
Wid3 [ Pretorianin ]
Żuraw odchodzi z WISŁY :( :( :( :( :( :( :(
Maciej Żurawski ma podobno :( odejść z WISŁY :(!!!!!
On w styczniu zamierza odjeść do Olympiakosu Pireus!
Cyt. : - To nie żart. Chcę grać dla Olympiakosu w przyszłym roku. W zeszłym roku także były rozmowy na ten temat i myślę, że w końcu trafię do Grecji. Jest zainteresowanie, ale Wisła poinformowała mnie, że teraz transfer jest niemożliwy – powiedział napastnik Wisły.
- Grecy rozmawiali z moim agentem i ze mną. Teraz moja cena jest za wysoka. Mam kontrakt do 2007 roku i Wisła chce 5 milionów euro, poza tym potrzebuje mnie do Ligi Mistrzów. Ale obiecano mi, że w styczniu będę mógł odjeść. Na pewno moją cenę będzie trzeba negocjować, ale mam obiecane, że ona spadnie – dodał Żurawski.
to cytat z ONETU
EwUnIa_kR [ Legend ]
jakchcesz o tym poczytać to zapraszam do Klubu Wisły:)

Adamss [ -betting addiction- ]
Szkoda, moim zdaniem jak już ma odejść to w kierunku Wysp Brytyjskich albo Pól Elizejskich :). W Anglii przydałby sie Polak ;].

Wid3 [ Pretorianin ]
Anglia na żurawia jest za słaba. To jest napastnik genialny
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
jakiś głupot się naczytałeś gwarantuje ci że Żuraw zostanie w Wiśle
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Żurawski lepiej niech wraca do Lecha Poznań ;)

Wid3 [ Pretorianin ]
---------->Vejt Na onecie nie kłamią
Arczens [ Legend ]
Skoro jest genialny to czemu nie strzela bramek ani w lidze ani w kadrze ?
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
No cóż.. przykre ale należą mu sie podziękowania za te lata. Dobrze dla nas i dla niego że nie odszedł razem z Kuźbą i Kosowskim. Chyba Żurawski zdaje sobie sprawę że lata młodości już minęły i jest teraz w szczytowej formie, więc może wziąść dużo kasy za gre zagranicą jednak biorąc pod uwagę jak długo aklimatyzował sie w Wiśle to myśle iż to jest koniec jego kariery piłkarskiej... za to początek finansowej. Trzeba mu przyznać że ma łeb na karku ale powtarzam jeszcze raz.. szkoda :(

Wid3 [ Pretorianin ]
Jak ma odejsc to wole zeby odszedł do lecha .Przynajmniej zeby został w lidze polskiej ,chociaż za granicą by sie rozwijał....

Blendon [ Generaďż˝ ]
Nareszcie!!!
Mam nadzieje, ze jak odejdzie do Janas nie bedzie juz wiecej powolywal go do kardy...
Wid3 [ Pretorianin ]
Kużba iu kosowski też są głupi odeszli z wisły!!Moze kiedy grali np.z Valerengą to BIAŁA GWIAZDA by awansowała ,a tak to kariery za granicą niue zrobili ani kuzba ani kosa

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Blendon --> A kogo miałby powołać w zamian ?? Saganowskiego ?? Buehehe...

Wid3 [ Pretorianin ]
Sory za błędy
Wid3 [ Pretorianin ]
----->Buczo masz racje tylko Żuraw sie liczy w ataku
Blendon [ Generaďż˝ ]
Buczo.--> Kogokolwiek kto wnosilby cos do gry i naprawde wyroznial sie na boisku. Jak dla mnie Zurawski prawie nic jeszcze w kadrze nie pokazal (nie ujumujac jego dokonan w Wisle) chociaz mial juz wiele razy szanse
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Saganowski tez w reprezentacji nic nie pokazał... ech nasza kadra chyba po wieki bedzie kiepska... ;)

Wid3 [ Pretorianin ]
----->Bledon Przesadzasz!!!On jest poprostu dobry

Blendon [ Generaďż˝ ]
Wid3----> Jest dobry, ale jak narazie tylko w Wisle. Byc moze lepiej mu pasuje wislana koncepcja gry, inni gracze, etc. Nasuwa sie pytanie czy bedzie w stanie dopasowac sie do nowej druzyny. Szkoda byloby gdyby taki pilkarz zmarnowal sie za granica

Wid3 [ Pretorianin ]
--->Blendon masz racje :|

Wid3 [ Pretorianin ]
Mam nadzieje ze zostanie!!

Wid3 [ Pretorianin ]
!
xanat0s [ Wind of Change ]
Wg. mnie zle robi. Wisla gra teraz calkiem niezle, ma szanse na Lige Mistrzow i wtedy moze zobaczylyby go kluby na zachod, a nie poludnie/wschod/polnoc...

Wid3 [ Pretorianin ]
popieram cie!!
Wid3 [ Pretorianin ]
popieram cie!!
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
fajnie,moze wreszcie zacznie grać w jakims porzadnym klubie
xKx [ CLINIC ]
Wy mówicie że Żuraw ne umie grać w reprezentacji ?? No qr** jak ma grać jak podań ne dostaje takie głupoty gadacie !! My nee mamy środka pola wogóle to ne wiem kto ma akcje wypracowywać,bo gra Żurawskiego ne polega na tym żeby wracał sie do obrony i tam piłke przejmował ! I tyle co se pogra ! Moim zdaniem on jeszcze pokaże wam i to on poprowadzi reprezentacje do MŚ !
A co do tego że odejdzie to lepiej dla niego.Po co ma się marnować w klubie który w tamtym roku zapowiadał LM a sprzedał wszystkich wartościowych piłkarzy i tyyle pokazał ! Chociaż bardzo chce żeby w tym roku te zapowiedzi się spełniły :)
J0lo [ Legendarny Culé ]
niech sobie idzie... jak dla mnie Żuraw tak jak i cala Wisła grala najlepiej jak grali z Schalke i Parma w UEFA i wtedy grali na solidnym poziomie ( nie mozna powiedziec ze na swiatowym bo przeciez wiadomo ze wtedy oba te kluby byly w wyraznym dolku ). niestety obecnie Żuraw imponuje jedynie skutecznoscia w lidze co jest marnym pocieszeniem. za to w reprezentacji gra slabo zreszta jak i wiekszosc( moze nawet cala reszta poza Krzynówkiem ). jak dla mnie sa lepsi w kolejce do Wisły. moglby przyjsc Jeleń, wychowac wreszcie Brożków bo przeciez oni to takimi beztalenciami nie moga byc, jest jeszcze taki zawodnik jak Olszar ktory moglby wrocic z tego Portsmouth czy nawet mogliby postarac sie o jakeigos innego klasowego napastnika ( spartolili robote ze Reissa nie kupili )... do tego Kosowski na lewym skrzydle na prawym ktos inny ( moze byc Dawidowski choc go nie lubie ) no i wreszcie zalatac srodek... odejdzie zapewne Szymkowiak wiec sie przyda prawdziwy rozgrywajacy i jakis dobrze odbierajacy ( ostatnio chodza plotki o Vukovic'u )... w sumie obrone tez trzeba poprawic. no i sie nie dziwie ze Żuraw chce isc gdzie indziej... tam bedzie mu latwiej sie wypromowac...
aha i jeszcze jedno - Onet to malowiarygodne zrodlo informacji :/
xanat0s [ Wind of Change ]
xKx --> w sumie, to Olympiakos jakis o wiele lepszy nie jest, wiec ja na miejscu Zurawia sie wstrzymal. Wielu pilkarzy jechalo do Grecji "A tam mnie znajda i bede grac na zachodzie", a jakos duzo tam [na zachodzie] nie gra...
White Star [ Soldier ]
dupa, dupa, dupa...nigdzie niepójdzie...
Vasago [ spamer ]
On juz w tej chwili jest takim drugim Warzycha,wiec nic dziwnego, ze jedzie do Grecji ;)
PS
Lepiej grac o LM w Grecji niz bronic sie przed spadkiem z Premiership.

Ewa Dżyzga [ Konsul ]
By By

agentzel [ Pretorianin ]
Watpie ze odejdzie z wisly a raczej ze cupial pozwoli mu odejsc chyba ze zachowa sie tak jak te brudasy nie myte kalużny i uche. A jesli juz odejdzie to lepiej ze do grecji niz by mial gdzies we mgle szukac pilki w angli bo czasami to ma problem w polsce zeby sie z nia spotkac na boisku!! Jesli Żuraw odejdzie do jakiego kolwiek klubu za 5baniek to bedzie to tylko pozytek dla wisly wiec nie rozpaczajcie tak bardzo...

agentzel [ Pretorianin ]
a co do kuźby to..... szkoda gadac osmieszyl cala polska pilke w grecji..... w pierwszym meczu jaki gral w lidze greckiej biegl z pilka z lewej strony na wysokosci pola karnego minol zwodem napastnika i ............ sie potknol o pilke i tyle bylo z jego akcji ......... szkoda ze w polsce nie przedrukowano naglowkow z greckich gazet wtedy bo kuźba by sie wstydzil teraz mowic ze wroci do wisly ale nie waruknach jakie mu wisla daje ale na takich jak on sobie wymysli..... smutne to jest zadufany w sobie dupek.... a w dodatku o wiele przewartosciowany
xKx [ CLINIC ]
"...minął zwodem napastnika"
a nie "obrońce" przypadkiem ?? soryyyyy za wtrącanieee ale to nie złośliwiee :)
White Star [ Soldier ]
no jak mamy nierozpaczać...Żuraw dla Wisły to jak Raul dla Realu:D

eJay [ Gladiator ]
Zurwa tylko nie do Pireusu:) Twoje miejsce jest w lepszym klubie!!!!
White Star [ Soldier ]
eJay>>> zapomniałes dodać że w Wiśle:D

eJay [ Gladiator ]
White Star----------------->Jesli odchodzi juz do innego klubu to niech to bedzie klub z najwyzszej polki...ale to nie wisla..sorry:)

SamHaukneS [ śliski dżons ]
cóż.. może to troszke obniżyć loty Wisły...potajemnie sie ciesze bo jestem fanem Legii.. jednak szanuje Wisłe bo w tym sezonie znów pokazała klase... ale patrze na to jeszcze ze strony reprezentacji.. możliwe że tam trafi na lepszy sztab szkoleniowy i Żuraw pokaże nam w reprezentacji podczas MŚ :D:D

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Blendon ->> BTW: Sygnaturka...respect dla Ciebie chłopie :) KULT FOREVER!
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
tam przynajmniej moze zarobić swoje pieniądze i rozpocząć na dobre kariere a u nas..?

pajkul [ Konsul ]
ach.. ta ornitologia ;)