele nie stracisz

31.05.2004
18:16
smile
[10]

goldenSo [ AnomaliA ]

Dziś w szkole w nią grałem i w miare mi sie spodobała ale to było demo.Jestem fanem gier RPG i juz duzo przeszedłem i POLANIE 2 mnie troche zainterosowało.Opłaca sie??
Chyba wyraźnie określił że ma demo :D

31.05.2004
18:20
[11]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Jest tam opcja cRPG dosc uboga, idzie sie kolesiem, wykonuje kłesty i dostaje doswiadczenie ... cos ala pseudodiablo. Jesli masz zamiar pograc w cos takiego, albo w RTSa to kup. Sam siedzialem nad tym chwile, trza wspierac polskie produkcje ;)

31.05.2004
18:32
smile
[12]

slowik [ Legend ]

jesli pasjonuje ciebie wycinanie wielkich armi w czasie drogi do wypelnienia questa to mozesz .... ale to staje sie nudne ...

31.05.2004
18:35
[13]

xKx [ CLINIC ]

Gra zrobiona nawet fajnie i mnie sie osobiście podoba :) Aleee to zależyyyy od guusta :)

31.05.2004
18:38
[14]

Azorsky [ Konsul ]

Moim zdaniem się opłaca. Bardzo sympatyczna gra w klimatach Starej Baśni

31.05.2004
19:03
smile
[15]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Mi ta gierka się podobała :)

31.05.2004
20:54
[16]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

IMO słabiutka gierka...

31.05.2004
21:22
[17]

o^scar^^ [ GRWD ]

dalej idziemy doić krowe :] gra mi sie podoba ale nie kupił bym jej :] lepiej sobie kup Sacreda lub Colina4 lub Farcry :] lub eh zaduzo by wyminiać :]

31.05.2004
21:46
[18]

Raziel [ Action Boy ]

jest w porządku, śmieszy jednak fakt że jako glowny surowiec wybrano mleko. Jednak jeszcze zabawniejszy jest fakt że krowy karmi się też mlekiem:))))

03.06.2004
22:44
[19]

<mURdOcK> [ Chor��y ]

świetna gra ze świetną grafiką. Jak najbardziej się opłaca

03.06.2004
23:14
smile
[20]

pisz [ nihilista ]

mi też się podobała - przyjemna gierka z b. ładną grafiką - nic w sumie takiego specjalnego ale polskie i nawet tanie :]

04.06.2004
02:18
smile
[21]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Bardzo fajna gra z dobrą grafiką. Żaden to hit, jakby parę rzeczy poprawili byłby to na pewno produkt niesamowity. Ale pograć warto, jak najbardziej. Fajny klimat, ciekawe misje, ogólnie mnie się podobał bardzo.

04.06.2004
11:38
smile
[22]

muhabor [ Konsul ]

taak, bardzo dobra jak na polskie warunki. warto kupić, szczególnie że teraz jest przeceniona!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.