morph_eus [ Pretorianin ]
Znalezione w sieci ---> Buhahahaha......
Nie wiem moze i było ale mnie zgasiło :D
bone_man [ Powered by ATI ]
1) Bylo
2) Zalosne...
morph_eus [ Pretorianin ]
zalosne.. i dla tego smieszne :] a ze bylo to pech :-)
Child of Bodom [ Real Madryt ]
Fajne, ale neiktore troche zjechane. Najsmniejsniejsze byly te ukladanki na nich.

Adamss [ -betting addiction- ]
- obleśne
- żałosne
coolkids [ Chor��y ]
Nie,nie wierze!!! znowuuuuu

techi [ Legend ]
nein, bitte, nein :(

Dukke [ Pretorianin ]
up

Pvt. Creak [ Criav ]
było i to WCZORAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vegetan [ Leń ]
Niektóre śmieszne ale większośc obleśne :/
agentzel [ Pretorianin ]
chyba zaczne zabierac aparat do akademikow na imprezy bo nie raz juz takie sceny odchodzily :P

3lm0 [ Pretorianin ]
Czytaj inne watki. Bylo wcozraj
Tyrone [ Generaďż˝ ]
nie nastraja optymistycznie ,wiekszosc widzialem juz
PROSZATAN [ Apokalipsa ]
te zdjecia sa masakryczne !!
Satoru [ Child of the Damned ]
mam kilka nadajacych się, jednak najpierw musialabym "zainteresowanych" spytac, zeby pozniej dymu nie bylo;)
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
teraz już chyba każdy będzie robił z tymi fotami wątki :|

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Było, ale zdjęcia są suuuuuper :D

Mesiash666 [ Konsul ]
Zdjecia wypasik stronka ma niektóre fajne żeczy...
stronke jako swoja ma podaną zarith :d a tak wogle to wątek już BYŁ

cycu2003 [ Senator ]
bylo i beznadziejne
Karl_o [ APOCALYPSE ]
nom dosyć nie dawno było ale nie najgorsze można się pośmiac:]

PanSmok [ Konsul ]
Trzecie zdjecie od dolu - znam lokal :)

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Tragiczne...

Bich [ Pretorianin ]
Obrzydliwe i bez gustu.