GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sapphire RADEON X800PRO za 2099 zł :)

31.05.2004
17:36
smile
[1]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Sapphire RADEON X800PRO za 2099 zł :)

Ja tam czekam jednak na GF 6800. Ale ładnie się zaczyna jesli chodzi o cenę.

31.05.2004
17:41
[2]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

stać mnię tylko na koszt zapłąty 20 zł :] Pozdrawiam wraz ze swoją GF4 MX 440 :P

31.05.2004
18:04
smile
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

To 100 zł. taniej, niż do tej pory widziałem najtańszą w Polsce.

31.05.2004
18:17
smile
[4]

bartek [ ]

Gdzie jest Trzepiskor?

31.05.2004
18:38
[5]

meli [ Pretorianin ]

ja uważam, że lepiej poczekać aż lepsza firma wyda ten model karty. Do Sapphire nie mam przekonania....

31.05.2004
18:44
smile
[6]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


mogę wam dać screeny,które jakością przewyższają wszystkie najnowsze karty graficzne.
Za dwa lata posiadając najdroższą kartę możecie robić zrzuty z gier i porównać je do tych które ja mogę zrobić dziś.100% moje będą ładniejsze......(chodzi o jakość grafiki,nvidia więc się nie liczy)



:)

A co do tej karty to bardziej opłaca się kupić X800 XT

31.05.2004
21:35
[7]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

Ewa Dżyzga ---> a ile fps masz? 1? 2?


meli ---> Sapphire to dobry producent

31.05.2004
21:42
smile
[8]

vcarter [ Koszykarz ]

W ponizszym linku mozecie kupic te karty za cene od 400$ (1500zl) ;-)

31.05.2004
21:51
[9]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Się porobiło z tymi kartami , he he. Ja tam czekam na GF6800 , ale sobie jeszcze poczekam , bo fabryka IBM , nie wyrabia i narazie karty do nas nie zawitają ! Ale w sumie dobrze , bo narazie mnie nie stać...:(

31.05.2004
21:59
smile
[10]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

To się porobiło... Zobaczcie jakie ceny Radeonów 9800xt w sklepie komputronika. No comments. Łyknąłbym tego x800 pro ale jeszcze nie mam tyle pieniędzy a poza tym czekam na GF.

31.05.2004
22:17
[11]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

no ja mam w domku Radeon 9800 XT Hercules 3D Prophet 256MB hehe marzenia :D

31.05.2004
22:20
[12]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


Qbaa------>FPS mam w okolicy 25-30 w Farcry.choć czasami spada...(ale to dlatego że brak mi pamięci)
I jest to praktycznie jedyna gra która czasami "dociera",w Morrowind,UT 2004 i Painkiller grafa jest płynna...
Demo Thief i DeusEx2 chodzą ekstra,Hitman też,o Collin 4 niewspominam.

Takie są realia i to jest uczciwe:):):)

01.06.2004
00:09
[13]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

Ewa Dżyzga ---> a więc jaki ty masz sprzęt?

01.06.2004
01:53
[14]

Septi [ Starszy Generał ]

vcarter --> bo w stanach takie ceny są,wiem bo pytałem Tate.A tu w polsce złodzieje dołożą sobie 600-700 zł i cieszą michy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.