
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Sapphire RADEON X800PRO za 2099 zł :)
Ja tam czekam jednak na GF 6800. Ale ładnie się zaczyna jesli chodzi o cenę.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
stać mnię tylko na koszt zapłąty 20 zł :] Pozdrawiam wraz ze swoją GF4 MX 440 :P

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
To 100 zł. taniej, niż do tej pory widziałem najtańszą w Polsce.

bartek [ ]
Gdzie jest Trzepiskor?
meli [ Pretorianin ]
ja uważam, że lepiej poczekać aż lepsza firma wyda ten model karty. Do Sapphire nie mam przekonania....

Ewa Dżyzga [ Konsul ]
mogę wam dać screeny,które jakością przewyższają wszystkie najnowsze karty graficzne.
Za dwa lata posiadając najdroższą kartę możecie robić zrzuty z gier i porównać je do tych które ja mogę zrobić dziś.100% moje będą ładniejsze......(chodzi o jakość grafiki,nvidia więc się nie liczy)
:)
A co do tej karty to bardziej opłaca się kupić X800 XT
Qbaa [ Generaďż˝ ]
Ewa Dżyzga ---> a ile fps masz? 1? 2?
meli ---> Sapphire to dobry producent

vcarter [ Koszykarz ]
W ponizszym linku mozecie kupic te karty za cene od 400$ (1500zl) ;-)
eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Się porobiło z tymi kartami , he he. Ja tam czekam na GF6800 , ale sobie jeszcze poczekam , bo fabryka IBM , nie wyrabia i narazie karty do nas nie zawitają ! Ale w sumie dobrze , bo narazie mnie nie stać...:(

Marsellus Wallace [ Fukitol ]
To się porobiło... Zobaczcie jakie ceny Radeonów 9800xt w sklepie komputronika. No comments. Łyknąłbym tego x800 pro ale jeszcze nie mam tyle pieniędzy a poza tym czekam na GF.
OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]
no ja mam w domku Radeon 9800 XT Hercules 3D Prophet 256MB hehe marzenia :D
Ewa Dżyzga [ Konsul ]
Qbaa------>FPS mam w okolicy 25-30 w Farcry.choć czasami spada...(ale to dlatego że brak mi pamięci)
I jest to praktycznie jedyna gra która czasami "dociera",w Morrowind,UT 2004 i Painkiller grafa jest płynna...
Demo Thief i DeusEx2 chodzą ekstra,Hitman też,o Collin 4 niewspominam.
Takie są realia i to jest uczciwe:):):)
Qbaa [ Generaďż˝ ]
Ewa Dżyzga ---> a więc jaki ty masz sprzęt?
Septi [ Starszy Generał ]
vcarter --> bo w stanach takie ceny są,wiem bo pytałem Tate.A tu w polsce złodzieje dołożą sobie 600-700 zł i cieszą michy.